0 oy
124 göst.
Diğer kategorisinde (333 puan) tarafından
Bebelac veriyorum ogluma 22 aylık olacak 4gun sonra artık yetişemiyoruz pahalandı mamalarda sizce yeter mi ?

7 Cevaplar

0 oy
(12,494 puan) tarafından
E yani 2 yaşında neredeyse bence de bırak 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bırakabilirsin 
0 oy
tarafından
Bende bebelac kullaniyorum oglum suan 14 aylik herseyi yiyor aslinda cok sukur benide emiyor ama mama saati var bildigin o mamayi icmeden uyumuyor susmuyor agliyor devamli 2 yasina kadar kullanmaya gercekten gerek var mi kararsizim 
(3,895 puan) tarafından
Gerek yok.
(3,895 puan) tarafından
İnek sütü ver 1 yaşı geçmiş.
tarafından
Inek sutunde cok vitamin fln yok ama mamada baya vitamin var esim o yuzden sut verecegine mama daha mantikli diyor
(3,895 puan) tarafından
Hmm büyümüş aslında ama sen bilirsin.
tarafından
Kararsizim valla canim ya esimin oyle demesi kafami karistiriyor
0 oy
tarafından
Benim kizimda kendi birakti canim 18 aylik olucak 20 gündür icmiyoo gce beslenmesini birakti aksam yiyo yatiyo bence sende kese bilirsin sut icsin yatsin 
(1,230 puan) tarafından
Canm sen bebeğine süt iciriyomusn ?
tarafından
Denedim dr once yari yariya suladir dedi pek sevmedi biberonu birakti dis dönemindeyiz ondan herelde şimdi yatırır ken bi fincan veriyorum bazen iciyo bazen icmiyo sulandırmadim ben ama cok icseydi biberonla filan sulandır cicbebeyle verirdim benim diğer buyuk oglum cici bebe süt 3 yaşına kadar icti bir diğer oglum iki sene emdi bu kiz ac duruyo bende anlamadım dr normal olan bu diyo yatmadan corba yoğurt bazen muhallebi yediriyomm oyle
(1,230 puan) tarafından
Anladm bende yulafla yediriyorm 1 haftadır ama erkenmi acaba diyorm kabız yaptı biraz yaa tek başına sütü sevmedi zatn
tarafından
Bende kiyamiyom icse  alıcaktim icmedi en son cooe attim mamayi pek değişiklik te yok zaten kilosu cok yok kizimin hasta olmasinda  binsekilde doyuyo yular sevmedi benim kızım irmikli muhallebi yapiyorum  bizim yedikelrimizden ne varsa yoğurt yaninda veriyorum oyle ilerliyoruz
0 oy
(1,230 puan) tarafından
Benim kızım hiç mama yemedi 16 aylık emmeyi bıraktı doktora sordum manada yemiyor ama sartmi diye yok artık gerekmez zatn dedi canm 
0 oy
(2,719 puan) tarafından
Biz de 21 ayda bıraktık. Hastalanmıştı doktor biberonla beslenmesin dedi ondan sonra da devam etmedik aramadı da hiç. 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 139 göst.
0 oy
8 cevap 553 göst.
26 Ocak 2020 Diğer kategorisinde ✨Lavinia✨ (5,323 puan) tarafından soruldu
0 oy
23 cevap 239 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Zelihanur_80 (770 puan) tarafından soruldu
0 oy
15 cevap 208 göst.
14 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sumeyyeali (1,060 puan) tarafından soruldu