0 oy
355 göst.
Güzellik-Bakım kategorisinde (811 puan) tarafından
Kızlar normalde de terım kokar ama dogumdan sonra kendımden tiksınıyorum arttı snkı emzırıyorum cocuk rahatsız oluyodur dıye cok uzuluyorm hergun duşa grdiğim hlde tık yok yıne aynı terleyınce:( dogal bı yontemınz varmı lımon bılıyorum ama kısa sürelı ve yapıs yapıs pek sevmedım başka varmı

18 Cevaplar

0 oy
(758 puan) tarafından
Limonnnnnnnnnn 
(811 puan) tarafından
Limon harıc:)
-Reklam-
0 oy
(1,489 puan) tarafından
Karbonat çok iyi 
(811 puan) tarafından
Nasl kullanılıyo detay verebılır mısın
tarafından
Evet canım bende bunu diyecektim burdan bi arkadaş sagolsun paylaşmıştı gerçekten güzel. Banyoya kapalı bi kaba koy karbonati  her duştan sonra ıslakken parmağını batır sür koltuk altına krem gibi . Ne kadar terlersen terle kokmuyor
0 oy
(155 puan) tarafından
En doğal çözüm terlememek:))

Tabii bu sıcaklarda çözüm değil 
(811 puan) tarafından
Kız:)))bende cozum yazdın sandm
(155 puan) tarafından
:)) bildiğim bir çözüm yok kuzum yaa dedorant filan ama onuda bebek emzirmek olmuyor
(811 puan) tarafından
Evet olmuyor onlar cocuk dokunuyo bazen dıgal bısı lazm:)
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Bunu okurken TV de herkes terler imoşın önler diye bir reklam çıktı istemsizce güldüm valla nasıl denk geldi 
tarafından
Ben de yazacaktim bunu ama saçma olur diye yazmadım :)
(811 puan) tarafından
:)bana cok denk geliyor oyle seyler
(7,376 puan) tarafından
Kız tam girdim posta okudum karşıma bu reklam çıktı
(811 puan) tarafından
Bende kelımeler cok denk gelır ne soylesem tv de aynısını soyler:)tv soylemezse eşim der yada msj gelır o kelıme içinde :)
(7,376 puan) tarafından
Evet bizdede çok denk geliyor ya
0 oy
tarafından
Parmaklarını islat karbonati parmağınla kol altlarına sur tamamdır 
(811 puan) tarafından
Aaa tamam canm denıycem cok sagol
0 oy
tarafından
Koltugunun altini sabunla guzelce yika temiz olsun. Arkadindan karbonat sur her gun oyle yaparim
(811 puan) tarafından
Cok sagol canm inşallah işe yarar vallahı artık krndımden tıksınıyorum:) eşim dalga geçıyo senı tuzlamamıslar bebrklen fılan der oda mübarek haftda bı kere dus alr hıc kokmaz
tarafından
Bundan daha iyisi yok en iyisi karbonat cnm sur goreceksin terlesen bile kokmadigini. Bu arada Koltuk altin hafif islak olsunki yapissin karbonat. Kupkuru olursa tutunmaz
(811 puan) tarafından
Tm canm öyle yapcam bebiş uyusunda gircem şimdi
tarafından
Cnm illa dus alip surmene gerek yok. Dedigim gibi elinle koltuk altini sabunla yika sur
(811 puan) tarafından
Tam canm sagol
0 oy
(48,527 puan) tarafından
karbonat sür canim
(811 puan) tarafından
Tavsıyen için cok sagol uyguladm duyunca hemen ve suan terledım halde kokmadım koltuk altm terlemedi cok mutluyum❣️
(48,527 puan) tarafından
kiz ben hiç ter kokmazdim.cok terlerdim ama koku olmazdi doğumdan sonra kendimden tiksinmistim instagramda gördüm yaklasik 4 senedir yapıyorum banyoya küçük kutuya koydum cikar cikmaz bornozu giyince sürüyorum hemen
(811 puan) tarafından
Dur bende öyle kutu ayarlayayım ya karbonatı kabartma tozu gb 5li satıyolar yetmyo şöyle bolca nerden alabılrm
(48,527 puan) tarafından
bizim burda makbul diye bir yer var ordan aliyorum aktarlardada oluyo
0 oy
(3,095 puan) tarafından

Bundan kullanıyorum çok faydasını gördüm hafif terleme oluyor ama ter kokusu yapmıyor 

image

(811 puan) tarafından
Yok canm kımyasal kullanamam emzırıyorum
(48,527 puan) tarafından
emzirmekle alakası ne kiz koltuk altından midene gecmez ki bebege zararı olsun ☺️
(811 puan) tarafından
Kız bebişin dokunmadıgı yer kalmıyo gjkkhhjk kesın değer elı agzında zaten hep o yuzden tehlıkeye sokamam
0 oy
(388 puan) tarafından
Siveno roll on kullanıyorum. İnanılmaz. 

