0 oy
255 göst.
Diğer kategorisinde (606 puan) tarafından
Malum araba fiyatları uçtu eski antika bir araba almak mantıklı mı baya eski 

20 Cevaplar

0 oy
(7,972 puan) tarafından
Gücünüz hamgisine yetiyosa onu alın cnm şimdi ayy yok binmem ona fln demeyiz sonucta
(606 puan) tarafından
Ay.ne bielm çok eski model ya ondan
-Reklam-
0 oy
(333 puan) tarafından
Biz corolla alacaz temiz olduktan sonra niye binilmesin 
(606 puan) tarafından
Corolla ne canım dediğin araba 30bin
(7,747 puan) tarafından
Totoya
(333 puan) tarafından
93 model toyoto corolla canim
0 oy
(6,382 puan) tarafından
Canım eski yeni ne önemi var ama sana tavsiyem servislik bir araba sakın alma sağlam olsun 
(606 puan) tarafından
Canım dediğim.araba 30bin filn
(6,382 puan) tarafından
O 30 binle kalmaz devamlı masraf çıkarır size. Pahalıya patlar.
0 oy
(7,307 puan) tarafından
Bizde Tofaş var gayete güzel hiç olmamasından iyidir 
(606 puan) tarafından
Öylede ne bilem güzel olsun ister gonul
(7,307 puan) tarafından
Para yoksa nasıl güzeli olsun cnm
0 oy
(5,108 puan) tarafından
Bizim araba renault flash bana göre ayağını yerden kessin yeter  gün geçtikçe artıyor araba fiyatları 
(606 puan) tarafından
Öylede az güzel olsun istiyorum
(5,108 puan) tarafından
Canım arabayı al bence yükseltisiniz şu anda gerçekten ne alırsanız kâr sizin için. Biz para biriktiriyoruz yükseltmek için
0 oy
(3,026 puan) tarafından
Ayağını yerden kesssin de isterse el arabası olsun ☺☺☺☺
(606 puan) tarafından
Ya ne bileyim
0 oy
(11,320 puan) tarafından
İşimi görsün yeter ata bile binerim 
(606 puan) tarafından
Kız valla mi hlal olsun valla
(11,320 puan) tarafından
Tabi kız herkes ister güzel arabasi olsun ama hayat şartları malum bide huzurum olsun da başka bi seyde gözüm yok
0 oy
(48,704 puan) tarafından
ne kadar eski olduğuna bagli uc yil once esim hep büyük arabalara bakti bakti gitti uno sx 96 model almis gelmis ivekdik arabasi gibi kucucuktu ama bize yetiyodu ☺️
0 oy
(1,101 puan) tarafından
Bacım bizde hundai elentra aldık eskii sıkıntı cıkarmaya baslado sattık reno sedan kasa Clio aldık oda eski model oda sıkıntı cıkarıyo bunuda satıcaz kredi çekip baska model alcaz
0 oy
(16,017 puan) tarafından
Ayağımı yerden kessin de toros bile olsa alır binerim 
0 oy
(7,376 puan) tarafından
Valla canım sadece araba olsun alalım istiyorum yani zaten o da sonradan değerleniyor araba olarak 
0 oy
tarafından
Bu devirde ne alirsan kar biz evlendigimizde kayinpederim kendi arabasini verdi bize o zamanlar piyasasi 50 70 bin arasiydi suan araba 200 bin yapiyor esimde degistirmeyi dusunuyor satiliga koyduk ustune altinlari satip ekleyip model yukseltcez bakalim ama gun ve gun fiyatlar artiyor 
0 oy
(6,724 puan) tarafından
Ayağımızı yerden kessin yeter. ☺️ Bizime yok araba hangisi olurs araziyim
0 oy
(4,430 puan) tarafından
Hondalar eski kasa bile olsa karizmatik arabalar canım eşimde vardı ayağını kessin yeter valla bizde ne hacı murat kaldı ne Tofaş Honda vardı bı ara 92 model o gitti gene Tofaş aldık şimdi Fiat var 2006 model ama bizim aklımız hala 92 model Honda da kaldı hem eski kasalar daha sağlam simdikiler kağıt gibi
0 oy
(5,492 puan) tarafından
Niye binmiyim, o götürmüyo mu isterdim yere. Babamın toros var işlerini görüyo elhamdülillah. Borca girip stres olacaksak hiç olmasa daha iyi 
0 oy
tarafından
Binerim neden binmiyim arabanın amacı bir yerden bir yere götürmek değil mi marka modele fazla takılmayın. Bizim araba 1994 model tempra istediğimiz saatte istediğimiz yere götürüyor mu ayağını yerden kesiyor mu kesiyor buna da şükür. Seviyorum arabamızı ben kolay kullanamasam da eşim istediğim yere götürür bırakır. 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Ben tercih etmiyorum ama modeli eski olduğu için değil sürekli tamir masrafı çıkacağı için 
0 oy
(119,364 puan) tarafından
Ayagini yerden kessinde model vs onemli degil
0 oy
(6,671 puan) tarafından
30 bin varsa 20 de üstüne koyun borç harç daha iyisini Alin
0 oy
tarafından
Bütçe neyse ona göre seçim yapılmak zorunda. Ama araba alırken expertiz raporuna değişen olup olmadığına(özellikle motor şaseler gibi) kilometresinde bakılmalı. Eğer bunlarda sıkıntı yoksa araba en azından çok masraf çıkarmaz kafan rahat olur .

İlgili sorular

0 oy
17 cevap 294 göst.
22 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Anonim (313 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 537 göst.
13 Mart 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 208 göst.
29 Kasım 2023 Diğer kategorisinde Kelebekkm34 (1,086 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 237 göst.