0 oy
257 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (241 puan) tarafından
Kızçelerrr bacağımda kırmızı çatlaklar var bio oil kullandım ama sürekli kullanamadım o çatlaklar geçiyormu yaa yada şimdiden sonra geçirebilcek bir krem yağ varmı 28. Haftadayım daha 

8 Cevaplar

0 oy
(1,224 puan) tarafından
Catlaklar kirmizi mi beyaslasti mi
(241 puan) tarafından
Kırmızııı yaa beyazlaşmadı
(1,224 puan) tarafından
Ozellikle sormak istedim kirmizi demissin hani acaba hemen beyazlasti mi diye cunku benm kirmiziydi yag aliym kullaniym dedm tbai birazda ihmal ettim bi baktim bi anda beyazlasmis ve gecmedi kaldi oyle
(241 puan) tarafından
Bir tarafımdaki kırmızı çizgiler açılmaya durmuş rengide diğer tarafımda aksine iyice koyulaşmışş
-Reklam-
0 oy
(2,524 puan) tarafından
Canım oluşumunu azaltmak için krem yağ filan kullanabilirsin bı nebzede olsa etki eder. Ama oturmuş çatlaklar kaliyo malesef geçmiyor 
(241 puan) tarafından
Canım o kırmızılar beyazlaşmıyormu öyle kırmızı kalıyormu
(2,524 puan) tarafından
Bilmiyorum canım benim beyaz di beyaz kaldı çok belli olmuyor .kuzenimin kırmızı şekilde oldu catlaklari doğumdan sonra yine aynı kaldı rengi
(241 puan) tarafından
İnşallahh beyazlaşııırr :(
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Rengi çok koyu ise bazıları kalıyor canım o çatlakların ama doğumdan bir süre sonra rengi beyazlasiyir catlaklarinin
(241 puan) tarafından
Bi tarafım çok koyulaştı yaa anam vücudumda çok elverişli çatlamaya o kadar yağ kullandım yine çatladı
(7,376 puan) tarafından
Bazılarının öyle canım doğumdan sonra baya bir süre sonra kalanlar beyazlasiyir öyle kalıyor beyazlasinca da fazla fazla göze batmaz
(241 puan) tarafından
Aynen canımm inşallah beyazlaşır
(7,376 puan) tarafından
Korkma doğumdan sonra beyazlasacak benimde karnında var beyazlasti fazla belli olmuyor
(241 puan) tarafından
Aynen canımm beyazlaşmasada lazere gideriiiz
0 oy
(24 puan) tarafından
Gecio cnm eczaneden ismini hatirlamiom çok guzel krem vardi kullandim ama 24.haftadan sonra catlak cikmadan 

Hic bisey kalmadi
(241 puan) tarafından
Bende bir sorayım bakayımm varmış öyle bir krem bende duydum
(24 puan) tarafından
Bak gec kalmadan kullan krem catlak cikmadan once baslanir
(241 puan) tarafından
Canım bio oili bitirdim zaten ama lierac var birde ona başlıcam
(24 puan) tarafından
Basla tatlim
0 oy
(11,151 puan) tarafından
Bence o cilt yapısıyla alakalı ben çok kilo aldım ve catlamayan yerim kalmadı doğum yapalı 2 ay oluyor daha rengi açılmadı 
(241 puan) tarafından
Yaa bende 11 kilo aldım zayıftım birde hep kiloyu bacaktan aldım daha 12 hafta var hamileliğin bitöesine asıl kiloyu şimdi alıcam
(11,151 puan) tarafından
Hamile kalmadan önce 10 kilo aldım hamile kaldım 20 kilo aldım sen düşün canım afedersin kalcalarim bile çatladı göğsüm sarktı rengi ne zaman açılır bilmiyorum bacaklarım kırmızı hala
(7,376 puan) tarafından
1 yılı buluyor cabim beyazlamasi hemen beyazlamiyir zaten kalıcı çatlak.
(11,151 puan) tarafından
Evet canım öyle diyorlar 1 yıla vücut kendini anca toparliyormus tam bir depresyon sebebi ama evlatlarımız için her şeye göz yumuyoruz rabbim onlara sağlıklı ömürler versin
0 oy
(1,859 puan) tarafından
Jweel diye markanın bir kremini aldım gebelik çatlaklarım için ama daha kullanmadım sezaryendrn sonra 1 ay geçmeliymiş yorumları çok olumluydu inşallah işe yarar
(241 puan) tarafından
Bir bakayım onada
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Bn hamile olduğumu öğrendiğim ilk günden beri sürekli yağlar sürdüm kremler sürdüm 28 den sonra kızarmaya başladı şuan 34dum karnımı ve bacaklarimi görsen oturur benimle birlikte ağlarsın o kadar kötü ne surduysem geçmiyor şuan aloegel kullandım hiç bir şey bir işe yaramıyor eğer vücudun çatlamaya müsaitse çatlıyor aynı kandaniz ablam hiç bir şey sürmedi hiç birşeyde olmadı bn neler kullandım ama şuan heryerim kip kırmızı dogursamda açısından kurtulsam diyorum
0 oy
tarafından
Benim doğuma 2 ay oldu bacaklarımda var kırmızı karnım hiç çatlamadı. Geçmezse lazere gidecem bıraz daha bekleyeyim 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 366 göst.
26 Nisan 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde ceycey (51 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 60 göst.
19 Temmuz 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Cansutoprak (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 216 göst.
25 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Cansutoprak (41 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 108 göst.
26 Nisan 2021 Güzellik-Bakım kategorisinde emelilter.45 (3 puan) tarafından soruldu

378,109 soru

11,317,156 cevap

34,762 kullanıcı

...