0 oy
92 göst.
Diğer kategorisinde (2,355 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Kizlar bu ne demek oluyor yediklerim sütümden artık ogluma alerji yapmıyor. Nedeni ne acaba? Ama oğluma verince alerji yapmıştı

.

4 Cevaplar

0 oy
(2,355 puan) tarafından
Bilgisi olan var mı acaba başına gelen??
-Reklam-
0 oy
(1,621 puan) tarafından
Hafiflemistir canım bizim de 9 aydan sonra emdiginden alerji olmadı ama 17 aylık yoğurt versem yanakları bidir bidir oluyor hala pişince sorun yok 
(2,355 puan) tarafından
Hadi yaaa gerçekten mi. Nasıl pişince sorun olmuyor yani canım
(1,621 puan) tarafından
Yoğurt çorbası veriyorum mesela onda birşey olmuyor 2 aylıkken ortaya çıktı kanlı kaka yapıyordu 9 aydan sonra diyeti açmaya başladım benden gecmiyodu ve kendi yediğinde de kanlı yapmiyodu sadece hafif benekler oluyordu pişince de oda olmuyor bizde süt ve yumurta dendi 1 yaştan sonra yumurta verdim o geçti ama sütü hala denemedim kek börek pişince veriyorum süt olarak vermedim
(2,355 puan) tarafından
Bende fırınlanmış olarak deneyeceğim. Alerji riski en düşük o sekildeymis. Alerji olmazsa kaynatarak veririm bu sefer o zaman.
(1,621 puan) tarafından
Kaç aylık canım yasindan küçükse acele etme
(2,355 puan) tarafından
9 aylık canım
0 oy
(2,769 puan) tarafından
Post yukarı çıksın belki bilen vardır 
(2,355 puan) tarafından
Teşekkür ederim canım ♥️
0 oy
tarafından
Benim oğluma da yapıyordu ben 1.5 aydır veriyorum hiç bir belirti yok geçti sanırım 
(2,355 puan) tarafından
Yok ben oğluma verince ona yapıyor. Oğlumu emzirdigim için ben diyetteydim şuan ben yiyebiliyorum.
tarafından
Bu iyi haber zamanla belki bebeğinizdede yan etki olmayabilir
(2,355 puan) tarafından
İnşallah canım yaaa inşallah ♥️

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 47 göst.
3 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Alisimm (2,355 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 47 göst.
0 oy
4 cevap 137 göst.
5 Mart 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Seda yavuz (3,888 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 139 göst.

379,206 soru

11,351,313 cevap

34,822 kullanıcı

...