0 oy
615 göst.
Diğer kategorisinde (135 puan) tarafından
Dün gorumcenin balkonundan oturuyoruz akşama plan yapıyorlar bizi kafeye götür diye benim kocaya söylüyorlar oda götürürüm dedi. Kaynanam parası var mı yok mu gitmeseniz nolur dedi. Büyük gorumce sanane o beni eşek gibi götürmek zorunda dedi. Size yemin ederim kimse ağzını açıp bir şey demedi. Balkonda görümcem 3 çocuğu ben kaynanam kayınbabam enişte eniştenin yeğeni ve karısı var o kadar insanın içinde onlafi dedi kimse bir şey demedi. Akşamına tin tin kafeye gittiler. Bugün yine kavga ettik kocayla her kavgada kilomu bahane eder.  Ara o zaman diyetisyeni gelmiyorum ben de ama kıyafetlerim olmuyor diyede ağlama dedi yenisi al o zaman dedim. Alamam dedim eşek gibi almak zorundasın dedim. Sen nasıl konuşuyon böyle konuşmaya devam et *** alırım dedi. Çok yoruldum artık ne kiloymus ya dışarda bir sürü zayıf kız var ya git al birini beni bırak git onlarla evlen dedim beni onlar ilgilendirmez benim karım sensin sen ilgilendiren dedi ama yaptıkları çok zoruma gidiyor. Neymiş yemekten sonra hemen sofrayı toplamiyormusum akşama kadar yoruluyorum ne var o sofra yarım saat sonra toplansa kömüş gibi yatıyon diyor saçlarım çok dökülüyormus onu bahane ediyor. Ben böyle değildim senin oğlunu doğuracağık diye böyle oldum dedim. Herkes doğuruyor kim böyle dedi. Ben daha fazla bu evliliği sürdürmek istemiyorum ananimi ariyon babanimi arıyon avukat mi buluyon bak icabına dedim seni birdefa daha böyle konuşturmayacagm  bakacağım icabına dedi odaya girdi. Ben daha öncede babamın evine gitmiştim kaynak kayınbabam yalvara yalvara getirmişti geri o zamanda ben istemiyorum demiştim onu diyor.

12 Cevaplar

+1 oy
(5,491 puan) tarafından
Adam olsaymış da , kömüş gibi yatacağına, orda burda gezeceğine karısına yardım etseymiş. Güzelim sen kararlı duracaksan al bu kararı, ama geri o yalvardı, bu üzüldü diye haftası dolmadan eve dönersen daha beter olur, seni çantada keklik görür ve öküz gibi davranmaya devam eder . Bi de söyle de aynaya iyice baksın, sanki bana bulunmaz hint kumaşı mı. 190 boyunda fit vücutlu, renkli gözlü bi adam mı da seni küçük götüyo
-Reklam-
0 oy
(873 puan) tarafından
1.Çok mutsuzsan, bu psikolojık baskılardan sıkıldıysan bir karar verdiysen arkasında dur madem

2.benımde saçım dökülüyor öküz kocan sanki çok biliyor hamilelik de olan bir şey bu
(135 puan) tarafından
Kimse beni anlamak istemiyor derdimi anlatacak kimsem yok yarına psikiyatriden randevu aldım . Diyorum ki ben iyi değilim ama kimse anlamıyor
(873 puan) tarafından
Ailen arkandaysa al cocugunu git ama dediğim gibi kararlı ol. Bu zamana kadar büyümemiş adamı sen mi büyüteceksın ailesi ayrı artık karısı cocuğu var. Bu kafada değilse daha seni çok ezdirir. Biz bir aile olduk kavramını çözmesi lazım. Sen de bi yerde çalışır kendıne bakarsın. Ömür sana da 1 tane başka yook
(597 puan) tarafından
Yaa bu neyin kafasi her postta al çocuğunu git yaziyorlar bu gidişle evli kadin kalmayacak burada.
(850 puan) tarafından
E napsın kadın, köle mi olsun! Hangi kadın hak eder bu muameleyi ya kendinize gelin.
0 oy
(17,750 puan) tarafından
Ay onlara lafı geçmiyomu sana dil pabuç gbi 
(135 puan) tarafından
Onlara süt dökmüş kedi gibi deyincede onlar bacım sen karimsin herkesin yeri ayrı oluyir
0 oy
(2,054 puan) tarafından