Doğumdan sonra geçmedi ter kokum. Pudra falan işe yaramadı. Ama o süper. 
(811 puan) tarafından
Emzırırken ben kullanmıyorm böyle seyler ya karbonat işe yaradı canm tavsiye ederim
(388 puan) tarafından
Karbonat bende yaramadı. Önerdiğin ürün kimyasal değil. Emziren anne kullanabiliyor.
0 oy
(4,924 puan) tarafından
Karbonatlı eline döküp azıcık suyla kivamlastirip koltuk altına suruceksin bn öyle okumuştum daha da bişey yapma duştan sonra bn deodorant kulln.ha onu yaptım mi yaşadım ama etkili diyorlar 
(811 puan) tarafından
Denedım canm gercektende etkılı hem terlemedım hem kokmadım
0 oy
tarafından
Deotak kullandinmj. 
(811 puan) tarafından
Hıc kullanmadım burdakı tavsıyeyla karbonat denedım işe yaradı
0 oy
(7,662 puan) tarafından
Kan taşı, şap taşı. Bunu İbrahim Saraçoğlu öneriyor
(811 puan) tarafından
Onlar neymiş ayy
0 oy
(15,039 puan) tarafından
Roze natura diye bı sayfa var. Ordan doğal deodorant aldım. İcerisin limon yağı hindistan cevizi yağı, çinko e vitamini ve bir kaç tane daha yağ çeşidi var. Daha pek kullanmadım. Kullananlar memnun. İstersen dene. Sayfa güvenilir bu arada
(811 puan) tarafından
Teşekkür ederım canm karbonat işime yaradı ama oda elımde bulunsun dışarda onu kullanırm teşekkür ederim
0 oy
(597 puan) tarafından
Karbonat sür her duştan sonra farki görüceksin
(811 puan) tarafından
Evetttt gördüm bıle cok sagolun önernz icin
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Bimde nivea 'nin küçük cam deodoranti var lacivert kapaklı onu al kesiyor kokuyu 20 tl
(811 puan) tarafından
Kımyasal sürmek istemedm canm ya emzırıyorum
0 oy
(312 puan) tarafından
8 senedir karbonat kullanıyorum duşta kutuya koyup her duştan sonra kurulandıktan sonra koltuk altına bol bol sürüp giyiniyorum nemli oldugu için yapışıyor zaten, zamanla ter kokusu kayboluyor, tabi bi yere çıkarken deodorant kullanmayi unutmamalisin.
(811 puan) tarafından
Ya bi yere gderken dedorant fayda etmıyo alsıne dedorant kokusuyla ter bırleşyo daha berbat kokuyo yanı o yuzden onlarıda pek kullanmıyorm dogumdn sonra pek sürmedim bişi.evet denedım karbonat süpermş
0 oy
tarafından
Canım bi karbonati biliyorum duştan sonra suruluyordu sanırım ama tam emin değilim araştırıp bakabilirsin☺kendim de şu an tereson diye bir fiş fis kullanıyorum ondan çok memnunum ter kokum asla olmuyor☺
(811 puan) tarafından
Teşekkürler canm vok sagol karbonat önerrim denendı:) duyar duymaz yaptm saatler geçti tık yok
0 oy
tarafından
Yıllardır karbonat kullanıyorum sakır sakır ter olsa bile koku yok kapalı bi kutuya koy banyoda dursun her banyodan sinra ıslak elinle sur biminki çok güzel pütür putur olmuyo
(811 puan) tarafından
Hm tam canm cok sagol cok teşekkürler denedım hemen sonuc muhteşem

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 247 göst.
24 Haziran 2023 Aile kategorisinde Cekirdek ailem (3,853 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 365 göst.
7 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Daisyyy (1,135 puan) tarafından soruldu
0 oy
25 cevap 431 göst.
18 Aralık 2022 Diğer kategorisinde Mervela (7,230 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 603 göst.
13 Eylül 2021 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu

378,386 soru

11,325,946 cevap

34,778 kullanıcı

...