+1 oy
735 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Kizlar bir birakarak bir baslayarak bu gunlere kadar geldim sukur basladigimda 92 kilolardaydim ama artik 65 i gormek istiyorum. Bu post altinda gunluk tarti paylasacagim. Yani azmimide bosvermisligimide sizinle paylasmak istiyorum :D

image

23 Cevaplar

0 oy
tarafından

En İyi Cevap

image

kizlar cok guzel gidiyor diyet sureci :)
-Reklam-
+1 oy
tarafından

Ve bugunun tarti postu

image

(12,494 puan) tarafından
Kız hergün tartlmaz ki haftada bir en az
tarafından
Cnm bn boyle motive oluyorum ya tabi artida goruyorum ekside ama daha motive :)
(966 puan) tarafından
Birgün de 450 gram gayet iyi bence.nasil yaptın bunu
tarafından
Cnm bunlar odem galiba bayramda yedigimizin cikmasi yoksa 72 ye kadar dusmustum gecen ay :)
+1 oy
tarafından

image

ayran detoksunun ilk ogunu :)
(2,052 puan) tarafından
Ayran detoxsunu nasil yapiyorsun canm
(660 puan) tarafından
Kız mantı zannettim canım çekti be ahshah
tarafından
Mantimi ohhh bnde cok severim :)))
(5,366 puan) tarafından
Bunu nasıl yapıyorsun her öğün mu yeniliyor başka şey yenilmiyor mu biri beni aydınlatsın lutfeeen
tarafından
Cnm ayran detoxu iki gun suruyor bn suan yapmiorum ama sabahi hafif ekmeksiz yumurtali bi kahvalti sonrasi iki saatte bi bu yiyecek :) 6 da son ogunu yapiorum ve gunu kapatiorum
+1 oy
tarafından

image

gram gramda olsa veriyoruz sukur kizlar :)
+1 oy
tarafından

image

kilo vermek yerine almisim kizlar ama dun biraz spor yapmistim sanirim kaslarim sisti ;)
tarafından
Olur öyle. Birde bazen kilo direniyor gitmemek için .
tarafından
Ya evet sanirim bu bbm kilom ne kadar verirsem veriyim ne kadar alirsam alayim gelip takiliorum bu kiloya :)
tarafından
Ben 63 kiloda yam bir buçuk ay direnmişdim. Aralıklı oruc yapıyordum, bozmadım . 62 kolay gitdi. 61 de yine direndim bıraktım. 61-62 gidib geliyorum.
tarafından
Ayyyy insallah darisi bana gorur muyum ki o kilolari bu kadar yemeyi severken
0 oy
(1,714 puan) tarafından
Gönder cnm neler yptn 
(74 puan) tarafından
70 lerde olanlar boylariniz kaç :( ya ben 69 la hamile kaldim 5 ayligim 75 olmusum. hayatimda ilk defa kilolu gebelik geciriyorum sizce zor olurmu.. boyum 157 :(
(1,714 puan) tarafından
Benim 168
tarafından
165 benim boyum
(74 puan) tarafından
sizin 70 kilo cok cok kilolu gibi durmuyordur o zmaan
tarafından
Durmuyo bende 40 42 giyorum ama ben tartıda bile o kiloyu sevmiyorum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Yürü be kim tutar seni keşke bende verebilen diyette yapıyorum sporda veremedim gitti triod varmış triod haplarına başladim bakalım inşallah bende veririm helal olsun arkadaşım inşallah istediğin kiloya inersin
(7,376 puan) tarafından
Düğüne 4 ay var 86 kiloyum boyunda 168
tarafından
Hemen hemen saglikli kili verimi ile 12 kilo verebilirsin cnm her ay 3 kilo saglikliymis max.
(7,376 puan) tarafından
İnşallah veririm canım ya
tarafından
Insallah cnm bakalim bizimde 18 eylulde nisan var yakinimizin bayagi bakalim bn kac olacagim
(7,376 puan) tarafından
Alalah büyük inşallah veririz canım ya
0 oy
(5,240 puan) tarafından
Hergun tartilma yanlış haftada 1 sabah tuvalete çıktıktan sonra
tarafından
Oyle ama boyle daha cok motive oluyorum cnm ya
(5,240 puan) tarafından
Iyi bakalım hayırlısı olsun
0 oy
tarafından
Çok güzel devam et cnm. Boyun kacti
tarafından
Boyum 1.64 cnm daha cok yolum var :)
tarafından
Başarırsın cnm mide alışıyor az yemeye
tarafından
Onsallah vnm bi ucunda 6 li rakamlari gorsem cok azimlenecegimde hep araya bisiler girio kaliyo bnm vucutta alip vermeye cok musait hemen aliyo
0 oy
tarafından
Yagmur nasil verdin bi de hale yaa benim durdu kilo vermem ne yapsam ki 
tarafından
Yukarda yorum yaptim cnm sana yag yakan corba detoxu yapacagim sende katil istersen bana
0 oy
(810 puan) tarafından
Kız bende zayıflamak istitorum yaaa :(ama bugazımı tutamıyorum yemeyi cok sevıyorm aşırı zevk verıyo stres atıyorum boyda yok valla teker gbi yuvarlanıyorm aynalara küstüm yaa 
tarafından
O 9 u 7 yapsan tamamdir :))
(810 puan) tarafından
Ama eşim eve geç geliyo bız 7bucuk 8 anca yiyip iciyoz
tarafından
Ay bnmki de 10 da gelior bn oncesi yiyorum o gelincede onunla bitki cayi iciorum :)
(810 puan) tarafından
10a kadr dayanamam yerım ama 7 8 normal diye bılıyorm 9dan sonra mıdemız dınlenmeye cekılıyor dıye bılıyorm ben tek yemeyı sevmem:))
tarafından
Anladim kuzum
0 oy
(2,522 puan) tarafından
Bende alma diyetindeyim . Bir aya 4 kilo yeterli dedim en kötü. 6 kilo almışım. Umarım iatedigin kiloya varirsin canım vermek kadar almakta zor malesef 
tarafından
Ay cnm bilmiorum nasil bi duygudur o bnki mitfagin onunden gecerken kilo alan insanim. Aksamlari masterchef izlerken kilo aliyorum sen dusun cok zor bnm icin surec ya
(2,522 puan) tarafından
Bilmiyorum ki canım belki bunye meselesi iki gün önce misafir gelecek diye . Aldığım kaloriye dikkat etmedim yani onlarla oturdum yedim ne varsa akşamda aynısını yemek yapmadım kalmasın diye  inan tartıya çıktım 400 kalori verdiğini gördüm sabah baktım aynı .gün içinde yedim içtim zorla akşama bı sonraki güne geri çıktı. Yani yesem alıyorum yemesem olanda gidiyor. Ki ben akşama kadar tek lokma yesem yeter bana öyle biriyim
tarafından
Ay darisi bana kiz bnde oyle olabilsem yeter bana :)
0 oy
(3,162 puan) tarafından
Maşallah canım ben de. İstiyorum boyun kaç ben de 74 KİLOYUM 
tarafından
Boyum 1.63 1.64 lerde cnm :)
tarafından
Ne duruyosun basla o zaman :))) bn basladim bak duse kalka olacak insallah :)
(3,162 puan) tarafından
Ben de 160 kuzum. Bir türlü o gaza gelemiyorum. Hadi inşallah
tarafından
Valla cnm bnde gelemiodum ama artik aynaya bakasim gelmio ya kiyafetlerim hep askida kaldi dedim basla kizim ne bekliosun :)
0 oy
(1,251 puan) tarafından

