0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (364 puan) tarafından

Ne zaman bitecek bu uyku sorunları :(

10 Cevaplar

0 oy
tarafından
Doğduğu günden beri Kendi uyor sabha kadar hiç uynmz bn kalkr bibronu agzna veririm uyrkn
(364 puan) tarafından
Maslahh ne güzel benim oğlum doğduğundan beri geceleri uyku problemi yaşıyoruz gece uyuyamıyoruz gündüz arkasında dolanıyoruz vala halim yok sürekli mutsuzum yorgunum
tarafından
Eğitim vermye çalış canım kaç yaşında biz 5ayligz uykusu gelince yatagna korum uyur
(36 puan) tarafından
Benim oglum da öyleydi  sabaha kadar uyur sut verirdim biberonla gece ...ama kizim sabaha kadar yarim saate 1 uyanır 10 aylik
(364 puan) tarafından
14 aylık benim oğlum gece beslenmesini kesersem düzelir mi bazen okuyorum daha kötü oldu diyenler var napacagimi şaşırırdım
-Reklam-
0 oy
tarafından
Valla emziriyosan emzirmeyi kestiğin zaman bitiyo heleki o gece emzirmesi var anneyi bitiriyo biz 18 aylıkken gece emmeyi kestik gece bi iki kere uyanıyodu şimdi 26 aylık deliksiz uyuyo susamazsa korkmazsa çok şükür bin şükür 
tarafından
Gece kaç kere emziriyosun canım azalta azalta emzirmeyi keseceksin direk kesmekten daha iyi oluyo bebek ve senin için
(364 puan) tarafından
Bazen 2 kere uyanıyor bazen 5 6 ve ben her uyandığında sırf ağlamasın diye emziririyorum aslında doğru yapmıyorum biraz da ben alıştırdım ama sırtımdan su gibi ter akıyor resmen aglaticam susmaz diye korkuyorum nası yapabilirim suyu içmiyor emzik kullanmıyor
tarafından
Canım benim oğlumda ne emzik ne biberon ne mama aldı gece uyanması açlık değil tamamen alışkanlık tıpkı bi sigara içen insan gibi düşün beyin onu istiyo uyanmasının nedenide o ben dişten uyanıyo dedm ama alışkanlığın etkisi en büyüğü diş dönemimiz çok zor geçti halada dört dişimiz kaldı çıkmadı mesela ilk gün beş kere mi uyandı dört emzir ertesi gün üç sonraki günde üç daha sonraki gün ikiye düşür sonra yine iki ertesi gün bir ve bitir emzirmeyi bitirdiğinde süt veya su ver uyanınca istemezse kucağında gezdir evet çok ağlayabilir ama meme istediği için ağlıyo bşka bişey değil evde gezdir susana kadar artık bi süre sonra pes edecektir her uyandığında teklif et istemezse gezdir uykuya döndür ama kesinlikle bu sonlandırmaya başladığında çok ağladı dayanamıyorum meme vereyim deme benim aklımdan geçti evet ne yalan söyleyim ama vermedim sakın veriyim deme geçici zor bi dnem ama sen üstesinden gelirsin
(364 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim yorumunuz için dün gece ilk uyandığında emzirdim 2. Uyandığında emzirmedim 2 saat ağladı uyumadı ama pes etmedim 3. Uyanmasin da emzirdim çok zor geçti 2 saat bağırarak ağladı kucağima alıp sakinleştirdim bugün yine azaltarak bitirmeyi planlıyorum evet diş çıkarma döneminde zor oluyor emince rahatlıyorlar ama 2 yaşına kadar geceleri emzirmeye devam edemem gündüz emsin istediği kadar
tarafından
İlk zamanlar çok zor oluyo çok fazla direniyolar ama gün geçtikçe pes edip alışmaya başlıyolar yemek yemiyodu benim oğlan ki hala yemiyo ben o yüzden emzirmeyi bitirdim 23.ayında
0 oy
(9,566 puan) tarafından

