0 oy
1,437 göst.
Aile kategorisinde tarafından
Merhabalar lütfen liçlemeyin beni eşim aldattı beni yeni 3 yıldır evliyiz ve sadece konuştuğu kız 10 günlük sohbetleri vardı o yüzden mesajları yakaladım ve canım o kadar acıdı ki ne yapacağımı bilmiyorum bir oğlum var eşimi hala da seviyorum şans vermekte kararsız kaldım dün geceden beri yalvarıyor bana bir daha öyle bir hata yapmayacağına yemin ediyor Benim güvenimi bir kez kırdı onu nasıl güveneceğimi bilmiyorum lütfen bana yardım edin akıl verin ne yapacağımı bilmiyorum ben yeni19 yaşıma girdim siz ablaların olarak bana akıl verin

50 Cevaplar

+8 oy
tarafından
Mideniz kaldiriyosa affedin birde hala seviyorum diyosun biraz gururlu olun
tarafından
Diyecektim ki senin yorumunu gördüm +++
(2,647 puan) tarafından
Bende aynisini diyecektimki arkadas yazmış
(2,988 puan) tarafından
Daha genç canım bu kız da kızın suçu yok o şrefsizin yaptığı suç bu garibim halen daha sevilirim gözüyle bakıyor ama bence bir süre konuşmasın aynı evde kalsın ama yaklaşmasın mesafeli olsun yoksa yüz bulacak yine yapacak ama bu sefer gözü de üstün de olmalı yapacak olan her türlü yapıyor bırakıp gitse ne yazacak ki yapma etme dese ne yazar Allah yardımcısı olsun artok kendi eşime bile güvenmiyorum
(2,647 puan) tarafından
Ama affederse nasil olsa affediyo gözüyle  bakacak keskin kararli olmali neden aldatilmayi haketsinki
(618 puan) tarafından
Eğer arkasında ailen varsa git yoksa mecbur susacak ama ne kadar affetsen de o güven kırıldı herşeye şüpheyle bakarsın ve emin ol daha çok yipranirsin
-Reklam-
+5 oy
tarafından
Yakalamasan devam edecekti, pişmanlığı yalan. Ben inanmazdım.
tarafından
İstegramdan bildirim geldi kendine ikinci istegram açmış takipçisine baktım sadce bir kişi sordum evet açtım dedi şifreyi istedim bana dedi sana birşey diyecem ondan sonra vercem söyle dedim 10 günlük bir turist le konuşmuşum dedi şifreyi aldım mesajları okudum
(1,572 puan) tarafından
On günlük konuşmayı ilişki diye adlandırıp itiraf ediyosa ne kadar pişman olabilir ki. Allah yardımcın olsun
tarafından
Kesin affedeceksin.Buraya sorup insanların psikolojisini de etkileme kuzu .Affedecegini hepimiz biliyoruz.
(13,824 puan) tarafından
Dertleşmeye bir şey demiyorum da şu ne yapayım sorusu bana garip geliyor yani buraya bu konularda ne yapayım diye sormak mantıksız biz tanmyruz etmiyoruz eşini sej bilirsin sen tanırsın hayat senin hayatın hakkında hyrlisi
tarafından
Ya bir, 19 yasinda bir kiz nasil 3 yillik evli?
İki, annemi gormek icin evlendim ne alaka?
Uc, barisacak belli, psikolojisini rahatlatmak icin burdan affet destegi mi bekliyor?
Dort, kiz daha cocuk, muhtemelen esi de cocuk, iki cocugun evliliginden nasil bir mantik, saglamlik, temel bekliyoruz?
Daha cok sey yazarim da... Neden erkenden daha kendine yetemezken kendi ayaklarin ustune duramazken evlenip bir de uzerine cocuk dunyaya getirmek neden neden neden anlamiyorum :(
+1 oy
(171 puan) tarafından
Canım senin de gururun var sen gururunu ayaklar altına mı alacaksın. Eşimi çok seviyorum diyorsun.Esin seni çok sevmemiş anlaşılan. Birde böyle düşün.Eşin aynı şekilde seni çok sevseydi asla yapmazdı böyle birseyi sen yapar mıydın. Seni çok seven biri icin.Boyle birseyi. Sence Mantikli düşün derim.