Bnde az once tartildim 80.4 olmusum cok mutluyum yaa 75e dusmek istiyorum bnde 

Tabi 80 olmadan once 94.8dim kabus gibiydi hatirlamak istemiyorum:'(

tarafından
Ay bnde bi 68 gorsem fena olmayacak ya :) bayramdan once 72.900 dum :) cnm bu arada bn diyete basladigimda 92 kiloydum yavas yavas kendimi alistira alistira geldim buralara kadar
0 oy
tarafından

Ve kizlar sonuc harika :)

image

tarafından
Azimle devam et cnm başarırsın
0 oy
(2,052 puan) tarafından
Maşaallah canm ne yapıyorsun diyetinde, bende bugün 5.gunum Ahmet apa diyetine girmişim,tartilmadim en son cuma günü tartildim 72.60 tim şimdi bilmiyorum kaç'ım her gün tartilinca piskolojim bozuluyor senle beraber yapalimmi dikkat edelimmi
tarafından
Edelim cnm hatirlarsin belki bni ben telegram grubunuzdaydim filiz ha bire spor yapip ip atliyordum bi turlu 78 i gotememistim ;)
(2,052 puan) tarafından
Hee  filiz abla sen daha yapiyonmu
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Cnm diyetini paylasabikir misin gayet iyi vermişsin bende vermek istiyorum 67 kiloyum 60 olmam lazim
0 oy
(309 puan) tarafından
Kız bende doğumdan sonra 90 i gördüm bugün dedim kendime toparlan noluyor  sana diye bnde başladım bugün diyete sporlada destekliycegim inşallah veririm bnde 
tarafından
Hadi insallah cnm bnde 92 kiloydum basladigimda
0 oy
tarafından

48 kilo olan ben azmini beğendim :D

tarafından
Darisi bana bnde 65 olsam yeytr :) bn hayatimin hangi evresinde 48 dim hatirlamiyorum bile
tarafından
Ahahaha bende İlk 63 rakamını doğuma giderken gördüm hayatımda 50 rakamını görmedim diyebilirim hamıleliğim haric. Hep 48 kiloyum yıllardır ❤️☺️☺️☺️darısı başına ınşallah
tarafından
Ay saolsin cnm :)
tarafından
❤️❤️❤️
0 oy
(1,918 puan) tarafından
Nasil oldu bu anlat anlat benimde.ihtiyacim var dogumdan sonra gobek kalmadi gitmiyor lanet olasica :))
tarafından
Valla saglikli beslenme ile cbm :)

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 182 göst.
30 Mayıs 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 517 göst.
9 Ağustos 2021 Aile kategorisinde Esrat (9,247 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 279 göst.
17 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi.rna (297 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 182 göst.
4 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Esr96 (788 puan) tarafından soruldu

381,372 soru

11,417,646 cevap

34,970 kullanıcı

...