0 oy
724 göst.
Diğer kategorisinde (7 puan) tarafından
Az önce de eşimle beraber yatıyorduk. O yarı uykuya dalmıştı, ben daha uyumamıştım. Sonra kalkıp balkona çıktım hava aldım. Odaya geldiğimde yerde duran leptobu almak için eğildim. Uykum olmadığı için bilgisayara bakmak istedim. Eğildiğimde tam kafamın hizasında 20cm belki daha büyük bir örümcek gördüm. Dilim tutuldu… 2-3 saniye inceleme fırsatım oldu. Ne olduğunu anlayamadım. Sonrasında ayağa kalktım ve eşime seslendim. 1 saniyeliğine kafamı çevirdim ve duvarda hiç bir şey yoktu. Korkudan ağladım, eşimin anne ve babası da buradaydı. Onlar da sesimize kalktı. Bütün odayı talan ettik ama örümcek falan yok. Kimse bana inanmadı. Fal bakıyorum ve bu işlere meraklıyım. Bu sebepten böyle şeyler gördüğümü söylediler ve kızdılar. Bana sorarsanız kesinlikle gerçekti, halisünasyon olsa bu kadar gerçekçi olamazdı. Başına böyle bir olay gelen var mı? Lütfen yardım edin

22 Cevaplar

+3 oy
(7,768 puan) tarafından

Fal bakan üç harflilere karışır lütfen tövbe et sna söyleyenler üç harfliler ve çok günah yapma

Gördüğünde muhtemelen öyle birşeydi
(2,374 puan) tarafından
Bende buna benzer bir şey duymuştum. ++
(7,768 puan) tarafından
Öyle ve doğru olan bişey canım gökten vahiy inmiyor ya onlar söylüyo
-Reklam-
+2 oy
(2,097 puan) tarafından
Bence acilen falı bırakmalısın.
+1 oy
tarafından
Faldan o faldan cok yakın arkadasımsa bakardı boyle ıll keyıften bakıyodu sonra adı duyuldu kafeye otururduk masa bos kalmazdı herkes gelır baktırırdı, bedava bakıyordu bıde sonra agırlık yaptı gelenler para degıl hesabı va oduyodu derken kıza gece orumcekler yarasalar kapının arkasında sıluetler ensede nefesler basladı, 1 sene ygrastı kurtulmak ıcın hemen tovbe et 
+1 oy
(401 puan) tarafından
Fal binevi şirk koşmak bence yapma tövbe et
+1 oy
(626 puan) tarafından
canım açık açık yazıcam sana kalbini kırarsam eğer şimdiden özür dilerim korkutursam da özür dikerim ama gerçekleri açıkca yazıcam 

öncelikle fal bakmak büyük günah geleceği sadece Allah bilir 

sonrasında fal bakan insanların cinleri olur bilinçli ve ya bilinçsiz bu cinler çocukkenden beri seninle olabilir büyüdüğünde seninle olabilir bi şekilde aranda en az bir tane cinle bağın var nerden biliyosun dersen fal bakan insanların mutlaka cinleri vardır

sonra fal bakmakta ki asıl olan şey basitce anlatıcam Allah meleklerine gelecekle ilgili ufak ipuçları vererek taşımalarını ve bu ip uçlarını gerekli yerlere götürmelerini söyler cinlerde zaman ve mekan kavramı olmadığı için meleklerin ellerinden bu bilgileri çalarlar ve sahiplerine getirirler bu şekilde insanlar geleceği gördüğünü söylerler 

zamanla cinle insan arasında ki bağ güçlenir ve taraflardan birisi üstün çıkar eğer cin üstün çıkarsa insan tuhaflaşır eğer insan üstün çıkarsa hüddam olur 

hüddamlar cinlere hükmeden kişilere denir ve kul hakkı işlenir cinleri tutsak etmek istediğini yaptırmak cin üzerinde kul hakkıdır 

