0 oy
220 göst.
Diğer kategorisinde (598 puan) tarafından
Arkadaşlar merhaba öncelikle nasıl hissettiğimi anlatmak istiyorum içim aşırı daralıyor sürekli negatif düşünceler geliyor aklıma düşünmek istemesem de kıskançlık oluyo insanlara karşı istemsiz kin tutuyorum herkese ve herşeye karşı aşırı sinirli ve sabırsızım. Her konuda ne kadar dikkatli olursam olayım bişeyler ya eksik ya fazla oluyor. Üstümüzden bela eksik olmuyor. Eşime karşı hislerim çok kötü günahı olmasa bir saniye düşünmem öldürür atarım kenara. Eşim de aynı şekilde sürekli başımıza bişeyler geliyo mesela araba durduk yere bozuluyo yaptırıyoruz evin önünde duran arabaya biri çarpıyo far düşmüş kırılmış ertesi gün araba bozuldu yaptırdık bi daha bozuldu iş yerinde ikimiz de sıkıntılar yaşıyoruz birbirimize karşı çok sabırsız ve sinirliyiz kinliyiz resmen. Aldığımız paranın bereketi yok daha maaşlar yattığı gün bitiyor. Öyle gereksiz harcamalarımız da yok ama yetmiyo. Ayrıca üzerimde sürekli bi ağırlık halsizlik var içimde hep kötü hisler var. 

3 Cevaplar

0 oy
(1,862 puan) tarafından
Hayya iyi yaşıyorsun ya ona dua et bence 
(598 puan) tarafından
Anlamadım demek istediğini
(1,862 puan) tarafından
Oku üfle diyorum kuran aç oku eve Esin e kendi Ne üfle
(598 puan) tarafından
Onu zaten yapıyorum her sabah 7 ayetel kürsi okumadan çıkmam akşam da aynı şekilde okurum
-Reklam-
0 oy
(749 puan) tarafından
Çoğu konuda ortak sikıntilarimiz var bnde ailem cocuklarim uzerinde pia bir nefsin oldugunu dusunuyorum
(598 puan) tarafından
Ne yapabilirz ki acaba
(749 puan) tarafından
Sirkeli auyla bir evini sil süpür.nazarla ilgili dualar oku ben yapicam çunkü her günüm daha olumsuz gitmeye başladı
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bence rukye yaptır canım, bir sıkıntı yoktur inşaallah
(598 puan) tarafından
Onu nasıl yatırcam. Gece yatarken hep oğluma rukye açıyorum ama
(5,108 puan) tarafından
Canım ehil birinin sana okuması lazım kendinin YouTube'dan dinlemekle olmaz bildiğim kadarıyla. Bir araştır istersen bulunduğun yerde Rukye yapanlar vardır mutlaka
(5,108 puan) tarafından
Ama anlattıklarına göre bir şey var gibi canım bol bol Ayetel Kürsi nas Felak ihlas suresi oku. Ayrıca tuvalete girip çıkarken okunacak dualar var onları her girişinde oku inşaAllah
(598 puan) tarafından
Tuvalete banyoya girerken okurum her defasında sabahları 7 ayetel kürsi okuyorum ama bilemedim

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 262 göst.
7 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Eda06 (3,739 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 91 göst.
7 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Tugce12. (580 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 159 göst.
18 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Mrs. Boz (36 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 112 göst.