0 oy
354 göst.
Aile kategorisinde (758 puan) tarafından
Babam  yanlislikla uygulamadan birseye basmis adama sinirsiz internet sms arama gelmis farkimda olmadan kullanmis tabi bir suru fatura falan dun bize soyledi ... bugun defalarca musteri hixmetlerini aradim . Adamlar cayma bedeli 600 istiyorlar ne yaptiysak  olmadi  cok uzuldum adam  borc altinda    cayma bedelini duyunca uzuldu baya tlf alip kendimle işe goturdum saatlerce hizmetleri aradim en  son baktim olacagi yok  arayip  cayma bedelini odeyecem yeterki iptal edin faturasiza gececem dedim .. amacim  bedeli kendi cebimden odeyip babama odetmemek . Sukur ki vicdanli biri cikip 35 tl ye paket yapti cayma bedelinden kurtuldum 150 tl faturayi odedim  daha 200 tl odeyecem babamdan gizli . Siz six olun bu gibi durumda cayma bedeli odeyecem diye blöf yapin ...

4 Cevaplar

0 oy
(13,923 puan) tarafından
Ya bende faturasizim. Kizim yanlişlikla faturaliya geçirmiş uygulamadan. Yalan olmasin 3 ay yada 6 ay içinde cayma bedeli olmadan çikabiliyorsunuz dediler. Ben sadece 10 lira ile kurtuldum. 
(758 puan) tarafından
Babam yapali iki ay olmus bize dediler 1 hafta  cayma hakki var .. bastan sona dolandiricilik
(13,923 puan) tarafından
Gerçekten vodafone kadar berbat bir operatör görmedim. Müşteri temsilcisine bağlanmak nerdeyse imkansiz. Birde her biri farkli bilgi veriyor.
(758 puan) tarafından
Aynen daha en son caydim kapattin dedim .. neyseki kadinda merhametliydiki hemen bu tarifeye gecirdi
-Reklam-
0 oy
tarafından
Blöf yaparak cayma bedeli ödememe gibi Bi durum yok yasal koyulan bir kural sadece kullandığın kadarını ödersin ve faturalı kapat kullananlar hattı kullanmadan müşteri hizmetlerini arayıp mobil ödemeye kapattirabilir
(758 puan) tarafından
Yok canisi  rahat 6 kisiyle konustum hicbiri bana  bu kolayligi saglamadi  resmen baska tarifeye gecirelim en dusuk 170 diyorlardi . .. 170 nere 35 nere .
0 oy
(3,491 puan) tarafından
Benim de taahhüt bitecekti 12 aylık, 2.12 aylık taahhüt vardı diye aklımda kalmış ama detayları hatırlamıyorum, uygulamada yazmıyor hiçbişey, dediler indirimli fiyat 57 tl geçmek ister misin, zor zahmet müşteri hizmetleriyle görüştüm, öncekinden devam edersem kaç dedim 49 dedi, bugün uygulamaya baktım meğersem 44 liraymış. İndirimli fiyat diyerek 18 lira zam yapacaklardı. Yemedim:) 
(758 puan) tarafından
Vergileri falan eklemis olmasinlar .  35 dediler sonra vergiyle 39 dedi
(3,491 puan) tarafından
Vergi 3-4 lira oluyor genelde
0 oy
(362 puan) tarafından
Ya cayma bedelini alma hakları yok yükümlülükte öyle biliyorum yani yapılan 1  ya da 2 yıklık sözleşmede cayma vedeli alınır deselerde onu hk talep edemezler. Dava açacagınızı söyeyin hakkınızı arayın. 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 99 göst.
0 oy
4 cevap 396 göst.
19 Ağustos 2019 Diğer kategorisinde Edanur'un annesi♡♡ (1,633 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 83 göst.
26 Şubat 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 114 göst.
16 Ocak 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu

381,012 soru

11,406,713 cevap

34,944 kullanıcı

...