0 oy
181 göst.
Diğer kategorisinde (909 puan) tarafından
Anneler sorum yukarıda 

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evde ateşini düşürebilirsin canım ilaç vermişsin üzerini soy çocugun sadece zıbın kalsın hafif ıslat elini yüzünü koltuk altını dirseklerini ferahlasın rahatlasın çocuk hastane pislik içinde çocuk dahada hasta olur 
(909 puan) tarafından
1 ölçek calpol verdim şimdi üstünde sadece külot bez var. Ilık su ile yıkadım koltuk ve dirsek altına nemli bez koydum. Azı dişleri şişmiş
tarafından
Tamam canım başka dolven şurubu varsa ondan ver 4 saat arayla
(909 puan) tarafından
Tamam canım teşekkürler
-Reklam-
0 oy
(661 puan) tarafından
Öksürükte varsa bı götür canım çok kötü bı salgin var yayilmasin ilaç verir en azından 
(661 puan) tarafından
Öksürük için en etkilisi ballı zencejil ama çok şey vermişsin verme yarın ver iylestiricem diye daha kotu olmasın prospan şurubu ilk kez durdum geçen biz köye gittik ilk kez hafif bı öksürük ve ateş vardı mukotik öksürük şurubu bide ağrı kesici verdim geçti iki güne azsa bieey olmaz takma kafana
(909 puan) tarafından
Prospan bitkisel şurup canım. Bugün takip kalıp öyle veririm zencefil. Zencefil tazesimi yoksa toz olanını vericem
(661 puan) tarafından
Toz zencefili bal azda limon suyu köy hemen kesker inşallah limon icmiyosa koymayada bilirsin
(909 puan) tarafından
Limon seviyor canım. Şimdi ağzını zorla açtım azı dişi patlamış. Bir diğer azı ucu görünüyor
(661 puan) tarafından
Onddan çıkmış canım ateşi hiç gotume doktora geçer bı iki gune
0 oy
tarafından
Ilık banyo yaptırın calpol verin 4 saatte bir 

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 75 göst.
8 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 357 göst.
23 Haziran 2023 Diğer kategorisinde yenibiben00 (189 puan) tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 76 göst.
5 Eylül 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Duru2121 (406 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 100 göst.
10 Mart 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde gamzeozbk58 (1,837 puan) tarafından soruldu

378,359 soru

11,325,129 cevap

34,777 kullanıcı

...