0 oy
577 göst.
Diğer kategorisinde (381 puan) tarafından
Asla sıcağı sevmiyor 10.buçuk aylık uzerinde ne varsa atiyor bırakmıyor ne yorgan ne battaniye ne muslin. Su an bile sadece atlet ve kisa sort var. İzmirdeyiz havalar fena sıcak mecbur cam.açık yatıyoruz ne yapcam bilemedim. Evde sicak ama sanki geceleri serin bazen 

22 Cevaplar

0 oy
(1,271 puan) tarafından
Geceleri serin olur cnm. Bnm kızım de 15 aylık ben ince uzun tulum gidiyorum üstünü acıyor içim rahat en azından.
(381 puan) tarafından
Canim tulumları hep makinedeydi bu seferlik atletle yatsin artik bende tulumlu yatiricam
-Reklam-
0 oy
(12,498 puan) tarafından
Benim kızda öyle oldu olası bünyesi alıştı sanırım hasta olmuyor şükür 
(381 puan) tarafından
Ay maşallah canım. Ama iste içim.el vermiyor
0 oy
tarafından
Adana'dayim mecbur klimayla yatıyoruz ona rağmen üstü açık yatıyor benimki ben de daha çaresini bulamadim
(381 puan) tarafından
Aynen canım sıcak olunca mecbur
0 oy
(1,928 puan) tarafından
Benim ikizlere sade zıbınla yatıyor Bi şey olmaz zaten çok sıcak 
(381 puan) tarafından
İnşallah canım
0 oy
tarafından
İzmir'de bile olsa cam açık yatarken o kadar üstü açık olması sıkıntı bence. Cami ortsende bu sefer siz terlersiniz. Anam biz buralarda donuyoruz. Amasyanin ilcesi
(381 puan) tarafından
Canım burasi yaniyor ya çok sicak
(2,494 puan) tarafından
Amasya genelde çayır cayır yanıyor orda da mı havalar bozuldu
tarafından
Yok anam nerde çayır çayırlık. İlcesindeyim ben. Özellikle 7den sonra buz gibi oluyor
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Buralarda sıcak ne ortsem atar uzerınden o yüzden uzun kolluyla yatırırım hani derler ya ıyuyanın üzerine kar yağar uyku hallinde üşür insan
(381 puan) tarafından
Evet canım haklısın
0 oy
tarafından
Belinden üşütür karnı ağrır canım bende hamileyken çok belim açık yaatardim çünkü elbiseler olmuyordu kapatıyordu atletlerin hep usutuyordum karnım agriyordu
0 oy
(154 puan) tarafından
Bizde izmirdeyiz benim kızım da 6 buçuk aylık sadece çıtçıtlı giydiriyorum o şekilde yatıyor çok esintili günlerde ince muslin örtü örterdim ama şuan baya sıcak gerek duymuyorum
0 oy
(852 puan) tarafından
Cami acma şortu da çıkar zibinla tek yatir 
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Marmaristeydim bugun döndüm Marmaris te klimali odada yatti 

İstanbul da zıbınla yatıyor sadece 11 aylık oğlum sicak geceleri de uyumalik soguk değil odamızın cami usten açık sabaha karsi kapatıyorum
0 oy
(3,743 puan) tarafından
Kız tatildeyiz şu an öyle bir sıcak var ki bebe sürekli sırılsıklam terliyor bırak nasıl rahat ediyorsa öyle yatsın kendini koy onun yerine hava 35 derece sürekli üstüne battaniye örtüyolar çıldırırsın valla :D
0 oy
(1,392 puan) tarafından
Çok sıcak Allah 'ın izniyle bişey olmaz 
0 oy
(5,912 puan) tarafından
Biz Eskişehirdeyiz gece 3 e kadar hava iyi 3ten sonra seriliyor cam kapalıyken yatılmıyo bende uzun kollu ince patikli tulum aldım onla uyutup üstünü örtmüyorum sabaha karşı 3 4 gibi pike örtüyorum
0 oy
tarafından
üzerine bısı örttürmüyor olabilir ama giydirmene karısacak degıl ınce bır ust ve ınce bır alt gıydır tamamdır benım oglanda yaz kıs ortturmez yaızn ınce uzun kısın kalın ıkı kat gıydırdıgım olur 
0 oy
(851 puan) tarafından
Siirtteyiz klima acik bebek modunda ustune gelmiyo ona rağmen atlet shortla uyuyo ona rağmen gece terleyip üstünü değiştiriyorum 
0 oy
(15,318 puan) tarafından
İzmir'e göre gayet normal bişey bence. Oğlum da şort atlet ile yatar. Üzerine ince pike örter klima açarım. Gece çoğu zaman üstü açık yatar. Ama hasta oldu bu hafta. Çok dondurma yedi ondan sanırım. Şimdi üstüne uzun kol pijama giydirdim. Öksürüyor 
0 oy
tarafından
Benim büyük oglum 4yaşına giricel yazın hep atlet şort yatar üstünede örtmez bünyesi alıştı hastalanmadı hiç bayılıyor bide serinliğe ama benim evim gecede aşırı sıcak sen yine ince tulum gibi bişey giydir canım
0 oy
(1,403 puan) tarafından
Benim kız 3 aylik oldu bizde izmirdeyiz sadece ustune bisey ortmeden zibinla yatiyo zaten ortsemde atiyo ustunden hem seninki kac aylik olmus hicbisey olmaz uzun kollu falan giydirmeye kalkma sakin doktorumuz bana usumesinden degil ateslenmesinden kork bu kadar sicakta sen giyinip ustune bisey alabiliyo musun onun da vizden farki yok bize sicaksa ona da sicak bize soguksa ona da soguk demisti bebek bu usur sadece 40i cikana kadar gecerli
0 oy
tarafından
Istanbuldayim canim zibinla yatiyor gunduz gecede altina sort giydiriorm ince 
0 oy
(154 puan) tarafından
Bende izmirdeyim ve cok sicak bisi olmaz usutmez annesi korkma benim iki bebede çok terledigi için askılı tek atletle yatiriyorum altinda sadece bez

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 283 göst.
21 Mayıs 2020 Aile kategorisinde ❣️Oğluşunun meleği❣️ (701 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 101 göst.
13 Eylül 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde Citipiti (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
43 cevap 1,471 göst.
12 Ekim 2023 Aile kategorisinde Zxcvbnm09 (1 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 622 göst.
27 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Semastz (98 puan) tarafından soruldu

381,497 soru

11,421,778 cevap

34,978 kullanıcı

...