0 oy
168 göst.
Diğer kategorisinde (298 puan) tarafından
Bu gün banyo tuvalet temizledim farkında olmadan por çoz çamaşır suyu mavi güç derken baya soludum kokuyu şimdi öksürüyorum  ve biraz nefes darlığı yaşıyorum bu geçici bir durum mu hastaneye gitmelimiyim?

12 Cevaplar

+2 oy
(4,464 puan) tarafından
Bacım dikeydin.kafana daha iyiydi birini kullaniyon ötekini bari başka gunenyada bir kaç saat sonraya bırak al eline bı bardak ayran cama balkona cik bı yere otur olmadı baktın baş dönmen falan olur geçmez git hemen
(4,464 puan) tarafından
Ah kıyamam geçmiş olsun canım benim hemen at o borcozu evden caydanliklari falan sirkeyle de cikarabilirsin sicakken dök.icine iki çalkala hemen atıyor inanki verilmiş sadaka varmis
(298 puan) tarafından
Teşekkür ederim çok saolun hamd  olsun iyiyim yaa artik porçözle işim bitti sizde dikkat edin
(4,464 puan) tarafından
Çok şükür canim rabbm tekrarını göstermesin sağol ederim bn asla kullanmam zaten canım küçükken annemin arkadaşının eşi hamileyken zehirlenip ölmüştü bebeğiyle birlikte o.kadsr içime islemis ki yüzüne bakmam deterjanları da sırayla kullanırım karıştırmamaya özen gösteririm
(298 puan) tarafından
Yaaa çok acı  Rabbim rahmetiyle muamele etsin
(4,464 puan) tarafından
Amin canım evet çok.aci gerçekten hala kulağımdadir annemin anneannemle anlatısı
-Reklam-
0 oy
(1,394 puan) tarafından
Öyle hepsini karıştırılan tabikide rahatsız olursun por çöz caten başlı başlına bı zehir ben hamileyim çamaşır suyu sadece kullanıyorum hemnde çıkıyorum banyodan 
(298 puan) tarafından
Haklısınız işim hizlica bitsin diye yaptım ama bir daha inşAllah yapmam bu ders oldu
(1,394 puan) tarafından
Yapma por çöz banyoda kullanma zaten onu mutfakda demlikte kullan sadece çamaşır suyu kullansan Domestos yetiyor bu arada ayran yap iç bolca dinlen camalrida aç hava al :))
(298 puan) tarafından
Teşekkür ederim lavobadaki kirecler için kullanmıştım ama bundan sonra eve bile almasam yeridir
(1,394 puan) tarafından
Herşeyin başı sağlık kuzum dikkat et kendine :)
(298 puan) tarafından
Haklısınız teşekkür ederim.
0 oy
tarafından
Sakın bir daha porçöz ile başka temzlık malzemesini karıştırma öldürüyor insanı sakın bir daha deneme
(298 puan) tarafından
Bilmiyordum öğrenmiş oldum teşekkür ederim.
tarafından
Bende çok acı tecrübe ettim öğrendim o yüzden senı de uyariyim dedım canım ölüyordum biran gttim hemde bu hatayı arkadaşımın evinde yapmıştım Allahım İlk ve sondu
(298 puan) tarafından
Yaaa sizede çok geçmiş olsun
0 oy
(634 puan) tarafından
Yoğurt falan ye cnm
(298 puan) tarafından
1 bardak ayran içtim teşekkür ederim
0 oy
(11,638 puan) tarafından
Bütün camları aç balkona çık veya cama çık yoğurt ye bide sakın porcozle başka şeyi karıştırma 
(298 puan) tarafından
Ders oldu bana birdaha karıştırmayacağım teşekkür ederim.
(11,638 puan) tarafından
Rica ederim çok geçmiş olsun çok dikkatli kullan
(298 puan) tarafından
İnşAllah
0 oy
(1,991 puan) tarafından
Açık havaya çik canm yoğurt ye bi kaç defa banada oldu çamaşır suyu ve porcozu karistirmistim tövbe yapmam bidaha
(298 puan) tarafından
Kesinlikle bende yapmam
0 oy
(48,967 puan) tarafından
yoğurt ye balkona falan cik hava al
(298 puan) tarafından
Teşekkür ederim ayran içtim şimdi
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Hemen acile git serum taksinlar zehirlenmissin ozelede gitse takarlar para almiyorlar bende yasadim aynisini
(298 puan) tarafından
Nasıldı acaba eşim yapma demişti bende doktora gidelim diyemiyorum ben dedim yaptin diye kızacak diye şimdi nefes alırken göğsum daralıyor ıslık gibi ses geliyor uyuyamadim
0 oy
tarafından
Aynısını 3 gün önce ben yaptım ***** kafam benimde ikizlerim var acele acele yapıyım derken ölüyordum nerdeyse 3 gün kendime gelemedim yeminle bir daha sende yapma bacım ders olsun bize geçiyor ama çok zor bir durum ya inşallah çabuk geçer 
tarafından
Bende aynı hatayı yaptım Porçöz ile çamaşır  suyunu karıştırdım ölümden döndüm çok korktum nefes alamadım genzim yandı çok kötüydü bir daha asla yapmam ve şuaan Porçöz kullanmaya korkuyorum açıkçası
(298 puan) tarafından
Doktora gitsem mi geçermi nefesimin daralması
0 oy
tarafından
Ne cesaret ya öldürüyor insanı bu kimyasallar 
tarafından
Aynn canım bende ölümden döndüm nerdeyse herkes bir kere  acı tecrübe etmiş bunu
(298 puan) tarafından
Ya işte insan uslanmıyor yaşamadan anlamıyor
0 oy
tarafından
Nasıl oldun canım iyi misin evden koku çıktı mı? 
(298 puan) tarafından
Koku çıktı 3 aylık bebeğim var o odadaydı ama ne olur olmaz onuda balkona çıkardim şimdi nefes alırken coğerimden ses geliyor eşime acile gidelim diyemiyorun yapma demişti kızacak söylersem ve bebeğim emiyor gidersem onuda götürmem gerekecek sabahı bekliyorum
tarafından
Geçiyor canımda ınsanın canından can gidiyor bebegı balkona çıkarman iyi olmuş etkilenmesin çocuk
(298 puan) tarafından
Şimdi acilden geliyorum bir  ilac verdiler serum ve hava taktılar çok rahatladım baya kötuydum
0 oy
tarafından
Porcoz çamaşır suyu karışımı yüzünden 2 saatten fazla çalıştığım marketi müşteri alımına kapatmostik
(298 puan) tarafından
Yaaaa

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 336 göst.
26 Mayıs 2020 Alışveriş-Hediye kategorisinde Yenibiranne (616 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 179 göst.
21 Şubat 2023 Diğer kategorisinde Fatma1112 (294 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 244 göst.
13 Şubat 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 403 göst.
23 Ocak 2023 Diğer kategorisinde linaaras (1,405 puan) tarafından soruldu

384,961 soru

11,513,825 cevap

35,174 kullanıcı