0 oy
733 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Az önce de eşimle beraber yatıyorduk. O yarı uykuya dalmıştı, ben daha uyumamıştım. Sonra kalkıp balkona çıktım hava aldım. Odaya geldiğimde yerde duran leptobu almak için eğildim. Uykum olmadığı için bilgisayara bakmak istedim. Eğildiğimde tam kafamın hizasında 20cm belki daha büyük bir örümcek gördüm. Dilim tutuldu… 2-3 saniye inceleme fırsatım oldu. Ne olduğunu anlayamadım. Sonrasında ayağa kalktım ve eşime seslendim. 1 saniyeliğine kafamı çevirdim ve duvarda hiç bir şey yoktu. Korkudan ağladım, eşimin anne ve babası da buradaydı. Onlar da sesimize kalktı. Bütün odayı talan ettik ama örümcek falan yok. Kimse bana inanmadı. Fal bakıyorum ve bu işlere meraklıyım. Bu sebepten böyle şeyler gördüğümü söylediler ve kızdılar. Bana sorarsanız kesinlikle gerçekti, halisünasyon olsa bu kadar gerçekçi olamazdı. Başına böyle bir olay gelen var mı? Lütfen yardım edin

22 Cevaplar

0 oy
tarafından
Faldan oluyordur canım bırak bakmayı hemen
-Reklam-
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım musallat olmuşlar sana fazl baktığın için olabilir birde bırak tövbe et geçtiğini görürsün bence 

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 50 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 86 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,628 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 79 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sevaliss (453 puan) tarafından soruldu

382,318 soru

11,446,752 cevap

35,022 kullanıcı

...