0 oy
686 göst.
Aile kategorisinde (195 puan) tarafından
Kizlar normal dogum yaptim 2.yi Kayinvalidemle alt ust kaliyoruz ama mutfagim yok buraya indiriyor yemegimi yük olmak istemiyorum ama hemen ayaklanmakta istemiyorum sizde durumlar nasil

53 Cevaplar

0 oy
(7,673 puan) tarafından
Hiç yatmadım 
-Reklam-
0 oy
(1,753 puan) tarafından
Hiç yatmadım kimse yok tu yanımda ayakta geçerdim.lohusaligimi 
0 oy
tarafından
Hiç yatmadım tek başımaydım vallahi hemen ayağa kalktım 
0 oy
tarafından
Hiç yatmadım hatta doğumdan çıkarken oğlumu kucağıma alıp çıkmak istedim doktor izin vermedi. Şükür sorunum da olmadı ki kaynanam annem kaldılar bende sırayla 20 gün 
(195 puan) tarafından
Dıkısiniz fln yokmuydu peki
tarafından
Olmaz mı vardı canım 4 tane ama sorun yaşamadım hiç
0 oy
tarafından
15-20 gün zaten bizde 40 li kadına iş yaptirilmaz
(195 puan) tarafından
Iyimis sizinki ben simdi yatiyorumda bide bana sorun kendime dert ediyorum yük oluyorum diye ;(
tarafından
Yok hani ben kalkiyordum ama kaynanam suya falan elimi sokturmazdi
(195 puan) tarafından
Bende kalkiyorum ya diger cocugumla flnda ilgileniyorum ama yukari yemege sofraya cikmiyorum sonra uzaniyorum yani
tarafından
Çıkma bacım getirsin birşey olmaz
0 oy
(897 puan) tarafından
Dogum yaptım 1 saat snr ayaga kalktım
0 oy
(1,186 puan) tarafından
Hiç yatmadım birinci haftası pazara bile gttim 
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Dpgum yaptığım gibi kalktım. Hiç yatmadım ben. Dikişim de yoktu zaten sanki hiç dogum yapmamış gibiydim. Sadece ayaklarımı sırtımı sıcak tuttum kıştı zaten
(195 puan) tarafından
Yatmadim diyenler hep dikissizmi acaba sasiriyorumua insan hareket etmekte zorlaniyor  :)
(594 puan) tarafından
20 dikişim vardı hiç yatmadım doğum yaptım eve gelip kahvaltı hazırladım:)
(3,552 puan) tarafından
Hay masallah sana kizz
(594 puan) tarafından
Teşekkür ederim:)
0 oy
(13,834 puan) tarafından
Hiç yatmadim diyebilirim. Sadece hastanede geçirdiğimiz 1 gece yattim. 
0 oy
(594 puan) tarafından
Ne yatması kız doğum yaptım eve Geldim kahvaltı hazırladım:) kaynanam Deli karı yatsana derdin ne dinlen diye başımın etini yedi Yok anne rahatım hareket ettikçe dedim oğlum senin bu karın hiç doğum yapmamış yeni gelin Gibi dolaşıyor etrafta diyordu eşimde gül gül çatladı tabi hâlâ der on tane çocuk dogursan yatmak nedir bilmezsin Deli karı diye:)
0 oy
(415 puan) tarafından
Valla ben oturamıyordum bile dikişten dolayı 1 hafta yatakta kalmıştım kaynanam da çıkma diyordu ama şimdi evim ayrı ve kızımla ilgilenmem gerekecek doğum yapınca yatakta duramam heralde 
0 oy
(12,904 puan) tarafından
Ilk doğum çok dikişim olmasına rağmen hiç yatamadım bir gün hastanede kaldık ertesi gün ece çıktık evde dinlenirim dedim derken oğlum sarılık oldu hastaneye git gel bebeğe süt götür falan derken yatacak vaktim olmadı 
0 oy
(7,272 puan) tarafından
Normal deyil ama sezaryan oldum 18 gün önce hiç yatmadım kalktım hemen ayağa oğlumla ilgilendim 
0 oy
(1,381 puan) tarafından
Hiç yatmadım. Çünkü oğlum da vardı onunla ilgilenmem lazımdı. Hemen ayaklandım
0 oy
(966 puan) tarafından
3 gun hastanede yattim sonra eve geldim ama kizim kucuk onunla ilgileniyodum hemde kahvaltisi yemegi felan yani nerdeyse yatamadim birlik duruyoduk sonra kaynanam is beklemeye basladi sunu mu yapsak diye diye bana yaptirdi nerdeyse . Bebegim yogunbkimda oldugu icin bana kaliyodu isler. Mecbur yapiyodum . 
0 oy
tarafından
Yat kuzum yat.

Doğum yapmak zor bı olay .Dinlenmek varken niye yatmazlar anlamam.

Çıkma yukarı .Evinde dinlen bol bol ❤️
0 oy
(382 puan) tarafından
Ben hic yatmadim ki canim 2 cocqum var 2 sindede yatadim dogumdan sonra islermi gordum
0 oy
(364 puan) tarafından
Bende hic yatmadım şükür ayaktayım geldiğim gün evimi sildim süpürdüm bebeğimi yıkadık girdim ben yıkadım valizleri boşalttım çamaşır serdim hep ayaktayım yani her zaman ki gibiydim 
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Sezeryan oldum yatmadım 
0 oy
(9,626 puan) tarafından
Sezeryanli olduğum halde hiç yatmadım herseyi kendim yaptım ve evde yine bebeğimde vardi yani kızım doğdu oglum evde beni bekliyodu 15 aylikti 

İlgili sorular

0 oy
5 cevap 259 göst.
23 Temmuz 2022 Aile kategorisinde melike03 (195 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 82 göst.
20 Ekim 2022 Güzellik-Bakım kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 228 göst.
5 Ekim 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra1212 (255 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 64 göst.

379,009 soru

11,344,906 cevap

34,808 kullanıcı

...