+1 oy
tarafından
Köpek b.Ok yemekten vazgeçmez ablacım. Koy tekmeyi gitsin ona karı çoksa sana da adam çok .
0 oy
tarafından
Bu konularda hata yapan sürekli tekrarlar. Sen de tekrar tekrar üzülmek istiyor musun ona karar ver sadece.
0 oy
(7,376 puan) tarafından
17 yaşında mi evlendin canım bayada küçükmüş sun ya canım affedersen nasılsa affediyor diye devam eder pişmanlığı falan onlar göz yum diye zaten ailen arkandaysa bir daha düşünüp karar ver 
tarafından
Aiylen kimse beni desteklemiyor
(7,376 puan) tarafından
Ayrilamazsan 2 3 hafta soğuk davran burnu sürtsün boyle şeyler devam ederse çeker giderim de kaybetmekten korksun
0 oy
(534 puan) tarafından
Ailen arkanda duracaksa bu evliliği devam ettirme her şeyi insan alttan alıyor da aldatma işin çok farklı boyutu bir kere yapan bir daha yapar gözü dışarıya kaymış bir kere ama bosansam çocuğuma bakamam ortada kalırım diyorsan da hemen affetme süründür sürekli yani başında olmasini sağla sonra affet, affedersen de sürekli bu konuyu açıp tekrar buna itme
0 oy
tarafından
Ben bacağıma çok hafif tekme attı diye 12 gün evladımdan ayrı kaldım sen aldatma diyorsun lütfen yapma bunu kendine bu şekilde alıştırırsin
0 oy
tarafından
Bilmiyorumm ben kaldıramam ya düşüncesi bile kötü ediyor istediği kadar yalvarsın yapan bir daha yapıyor güzelim vallahi cevremde örneği cokk cokk cokk 
0 oy
(2,097 puan) tarafından
Canım seni neden linçleyelim. Yuva dağıtmak kolay ama sonrası zor. Hele bir de ortada çocuk var. İmkanınız varsa barışacaksan bile barışma öncesi mutlaka evlilik terapistine gidin bunu şart koş yoksa barışmam de. Asla bu kocanın yaptığına gerekçe olamaz ama bakın bakalım ortada ne sorun varmış ki böyle bir arayışa girmiş. Güvenmek zor belki ama her insanda hata yapabilir bunu da aklından çıkarma. Allah yardımcın olsun
0 oy
(155 puan) tarafından
Bı kere yapan Bir daha yapar bı daha yapmayacağım sözüne asla kanmayın. Durumu hemen ailene anlat bilsinler saklama onlarda tepkilerini koysunlar biraz gözü korkmalı. Boşanma ailen kabul ediyorsa git uzun süre ailenin yanında kal iyice burnu surtsun. Ağırlığını ve tepkini koy daha yaşın çok küçük tam duygusal davranma yaşı sakın duygusal davranma ileride seni daha çok üzer. Ailenin yanında kaldığın sürede baktın aklı başına gelmiyor o zaman boşan gülüm hiç bir erkeğin sadakatsizligine katlanmak zorunda değil bir kadın.
tarafından
Anne babası biliyor annesi babası bana destek verdiler
(155 puan) tarafından
Kendi ailenede söyle saklama sakın bilsinler.
