0 oy
102 göst.
Diğer kategorisinde (7,250 puan) tarafından

image

size GÜNAYDIN bana tünaydın ;)

Napiyonuz bacilarrr mesailer kaçta başladı sizin ? Bnm gece 3 te başladı hala uyumaua niyeti yok :pinch:ve ben bı buçuk saatlik uykuyla duruyom :/ 

Siz neler yapiyonuzzzzx

4 Cevaplar

0 oy
(460 puan) tarafından

Gunaydin canim 8.30 da basladi benim mesai bndede durumlar pek farklı sayilmaz ama olsun onlar icin herseye deger♥️

image

tarafından
Anammmm buneydi giii
(460 puan) tarafından
Niye kizz
tarafından
Ben bı tanesiyle delirmeye ramak kaldı iki taneyle ne yapiyon
(460 puan) tarafından
Valla deliriyom ama yinede kiyamiyom bi sekilde yuvarlanip gidiyom napim alistim artk
tarafından
Kaç aylıklar maşallah
-Reklam-
0 oy
(5,804 puan) tarafından
Sabah 8de uyandık şimdi bende uyutma çabasındayım uyursa kahve içip kendime gelmeye çalışcam ortalığı toparlamak için enerjiye ihtiyacım var ahahahaha 
(7,250 puan) tarafından
Ah aha bnmde deli gibi uykuya ihtiyacım varrr küçük şey ayaktan inmiyor büyüğe kahvaltı hazirlicam oyyy oyyyy
(5,804 puan) tarafından
Valla ne işim varsa dün hepsini yaptım bugün sadece ortalığı toplayacam başka hiçbişey yapmaya mecalim yok çünkü benimde oğlum gece çok uyandı ***** gibiyim şuan :D
0 oy
tarafından

image

arabaya can cekistiriyoruz hdhdhddj
(7,250 puan) tarafından
Yerim o eleriii maşallah bnm teyzeme ♥️♥️♥️
0 oy
tarafından
7 de kalktım kuyyumcuya gittim geldim çay yaptım kahvaltıya geçicem çocuklar babasıyla yediler ama ben fazla yemedim..bugün küçük kızımın doğum günü biraz hazırlık yapıcam
(7,250 puan) tarafından
İyiki doğmuş prenses allhaim nice musmutlu seneleri göstersin inşallah ♥️
tarafından
Amin inşallah sağolasın cnm..3 yaşı bitirdik sağlıcakla
(7,250 puan) tarafından
♥️♥️♥️♥️♥️♥️♥️

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 104 göst.
22 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 236 göst.
0 oy
10 cevap 185 göst.
16 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Osmanin annesi (1,170 puan) tarafından soruldu
+1 oy
16 cevap 193 göst.

378,095 soru

11,316,949 cevap

34,762 kullanıcı

...