0 oy
238 göst.
Diğer kategorisinde (373 puan) tarafından
Kızlar 2 yaş 9 aylik nerdeyse 3 yaş olcak ama tolete girmiyor ona kaç defa gösterdim korkuyor gelmiyor lazimlik aldım yakına bile yaklaşıyor altina yapıyor 2 gündür peşinde oğlum çiş varmı oğlum kaka varmı söylemiyorda altına yapio ceveremdekiler hep çok geç kaldın çoktan öğrenmesi lazım di diyor sizler neler yaptniz

9 Cevaplar

0 oy
(1,946 puan) tarafından
Bizde 2 ay boyunca uğraştık ama hala yapıyor kakayi çişi altına.Gercekten TUVALET egitimi zor ya.Sevdigi bir oyuncağı TUVALETE götür canim içine su felan doldur ilgisini çekecekler şeylerle uğraşır 
(373 puan) tarafından
Hepsni yaptim vidyolarni izlerim kendinle goturudm hata suyu acip oyun oynarım yapsın diye yok tutyor bezine yapio
-Reklam-
0 oy
tarafından
Çocuk hazır olmadıktan sonra geç olsa nolacak ki..görümcem 4 yaşa girecek kızını yeni öğretti.ben de 3 yaş olmadan öğrettim lazımlık sevmedi direkt klozete gidiyor.sen kararlı olursan devamı gelir öğrenir..birkaç gün zorlar alta kaçırır o alta kaçırdıkça rahatsız olur tuvalete gitmeyi kendi ister..bir de kimsenin ne dediğine bakmayın her çocuk bir değil
(373 puan) tarafından
Bende biliyorum her cocuk bir değil benim oğlum çok geç konuştu onu bile yeni çözdü ama tuvalet icn vakti geldiğinde düşünüyorum
tarafından
Tabi cnm çocuğunu sen tanırsın.sen vazgeçme başa dönme öğrenene kadar devam ettir.sürekli sor çiş var mı? Alta yapmak yok gibi kelimeler kullan inşallah öğrenir kısa sürede
0 oy
(3,895 puan) tarafından
Ben oğluma 3 buçuk yaşında öğreteceğim.Oglan çocuğu geç öğreniyor çevremde de öyle.
0 oy
(515 puan) tarafından
Hazır değil demekki bağlayın çokta geç kalmış sayılmaz benim kızım tam 3 yaşında öğrendi öncesinde sizinki gibi aylarda başlamıştım asla öğrenmedi çok korktu tam 3 yaşında 1 günde cisi iki günde kakayi öğrendi hazır olması lazim
0 oy
(747 puan) tarafından
Hazir degilse bence cok ustune dusme. Suan istemiyor belliki. Ustune dustukce daha cok stres yapcak kendine
0 oy
(6,441 puan) tarafından
İnan şuan benimkide 2 yaş 6 ay oldu çıkardım altını halılara işeyerek gezio ne tuvalet ne de lazımlığa işemiyor arkamı dönüyorum yere yapıo zaten bu elalem yüzünden bu kadar stres oluyoruz
0 oy
(14,032 puan) tarafından
Hazır degil demek ki canım ne kadardır uğraşıyorsun? Biraz ara ver 1 ay daha bezle benim oğlumda ogrenmedi bende mecburen geri bağladım 1 ay sonra tekrar deneyeceğiz
0 oy
(314 puan) tarafından
Ben de bugün başladım 23 aylık olacak kızım. Hiç lazımlığa yaptıramadım henüz. Bezi varken oturuyordu çiş diyordu ona güvendim başladım. En sonunda oturdu ben klozete oturunca ama çiş yapmadı tabii. Bir de tutuyor parça parça yaptı hep halıya yâda parkeye. Nasıl olacak bakalım inşaallah başarırız biraz sabır gerekli sanırım. Bu arada geç değil bana göre çocuğunuzun yaşı her çocuk farklıdır. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 37 göst.
0 oy
2 cevap 48 göst.
4 gün önce Aile kategorisinde Selinpoyraz (352 puan) tarafından soruldu
0 oy
17 cevap 194 göst.
2 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde idilt (904 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 74 göst.
1 Mayıs 2024 Diğer kategorisinde Duru. F. 12354 (3,181 puan) tarafından soruldu