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Kuzum malesef bir kez aldatan gene aldatıyor sen büyük ihtimal inancaksin ama artık eskisi gibi olamiycan sürekli aklına gordugun mesajlar gelcek bunu eşinin yüzüne vurucaksin genellikle ilişkiler böyle oluyor malesef çok küçük yaşta evlenmişsin ya keşke biraz daha iyi tanisaydin eşini hakkında hayırlısı olsun ne diyim ki
tarafından
Kuzenim di  ilk gördüğüm günden beri seviyordum
(1,392 puan) tarafından
Anladım canım da karar senin kararın hakkında hayırlısı olsun
0 oy
(2,049 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun canm ,ayrilmayacaksan biraz burnu sürtünsun bırak dolaşsin peşinden 2 3 hafta filan affetme ,sadece deki bende olmayan ne var di o kızda ,
tarafından
Eğer eşinizi altadacaksaniz niye evlendiniz dedim bana diyor ki hata yaptım
0 oy
(1,227 puan) tarafından
Smdi olmasa da ileride kesin yine yapicktir 
tarafından
Zaten güvenimi kırdı asla güvenmiycem
0 oy
(2,679 puan) tarafından
Çok gençsin üzüldüm Rabbim ferahlık versin. Ama bak kardeşim erkekler yakalanana kadar devam edip yakalanınca pişman oluyorlar yanu sen yakalayana kadar sorun yoktu. Pişmanlık hisseden zaten hemen çayar döner hatasından.. sonradan pişmanlık elindekini de kaybetme korkusuyla oluyor 
0 oy
(7,545 puan) tarafından
Valla güzelim yapan yine yapacaktır ama senin durumunu yaşam şartlsrını bilmeden sana boşan evini terkette diyemem bu senin hayatın en doğru kararı sen verirsin hayatınla ilgili Allah yardımcın olsun.
tarafından
Amin canım
0 oy
(501 puan) tarafından
Daha ne kadar da küçüksün insan bakmaya kıyamaz ya nası yapıyorlar affedersen tekrarlar kendine güveni artar effetmezsen ne yapacak nereye gideceksin ailen arkanda mi deli sorular ..
tarafından
Babama söyledim diyor birşey olmaz esindir boşanacam dedim kapıyı yüzüme kaptı evinden kovdu
(501 puan) tarafından
İşte böylelerini savunanlar esindir kocandir diyenler de aynı kefe de benim için.  Ama kadın yapsa namus meselesi olur . Neden çünkü erkeğin namusu yok. O yapar erkektir . Valla Allah yardımcın olsun
0 oy
(1,730 puan) tarafından
Boşanmayacagin belli ama susup oturursanda daha fena şeylere hazır ol 
tarafından
Sığındığım tek kişi rabbim o bana yol gösterir elbet
0 oy
tarafından
Yakalanmasaydı devam edecekti ki pişman olsa bi konuşur iki konuşur hata yaptığını anlardı sen yakaladığın için pişman olduğunu söylüyo ben güvenemezdim bi kere yapan bi daha yapabilir meyili var demekki üzgünüm daha da çok küçükmüşsün kendine yazık etme ailen arkandadır inşallah 
tarafından
Kayın validem kayın perderim tek arkamda babam bile kapıyı yüzüme kaptı
tarafından
Onlar biliyolar mı aldatıldığını anlattın mı canım ? Sen değil o gitsin evden kiminle konuşuyosa onun yanına gitsin içimden bi ses sanki ayrılmayacaksın evliliğini devam ettirecekmişsin gibi geldi ama doğru mu hissediyorum acaba :/
0 oy
tarafından
Canm şuan yaşın küçük baya duygularınla sakın hareket etme eşini yaptına pişman et eğer boşanırım falan dersen aileme git ama affedeceksen üzüldüğünü kırıldığını hayal kırıklığına uğradığını belli et eşine ki tövbe etsin şimdi iki güzel söze bi hwdiyeye affedersen devamı gelir yapar nasıl olsa iki söze bi hediyeye affettiririm kafasıyla sürekli bi hale gelir bu olay ve bu evlilikte çok yıpranırsın 
tarafından
Yipradigim kadar yıprandım kaynanadan çektim kaynana şimdi insan oldu ama oğlu şimdi köpek olmaya çalışıyoru

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 735 göst.
10 Eylül 2022 Aile kategorisinde Gamzenur25 (410 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 406 göst.
13 Eylül 2021 Aile kategorisinde Vesselammm (24 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 473 göst.
2 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,016 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 313 göst.