0 oy
83 göst.
Diğer kategorisinde (193 puan) tarafından
2 gün önce bademcik ameliyati oldum hala cok agriyor o yer sadece dondurma sivi seyler yiyebiliyorum ama onlar bile cok zor geciyor dikişsiz zanetmistim ama bademcikler cok buyuk oldugu icin heralde dikis atmislar bugun 3. gun cok halsizim ara ara agri sidetleniyor 

aranizda olan varmi arkadaslar bademcik amlyti kac gunde tamamen toparlarim bide cok hizli toparlamam icin ne  yapabilirim 

20 yasinda oldum keske kucuken olsaymisim bu kadar zor olcani tahmin etmemistim

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Çok geçmiş olsun inşallah tez zamanda toparlarsin
(193 puan) tarafından
Allah razi olsun
-Reklam-
0 oy
(597 puan) tarafından
Eşim 38yaşında oldu öldü dirildi resmen ilk 1hafta çok zordu
(193 puan) tarafından
kücuk yasta daha kolay geciriyms
0 oy
(1,552 puan) tarafından

En geç iki haftaya toparlarsın Allah'ın izniyle.. Bademcik ameliyatının en güzel kısmı bol bol dondurma yemek :D

(193 puan) tarafından
insAllah cnm ama o bile zof gecio vala bogazimdan
(1,552 puan) tarafından
Çok geçmiş olsun, ben de aşırı küçük değildim, ortaokulda olmuştum, iki haftada geri okula dönmüştüm diye hatırlıyorum.. Tam da net hatırlamıyorum üstünden uzun süre geçtiği için ama
0 oy
(2,969 puan) tarafından
Gecmis olsun 1 haftaya toparlarsin. Ilk gunler zor oluyor
(193 puan) tarafından
insaAllah cnm saol
0 oy
(634 puan) tarafından
Bnde olacağım şikayetiniz neydi bademciklerim devamlı ağrıyor enfeksiyon oluyor her ay Sürünüyorum doktor almamız gerek dedi ama korkuyorum zor diye 
tarafından
Cocukkende varmıydı bu sikayetiniz oglumda her hafta bogazı şişiyor geniz etide var doktor alalım diyor :((((
(193 puan) tarafından
kücuklugumden beri en ufak bi usutmede sogukta şisiyordu kucukken aldirlmasi daha uygun bi ameliyatmis benimki cok buyukmus zaten en ufak bi şişmede bogazimida kapatiodu nefesi bile zor aliyodum
(634 puan) tarafından
Çocukluğumda yılda yedi sekiz kere olurdu büyüdükçe bu sayı arttı mesela şuan bile on tane antibiyotik iğne yazdı kullandım beş tane biraz rahatladım çok kötü insanı perişan ediyor
(193 puan) tarafından
evet cnm aldirma imkanin varsa hiç durma derim
tarafından
Ay ciddimi bizimkide en ufak seye kızarıyor bogazı 2 haftada bir antipipduk kullanıyoruz artık pislolojim bozuldu ama bizim geniz eti alalım diyorlar

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 72 göst.
14 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Ozgen (920 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 115 göst.
25 Ocak 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mmmm (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 89 göst.
26 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Smyra17777 (435 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 126 göst.
1 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Durunun Annesi (4,290 puan) tarafından soruldu

380,216 soru

11,383,516 cevap

34,884 kullanıcı

...