6. Aydan beri kesintiz uyur gece emmeye bir kalkmazdı zor getridim bu günlere :D

(364 puan) tarafından
Hay maslahh canım benim ki 14 aylık gece sürekli uyanıyor 4 5 bazen 2
0 oy
(13,824 puan) tarafından
Oğlum kolikti dişleri zirvede yaşadık hep uykusu sorunlu oldu yani 25 26 aylıkti sallanmayi kestim deliksiz uyumaya basladi şimdi kcugum 6 aylık onu sallanıyorum oda dişlerden rhtsiz gbi biraz uyanmiyor ama beslenmek istyor kipris kipris bakalım daha düzen çok degsir
(364 puan) tarafından
Ben şuan hem sallıyorum hemde telefondan piş piş sesi açıyorum onunla uyuyor gündüzleri geceleri de her uyandığında emziririyorum çok yanlış yaptığımı biliyorum ama resmen o ağladığında panik atak geçiriyor gibi oluyorum sırtımsu gibi oluyor
(13,824 puan) tarafından
Nekdrlik
0 oy
(6,165 puan) tarafından
Oğlum 22 aylık olacak 5 ayından beri kendi kendine uyurdu bu aralar bişey oldu çocuğa kendi başına uyumak istemiyo çok ağlıyor gece de 2 kere fln uyaniyo uyku gerilemesi yaşıyoruz heralde inşallah eski düzenine geri döner diye umuyorum 
(364 puan) tarafından
Maslahh diyelim bazen bizde zorlanıyoruz uyumakta onlar da haklılar bazen böyle dönemler olabiliyor uyku gerilemesi veya ataklar diş hastalık vs ama benim ki doğduğundan beri böyle birazda ben acemilik yaparak kötü alıştırdım şimdi cebellesiyorum nası düzelticem diye
0 oy
(7,708 puan) tarafından
Kızlarımi 3 yaşından sonra bıraktım ayakta sallamayı kızlarımın arasında 2 yaş 5 gün var bebeği emziriyodum büyük kızımı ayağımda sallıyordum
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Doğduğundan beri desteksiz uyur 5 6  aylıktan itibaren de gece kalkmaz şuan 20 aylık hayla aynı pijamaları ni getirir giydiririm bebeğini alır yatar 
(7,376 puan) tarafından
Canım bebekler sadece alışkanlık yaptığı için kalkar yada beslenmek isterler çünkü 6 7. Aydan itibaren artık gece beslenmesine gerek yoktur sadece alışkanlığından isteyebilir bunuda azaltarak ve mama veya süt yerine su teklif edebilirsin zamanla alisacaktir
(13,824 puan) tarafından
Normalde öle değildi dişleri kasiniyo ondanmi değişti anlamadım nrmalde Bikere mama içerdi  ilk uykusu 4 5 saat olurdu sonra emzrrdim sabah kalkardi şimdi iki saate bir utanmasa da göz kapalı kipris kipris emzik veriyorum yok besleyene kdr miziryo donuyo
(7,376 puan) tarafından
Canım ağrısı olabilir dişlerden ağlaması kipirdanmasi  aciktigini göstermez ve her mizirdandiginda verirsen bu sefer daha çok alışır su ver besleme geri yatacak tır ağrısı varsa ağrı kesici verebilirsij sen mama verdikçe dişlerden sonra da öyle alıştığı için öyle gider
(13,824 puan) tarafından
Bugece su verim bakım napcak evet ya alışkanlık oluyor yoksa nrmalde gayet iyiydi yine gözü kapalı uyuyor ama işte yiyene kdr dalmiyor
(7,376 puan) tarafından
Sonra ugrasirsin canım alıştırma hiç
0 oy
tarafından
4yasindan sonra alıştı 
0 oy
(3,259 puan) tarafından
Uyuması mesele değilde Allahim sabahın 5 inde kalkmak zor
(1,845 puan) tarafından
Gece kaçta uyuyor ? Çok erken kalkıyormuş .
(3,259 puan) tarafından
Akşam geç de yatırdım aynı erken de yatırdım aynı o yüzden erken yatiriyorum zaman zaman geç yatırmayı halen deniyorum bakıyorum olmuyor erken yatırıp bende kafamı dinliyorum 8 buçuk 9 uyur
(1,845 puan) tarafından
Çok iyi yapıyorsun . Benim ki de bir kaç kez 7 de yattı sabah 7 de kalktı o yüzden sordum . O uyku düzeni de güzel . Erken kalkmak da güzel . Akşamları yeterince dinlenirsin zaten .
0 oy
(25,224 puan) tarafından
23 ayı geçince  memeden kestim 3 gün den sonra kesintisiz uyumaya başladı meme için kalkıyodu saat başı 
(13,824 puan) tarafından
Gorumcen nasıl
(25,224 puan) tarafından
Hala hastanede ne zaman çıkacağı belli değil aynı durumu canım
(13,824 puan) tarafından
Bilgi vermiyorlarmi hala
(25,224 puan) tarafından
Hayır canım pataloji sonucunu bekliyolarmış
(13,824 puan) tarafından
Hadi ins güzel haberlerle

İlgili sorular

0 oy
15 cevap 250 göst.
12 Nisan 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 116 göst.
13 Mart 2023 Aile kategorisinde Ecenin annesiii (1,022 puan) tarafından soruldu
0 oy
19 cevap 327 göst.
7 Ocak 2021 Diğer kategorisinde ❤️❤️Mrvnr❤️❤️ (13,669 puan) tarafından soruldu
0 oy
13 cevap 423 göst.
9 Ocak 2020 Diğer kategorisinde aysenin annesi 125 (187 puan) tarafından soruldu

379,271 soru

11,352,619 cevap

34,825 kullanıcı

...