Bu erkek  hamileliği  doğumu  çocuk büyütmeyi  nasıl

Çok  kolay  sanıyorlar  ölümü bayılmak  sanıyorlar  galiba herkes  bu yollardan  geçti hala da geçiyorum  benimde  zamanında  saçım  dökülüyordu  vitaminsizlikten şundan  bundan  zamanla  düzeldi  ne demek  görümceni  kafeye  götürecek  parası  varda karısına  gelince  neden yok  üstelik  bu kilo  takıntısı  nedir  ben  anlamiyorum böyle yapanları :angry::getlost:

0 oy
(7,376 puan) tarafından
Zaten neleri varsa yoksa kendi aileleri bizim ailemiz yok sanki sadece onların ailesi değerli ailelerine laf ettirmezler artık büyüyüp kendilerine aile kurduklarını kabullenip bizle ilgilenmeliler 
0 oy
(1,862 puan) tarafından
Kaç kilosun peki
0 oy
(597 puan) tarafından
Ehh arkadaş neden kendine bunu yapiyorsun.sen kendine deger versen kocan da deger verir.tabiiki kendin için zayifla kendin için güzel giyin. Kaç çocuk bakan kadinlar var her şeye yetişir kocan sevmiyorsa sende ona göre yap işini yeterki kendine laf dedirtme. 
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Yüzlerine de konuş o zaman benim kocam götürmek zorunda değil diye burada yazsan ne olur yazmasan ne olur. 
0 oy
tarafından
Niye bacisi essek gibi goturcek beni diyince sesi cikmamis 

Sen esek gibi alcaksn diyince mi erkek oluşu aklina gelmiss 

Öküzün 
0 oy
(437 puan) tarafından
Bak canım o nekadar bacısı olsada boyle konuşmasına senin eşin izin veriyor onları kafeye goturuyorda sen neden gitmiyorsun ayrıca şu kilo meselesine gelelim biz onlara bir evlat verebilmek icin neleri goze alıyoruz onlar lafa gelince kilo seni cok iyi anliyorum benim eşimde ben hamileligimde 26 kilo aldim cok dalga geçti benimle aynalara küstüm fotoğraf cekilmek bile istemedim hamilelik donemi cok cok değisik bir dönem sana yardimci olmak yerine sana boyle konuşması onun terbiyesizliği kendisi dunyanin en yakışıklısımı hayırdır egosunu senin uzerinde tatmin ediyor aynı sekilde sende oyle yap yuz verme soguk yap konuşma tenezzülunde bulunma kimsenin seni yargılamasına aşağılamasına izin verme boşanma konusuna gelince kararliysan bişey diyemem senin kararın senin tercihin ama savaş göç gide gide düzelir kararlıysanda süründürmedenn öcünü almadan yapma bunu iz bırak aklında ki kafasına dank etsin
0 oy
(13,007 puan) tarafından
Doğum sonrası benimde saçım çok döküldü kv alıyordu eline a gelinin saçı diye tutuşturuyordu elime bir iki böyle oldu eşim başladı bu sefer çok dökülüyor çok dökülüyor diye en son dedim bir kez daha saçın dökülüyor dersen ahtim olsun gidip kazıtacağım bir daha ağzını açıp demedi ki saçın dökülüyor diye 
0 oy
(554 puan) tarafından
Ya ben boyle postlar okuyunca çok üzülüyorum. Kilo bu alınır verilir yazık gerçekten 

İlgili sorular

0 oy
9 cevap 423 göst.
4 Mart 2024 Diğer kategorisinde Merve1112 (6,981 puan) tarafından soruldu
+1 oy
18 cevap 519 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde Nedirsinoglumm (235 puan) tarafından soruldu
0 oy
14 cevap 359 göst.
26 Ekim 2021 Aile kategorisinde Ayselcan3 (43 puan) tarafından soruldu
0 oy
18 cevap 986 göst.