0 oy
161 göst.
Diğer kategorisinde (8,278 puan) tarafından
Bayramı memlekette geçirdik eşimin memleketinde.Eltimde geldi yıllardır instagram kullanıyorum istek atmadım hiç.Eklemesine de mahal vermedim felan.Bu gittiğimizde yakaladı beni eklemek zorunda kaldım.Kendi hesabı ölü hiç bişey paylasmaz paylasırsa da göndermeli paylasır durur.İstemeyerek ekledim.Hıkayeleri gizlesem olmaz onunla beraber dolu kişi engellemem lazım.Tüm paylaşım hevesim gitti ne paylassam üstüne alınıyo gibi.Cok rahatsız edici ya :( siz napıyosunuz boyle durumlarda.

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Amaan normal paylaşmaya devam et alınan bakmasın hiç umrumda olmaz 
(8,278 puan) tarafından
Bu bana istek atmıstı bi ara sonra beklettim bi kac saat geri cekmıstı.Tekrar ne diye acıyosun konuyu demi.Yıldım artık diğer ilişkilerde de yasanıyor hiç boslugum kalmamıs gibi geliyo bazen.
(48,591 puan) tarafından
eskiden face'de sadece arkadaslarim vardi istedigim ask sozunu paylasiyodum sonra sulalede kimse kalmadi facesi olmayan yok aşıkmısin ask acisi mi cekiyon onu giymis buraya gitmis aktif degilim artık ☺️
(8,278 puan) tarafından
Evet face de bi rüya oldu geçti hayatımızdan ya bı anda kaybettı popülerliğini şimdi sadece anı sayfası kaldı.
-Reklam-
0 oy
(6,669 puan) tarafından
Engelle gitsin
(8,278 puan) tarafından
O bakar gene gorur beni o riskli almıyım :D
(6,669 puan) tarafından
O zmn çek hey Allahım:Dd
(8,278 puan) tarafından
Ahaha kız deme öyle :D ya napıyım cok yapmacık ya Reels videosu yapmayı sevıyorum yanında övdüler felan ben ugrasamam cekmem felan diye trıplere girdi evet guzel oluyo demedi bile.Du bakalım bıraz daha gecsın bakarım caresıne
(48,591 puan) tarafından
instagramini dondur bir sure sonra ac onu sil☺️
(8,278 puan) tarafından
Bu gidişle o olacak.ben cok sevıyorum ınsta kullanmayı reelsler yapmayı fotoğraf çekmeyi felan.Bunlardan sebeb kapatacam o olcak :D
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Hoşnut değilsem..tabiki engeli basıyorum 
(8,278 puan) tarafından
Ah yapabılsem canım.Guya aramız iyi ona göre ama ben samımıyetıne ınanamıyorum.Bıraz gecsın koyde şimdi o gitsin de hıkayeden engelleyim
0 oy
tarafından
Yani üstüne alınmaz bence sen normal paylaş gitsin alınırsa da kudursun boşver 
(8,278 puan) tarafından
Umarım alınmaz canım hayırlısı bakalım
0 oy
(48,591 puan) tarafından
paylasmak istedigimi paylasiyorum takmıyorum hic hatta ben ne paylasirsam eltim caliyo mesela o hic yazmazdi ben kizimla ilgili guzelim guzelligim yazarim genelde baktım oda kizi icin dunyanin en guzel kizi yazmış ☺️ esimle kizimi paylasinca asklarim yazarim baktim oda askla yazmis ki hic yazmazdi☺️
(8,278 puan) tarafından
Diğer eltim tam dediğin gibi bak ne olsa paylasır benden görüp.bu eltim de kendini zor tutuyo bana kalırsa.Kendınce b.klayıp içten içe kıskanıyo gibi.Neyse bakalım ya halledicez artık bi şekilde

İlgili sorular

0 oy
12 cevap 444 göst.
14 Şubat 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 340 göst.
+1 oy
48 cevap 821 göst.
9 Ocak 2024 Diğer kategorisinde Hurremsultan01 (181 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 172 göst.
28 Aralık 2023 Diğer kategorisinde Sedadz (567 puan) tarafından soruldu