0 oy
206 göst.
Diğer kategorisinde (118 puan) tarafından
Kızlar bana yiotuptan bildirim geliyor çocuğum hasta hastaneye goturdum ağladım diye kadın bildigin makyajin alasini yapmış ben kendi adıma konusuyorum ben makyaj yapıp kamera karsisina gecip insanlar beni izlesin diye üstüne bide videoda aglayip çocuğum hasta diye video çekemem ( bu sözüm evladına para toplayan anneler dışında 'dir çünkü onlar hakli) ama böyle kendilerini çekip bunu yapmalari örnek vereyim büşra diye bi kız oğlu var kızı hasta makyaj yapıp ağlıyor kamera karsisinda parada toplamıyor niye anlamıyorum ben nasıl yapabiliyorlar ben yapamam ya

5 Cevaplar

0 oy
(661 puan) tarafından
Yorumsuzum diyecek bişey bulamadım.
(118 puan) tarafından
Düşün allah korusun çocuğun hasta video cekiyosun suslenip millet görsün diye ya sacma
(661 puan) tarafından
Valla kızım hastalandigi zaman esortmanin üstüne eteğimi geçirip gitmiştim ne makyajı ne videosu
(118 puan) tarafından
Ben yorum yapmistim çocuğun hasta nasıl böyle video çekebiliyosin diye cvp vermedi
(661 puan) tarafından
Hangi youtubir prim için çocuk doguruyolar
-Reklam-
0 oy
(1,977 puan) tarafından
Aynısı annesi babası evladı eşi vefat ettiğinde paylaşım yapan insanlar içinde geçerli bence. Kuşum öldüğünde telefonumu öyle bir unutmuşum ki günler sonra sana ulaşamıyoruz diyen insanlar sayesinde hatirlamıştım . Ya onlar çok güçlü ya biz farklı düşünüyoruz yada bilemiyorum belki oda yanlış bişey değildir bizim fikrimizdir. 
0 oy
(12,494 puan) tarafından
Ay banada tuhaf geliyor hakkat ya 
0 oy
(4,089 puan) tarafından
Valla ölüleri oluyor yine dakika başı story atıyorlar kızı hastalanıyor o hafta ben buraya bile giremiyorum onların hayatı sosyal medya olmuş duyguları falan hep  para 
0 oy
tarafından
Çoçuğunun hastalığını düşünen kadın 20 lirayı saç boyasına vermeyi masraf sanar

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 316 göst.
2 Mayıs 2023 Aile kategorisinde Mavi-beyaz (1,683 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 146 göst.
1 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Bitanecikoglum (320 puan) tarafından soruldu
+1 oy
21 cevap 1,050 göst.