0 oy
489 göst.
Aile kategorisinde (467 puan) tarafından
Kızlar eşim fransaya gitti borçlar vardı ev almak için gitti ama 2 sene gelemeyecek 2 ay olacak ayın 5 de ama çok özledim onu dayanamıyorum ağlıyorum kavga ediyoruz ona biraz düşkündüm ben beni götürme şansı yok ne yapmalıyım kızım 4 yasında o soruyor hergün her sabah kalkıyor babam geldımı diye çok üzülüyorum ne yapmalıyım nasıl davranmalıyım bilmiyorum çok uzun bir süre dayanamıyacak gibi hiisediyorum zaman geçmeyecek gibi çok üzgünüm çok özledim ne yapaabilirim Bi dua falan yokmu 

19 Cevaplar

+1 oy
(2,469 puan) tarafından
Oturum için başvuru yapsın belki kabul olur eğer paristeyse daha çabuk alabilir oturum o zaman sizi de aile birleşiminden alabilir biraz zor ama denesin şansını 
-Reklam-
+1 oy
tarafından

:'(:'(:'(:'(:'(.                :'(:'(:'(:'(:'(

tarafından
Elif 21 rin
tarafından
Onun kaynanası aynı zamanda teyzesi

Şuan anasının evinde
tarafından
Evet hatırladım canım son olarak geri dönecek mi acaba dedim kaynanasinin köyüne
(2,572 puan) tarafından
Evet canım geri dönücem.Evi ayırmak için konuscaz bakalım
tarafından
Güzel düşün karar ver bundan sonra bence onlara güzel bir mesafe koy
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Seni götürebilir 
(467 puan) tarafından
İmkansız malesef
(2,469 puan) tarafından
Öyle kolay değil ki .hemde Fransa katı kuralları vardır Almanya gibi değildir
(1,862 puan) tarafından
Neyse siz bilirsiniz
0 oy
(4,040 puan) tarafından
Bence alisacaksin inşallah en kısa sürede döner. Sen sabret bu arada gitmenin yollarını araştır Allah başka dert vermesin
(467 puan) tarafından
Amin canım
0 oy
tarafından
2 senede az değilmiş ya. Valla yere batsın evi arabası. Kocam yanımda olmadıktan sonra. 

Ben göndermedim canım. Tabi olan olmuş artık. Sizde görüntülü konusursunuz
0 oy
(143 puan) tarafından
Bence oturum alıp senide götürsün çocuğun daha küçük mus orda bir yaşam kurarsiniz dhaa iyi olur bende çok ayrı kaldım rabbim sabır versin inşallah teksen sana karışan yoksa yine geçiyor günler ama kaynana derdi varsa berbat oluyor 
(467 puan) tarafından
Kaynanam var yanımda kaynatamda
(143 puan) tarafından
Canım eşinle konuş senide götürsün oraya bir yaşam alanı kurarsınız daha iyi olur bence iki yıl çalışacakmis çok uzun bir süre rabbim sabır versin
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Peki 2 yıl içinde hiç gelmicek mi 
(467 puan) tarafından
Hayır gelmıyecek malesef
(6,671 puan) tarafından
Ol çok zor desene Allah yardımcın olsun
0 oy
tarafından
Yanınızda yada yakininizda kimse yokmu cnm tekmi kaldınız ? Eşinde  insallah tez zamanda gelir 2 sene kısa bir süre ama sana çok uzun gelecek bolca sabır diliyorum sana eline bir uğraş bul düşündükçe üzülürsün 
(467 puan) tarafından
Kaynanam var yanımda kaynatamda var
tarafından
Öyle daha zor ya en azından yanlız olsan kendine göre takilirsin ama neyse cnm artık yapacak bişey yok inşallah zaman su gibi geçer sana
0 oy
(2,366 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun insalahh ama çok zor geçen eşimde şakasına dedi aslında yurt dışında çalışsam diye asla deidm ben kafayı yerim pskilojim plbozulur bnei biliyorsun düşkünüm sana dedim kaldıramam dedim oda güldü yok canım sizinle dedi ama yok okdr kolay değil çok zor ne iş yapıyor orda ki iki sene kalicak
(467 puan) tarafından
İnşaatta çalısacak
0 oy
(1,870 puan) tarafından
Allah kavuştursun canım çok zormuş iyice bi araştırsın belki bir yolunu bulur seni de götürür böyle çok zır 
0 oy
(4,943 puan) tarafından
Böyle ev sahibi olana kadar hiç olmasın daha iyi Allah sana sabır versin Allah yardımcın olsun inşallah 
0 oy
(783 puan) tarafından
Rabbim kavuştursun ya valla zordur. Bizde esimle çok didişiriz her gün kavga ederiz ama onsuz asla yapamam. Düşkünüm esime bende. Allah yardımcın olsun kardeşim 
0 oy
tarafından
İki yıl olmasada keşke benim herifte bi yerlere gitsede özlesem biraz 
tarafından
Ablaaaaa niye öyle diyorn
tarafından
Kiz 7 24 burnumun dibinde sabah gider akşam gelir haftanın yarısı da calismiyor ayyy is guc zaten başımdan aşmış bi gitse biraz uzaklara rahatlicam hahajahh
0 oy
(10,026 puan) tarafından
2 sene hicmi gelmeyecek canim neden oyle. Benim esimde yurtdisi calisiyor her ay 4 5 6 ayda bir gidip 5 6 aydada geri geliyor. Evet zor ama alistik artik
(467 puan) tarafından
Gelmiyecekk 2 sene
0 oy
(280 puan) tarafından
Evi arabası batsın 3 günlük dünya eşimden 2 sene ayrı kalamazdım mal mülk için oda kalamazdı
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Çok zor yani bir gece ise gidiyor da ben iple çekiyorum gelmesini...herkes zor şartlar altında yaşıyor şuan inan ki.buyuzden eşimden 2 sene ayrı kalmazdim oda kalmazdı benide geçtim çocuklarından ayrı kalmzdi Allah yrdimcin olsun 
0 oy
(2,801 puan) tarafından
Allah yardımcın olsun inşallah çok zor 
0 oy
(2,611 puan) tarafından
Bende senin gibi dayanamiyordum artık alıştım benim eşimde uluslararası tir şoförü gidip 20 gun gelmez gelir 2 gün durur geri gider çok ağladım ama esimide düşündüm onun için daha zor biz gene kendi evimizde evladımızın yanındayız 
0 oy
(2,223 puan) tarafından
Valla ben göndermezdim ne kadar borcum olursa olsun. Burda azicik aşım agrisiz basim derdim. Gözden uzak olan gönülden de uzak olur

İlgili sorular

+1 oy
11 cevap 315 göst.
31 Aralık 2021 Aile kategorisinde EmelSezer07 (188 puan) tarafından soruldu
0 oy
16 cevap 383 göst.
5 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Gurmeanne (575 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 320 göst.
0 oy
14 cevap 445 göst.

379,583 soru