0 oy
304 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
nereden başlayayım neyi anlatayım bilmiyorum ama artık çok yoruldum Bi annem var düşman başına. aşırı bencil. illallah ediyoruz hepimiz. asla çenesi durmaz asla bisey beğenmez dediği anın da olacak. kendinden başka kimseyi düşünmez herseye karışır. tek çocuk kendisi aşırı şımarık yetişmiş desem dedem dünya iyisi Bi adamdı. sürekli yengeme karışıyor kendi işi olsa da olmasa da şimdi tutturmuş hepiniz de birer ay kalacam ben zerre istemiyorum gelmesini güya doğumuna gelecek ama biliyorum burnumdan getirecek elini Bi bardağa bile atmaz benim ona hizmet etmemi bekleyecek. beni kocama sürekli kötüler. ben net şimdiden stres oluyroum 

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Evinemi geliyor 

Bu aralar Kaynanalar kenara çekildi analar basladi
(1,405 puan) tarafından
evet geliyor 1 ay felan kalıyor ne huzurum kalıyor ne biseyim. kocamın önünde kavga edip duruyorum çok rahatsızım. ben kaynanamda daha çok anne şefkati hissediyorum
tarafından
Niye gelip 1 ay kalıyor
(1,405 puan) tarafından
ona hizmet edecek biri olmalı. kendi parasıni harcamamali. hizmetçi niyetine kullanıyor bizi
tarafından
Gelme de bu ne böyle
(1,405 puan) tarafından
geçen diyroum gelip yardımcı olacaksan gel sezeryan olacam diyor ben gelip sana iş mi yapacam. yani gelme diyince de çıkıp geliyor. ne yapacam bilmiyorum
-Reklam-
0 oy
(850 puan) tarafından
Zaten problemliymiş gelme deyin açık açık, zaten ne yapsanız memnun olmayacak. 
(1,405 puan) tarafından
umursamiyor ki elinde kalmışım.
0 oy
(99 puan) tarafından
Başka kardeslerinde varmı. Onlara nasıl.
(1,405 puan) tarafından
kızlara öyle aslında sadece bna değil. erkekleri el üstünde tutar
0 oy
tarafından
Valla ne diyen desin eğer cidden anlattığın gibiyse açıkça gelmeni istemiyorum de. Lohusa kafayla birde onunla uğraşma. Sezeryan olcam diyorsun yükün daha da artar. Hiç gelmesin. Kocana söylet olmadı gelme annem gelecek fln desin. 
(1,405 puan) tarafından
dedim kaynanam gelecek diyor gelsin evin büyük
0 oy
(10,975 puan) tarafından
Anca acık acıktan anlar o. Acık acık gelme sana mı hizmet edeyim cocuga mı bakayım kendi acımla mı ugrasayım zaten huzurumuz kalmıyor diyiver. Zaten yararı yok. Bari küssün de zararı olmasın
(1,405 puan) tarafından
aynısıni dedim.  keşke küsse
0 oy
tarafından
Nasıl ki kaynanamızla konuşmaya biliyoruz, annemizle de konuşmayabilirz. Koyun mesafeyi 
(1,405 puan) tarafından
keşke iki kızsam ayilmalar bayilmalar kardeşleri aramalar
0 oy
tarafından
Gelme diyeceksin gerekirse bozacaksin anan çok rahat bı kadın 
(1,405 puan) tarafından
gelme desem de geliyor. kavga edince ortalığı ayağa veriyro abimleri ariyri. kendini hasta ediyri
0 oy
(3,038 puan) tarafından
Benim annemde buna benzer malesef ama ben hamileyken basladi onceden boyle degildi kendi arabami bile onlara verdim rahat rahat gelip gitsinler diye dusun hic boyle davranislar beklemezdim (almadım hala onlarda ) dayanamdim en son ben evden gönderdim 2.5 3 aydir gelmiyor benim ki dogumdan sonra geldi 1.5 ay.o mu dogum yapmış ben mi belli değil kahvaltı dahj hazırlayıp çay bile koymaz (yaş 57 gayette diri pazara gidelim desem 10 saat gezer yorulmaz )bıktırdı bana ben kahvalti yapmayı sevmiyorum dolapta hersey var kalk ye diyor kendi evinde:))  ben emziriyorum sut sagiyorum bir taraftan uykusuzum gece cocuk aglar bir kere bile kalkip gelmedi yan odadan :)) anca gunde 5-6 fincan kahve icsin yaninda sigara icsin balkonda otursun,elini hiç birseye sürmez ben surat asincada ağzından geleni kulağı duymaz  dogum yapmisim 1 hafta olmus daha bitane daha doguracak gibisin bu ne boyle ben dogum yaptim hic boyle karnim yoktu falan diyor lohusayim bende birde ozmanlar dusun, cocuk hastalanir  dr goturcem derim o gelmez ben ust kmsumla giderim artık patladim babamda varken gelme artık anne dedim sen büyüksün ben hatalıyım ben hatamı anlayıp gelip yalvarana kadar gelme Allah aşkına dedim gitti gidiş o gidiş inan rahatladım.
(1,405 puan) tarafından
ben anlatmaya kalksam roman olur.  hamileyim bahçeden elma yaptı kocam bana diyro hepsini yapmışsınız sonra abim karısına getirdi bak dedim abimde yaptı diyro onun malı o yesin gelin için diyro ama hamileyim gözüne batıyor. evimde ne varsa ister. Bi bardak. kaldırmaz üstüne. geçen sınavdayım karnım burnumda öğlen geldim diyro açlıktan öldüm bana yemek hazırla. ama ben söylesem ayılıp bayilmalar hasta olmalar bütün kardeşler ne yapacağımızı sasirmisiz
(3,038 puan) tarafından
Valla kendi annemiz boyle olunca kabul etmesi daha zor oluyor ben anlıyorum seni ama ben hata ettim lohusa olduğumda gelmesi konusunda sen bir daha düşün ben ananemi çağırdım artık kadın geldi 74 yaşında ev yemekyapti buzluklari doldurdu gitti babam diyor ki hiç annenin kızı değilsin daha annem beni isimle seveceksenizhic sevmeyin diyor sanki 11 yıllık evliyim ben benim evimin işini yemeklerini yıllardır yapan oo hiç elini sürdürmüş muyum acaba birseye ben hem çalışırdım hem onlar hem kendi evime temizlik alisveris aklına ne geliyorsa yapardim hiç yaranamadım valla doğumdan sonra çoğunluğun annesi gibi olsun isterdim ama nerede.. Eski ev sahibim arıyor gece sabahlara kadar uyumuyoruz hiç durmuyor ben bakıyorum kız dinlensin diye diyor gözümün içine bak baka yalan söylüyor düşün demek ki ne olması gerektiğini biliyorsun anne diyorum hiç cevap bile vermiyor bu sefer ben el iyisisin diyince kıyamet kopuyor :))
(1,405 puan) tarafından
öyle canım valla.  ona üzülüyorum da Bi yandan diyroum evlatları olarak istemiyoruz kendini ne hale koydunun farkında bile değil.  daha anlatamadığım bussuru şey var.

İlgili sorular

0 oy
24 cevap 639 göst.
25 Mart 2021 Diğer kategorisinde Aslicikk (802 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 411 göst.
29 Ocak 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
4 cevap 176 göst.
23 Mayıs 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 506 göst.