zamanla cinlerle uğraşan insanlar artık onları görmeye başlar farklı şekillerde vs. sesler duymaya başlar aklını yitirme derecesine kadar bile gelebilir zamanında ben de fal bakardım hemde ne fal kahve fincanındaki telveler film şeridine dönüşürdü resmen ama çok araştırdım hocalara gittim cami hocasından tut da bu işle uğraşan hocalara kadar her fal baktığımda 3 gün üatümden ağırlık gitmezdi en son tövbe ettim bu kadar günah olduğunu bilmiyordum hemde fal bakarken 16 17 yaşında falandım yol yakınken tövbe et yoksa işin sonu hiçde hayırlı değil 
tarafından
Allah razı olsun canım aslında üst katımda ki kız şakasına fal baktıralım fln diyordu şimdi senden yanlış olduğunu günah olduğunu öğrendim ya asla baktırmam
(626 puan) tarafından
sakın evinde de baktırma canım sen kendine baktırmasan da bi başkası baktığında evinde huzursuzluk olur geçimsizlik olur
tarafından
Tamam canım asla baktırmam ne yanımda baktırırım ne evimde baktırırım teşekkür ederim
(626 puan) tarafından
rica ederim canım Allah a emanet ol
tarafından
Sağol canım ❤️❤️❤️☺️
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Halisinasyon o uykusuzluktan bi kere banada olmuştu örümcek yürüdü oğlumun üstünde hızlı bi şekilde ışığı açtm yoktu bişey ben sabahlara kadar uyumuyodm ondan 
0 oy
(2,726 puan) tarafından
Uçan bir tür olabilir mi acaba uçup gittiyse 
0 oy
(3,159 puan) tarafından
Canim bak fala bakıyorum diyorsun bununda etkisi olabilir. 
0 oy
tarafından
Korktmuslar seni benim kız kardeşim de çok eskiden fala bakıyordu gece cok korkutuyorlardi 
tarafından
Cnm falla ne ilgileri var ki anlamadm
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Canım korkutmuslar seni anneme de olurdu dedemde çok kizardi dinlemezdi iş suret falan görmeye gelince falı bıraktı rahatladi ama hala karalikta yatamaz
(1,862 puan) tarafından
Anneninki psikolojim canım
(1,862 puan) tarafından
Öyle olduğunu zannediyor ama öyle birşey yok yani
(4,430 puan) tarafından
Belkide diyorum ya etkilenmiş baya o zaten onun önceden musallati da varmış sağolsun babaannem muska yapmış ölsün diye babamla ayırmak için falan da çok yapmış başarmışta babam bile yıllarca psikolojik haplar kullanmış yeni.yeni.birakti oda iyice senelik senelik geziyor
(1,862 puan) tarafından
Hani panik atak yada ankasiyete hastaları uyurken nefes alamaz boğulur gibi olurlar misal onunki de o hesap yani hiçbirşeyi yok aslında ama bunu kendi bilmiyor geçer aslında ama güçlü bir kişi buna onu anlatıp ikna etmesi lazim
(4,430 puan) tarafından
Belkide ama öyle insanda nerde
0 oy
(783 puan) tarafından
Kiz ben fal bakmiyor7m asla da anlamam ama bende örümcek görüyorum. Ama gerçekte yok öyle bisey
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Gerçek değildi fala bakmayı bırak 
tarafından
Senin üstteki yorumu gördüm vallahi korktum senden :)
(1,862 puan) tarafından
Korkulacak birşey yok canım  :)
0 oy
(1,405 puan) tarafından
fal bakma yani. geleceğimi görüyorsun. büyü fal şirktir. buyuden farkı yok. 
0 oy
(73 puan) tarafından
Bence bu bir isaretti tovbe et Allah'a dön fal bakmak çok günah 
0 oy
(36 puan) tarafından
Ben de bakypdum gece yolda yürürken benim gölgeme yapışık koca kafa gölgesi gordum bnle iki sokak yürüdü besmele çektim kayboldu sonra tövbe ettim 3  4 sene once 
0 oy
(27,351 puan) tarafından

Falı baktığın için olabilir .

0 oy
(266 puan) tarafından
Benim uyku sırasında başıma geliyordu. Duvarda örümcek gezdiğini, yada yatak başlığına kalın kabuklu böcek girdiğini falan görürdüm korkarak eşimi uyandırıp bakardık hiçbirşey olmazdı. Sonraki günlerde uyurken eşime saldırmaya başladım yani şöyle  eşim evde değil bu yanımda yatan kim diyerek bağıra çağıra eşimi iterdim tüm kuvvetimle. Başka biriymiş gibi düşünerek saldırıyordum. Birkaç kez oldu bu daha da olmadı. Sebebi nedir hala bilmiyorum. Fal büyü VS. Hiç alakamda yoktur 
0 oy
(10,877 puan) tarafından
Bende onceden bakıyordum hemde mimliydim. Sonra bende ruyalarda görmeye basladım seslerini duymaya basladım. Bırakınca kayboldular
0 oy
tarafından
Bence de fal baktığın için üç harfliler seninle oynuyordur belki tövbe yarabbim iyice cesaret fal bakıyon valla 
0 oy
tarafından
Fal bakmayı oyun oynamak mı zannettiniz !!

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 48 göst.
30 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Guee (734 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
8 Haziran 2022 Diğer kategorisinde Ozgee-- (328 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 83 göst.
21 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Mirayin annesi (2,607 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 76 göst.
12 Aralık 2021 Aile kategorisinde Sevaliss (451 puan) tarafından soruldu

379,604 soru

11,363,695 cevap

34,840 kullanıcı

...