0 oy
154 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kızıma klozet aldim yarin tuvalet egitimine baslamak istiyorum hatta denemek istiyorum lutfen yardimci olun nasil yapicam hic bir fikrim yok 

5 Cevaplar

0 oy
(4,293 puan) tarafından
Bununla alakalı postlar paylaştım dilerseniz bakabilirsin profilime girip
tarafından
Profiline girip nereden bakiljyor canim bilmiyorum da
(4,293 puan) tarafından
Profilime gir orda sorduğu sorular kısmı var canım
tarafından
Teşekkür ederim baktim canim deniyecegim
-Reklam-
0 oy
(3,485 puan) tarafından
Sabahtan bismillah deyip başlicaksın yarım saat bi saat arayla götürcksn su içince hemen götür ilk etapta altınada yapcak etrafıda pislicek tetikte olacaksın bi ikigün sonra kendisine sorcaksn çiş kaka var mı die az sabırlı olursan pes etmezsen çockta hazırsa sıkıntı olmz kaç yaşında? 
tarafından
Gece nasil yaptin peki canim baglamayinca
(3,485 puan) tarafından
Altına muşamba serdim bağlamadm daha iyi oluo
tarafından
Bende alip sereyim ay inşallah birakir canim cok sagol
(3,485 puan) tarafından
Bırakır canım merak etme biraz sabırlı ol yeter:)
tarafından
İnşallah canım:)
0 oy
(12,621 puan) tarafından
Direk bezi çıkar yarım saatte bir götür yapmasa da sen götür ilk gün fazlaca altına yapacak pes etme 2. Gün biraz daha azalacak ama ha diyince öğrenmesini bekleme 1 hafdata falan iyice tutmayı öğrenir 2 haftaya kadar da kendisi söylemeye başlar 
tarafından
O zaman uyuyunca baglayim canim 3 saat sonra cikartayim kaldirsam gece birdaha uyumazsa o var birde
(12,621 puan) tarafından
Ben ilk bir kaç gece hiç çıkarmadım canım onu demek istedim aslında bir kaç gece bezle uyudu komple ondan sonra hiç takmadım geceleri de o şekilde gece tuvalete kaldırdım sana tavsiyem kaldırınca hiç ışık açma mümkünse telefonun flaşını aç uykusu dağılmasın
tarafından
Tamam canim çok teşekkür ederim deniycem :)
(12,621 puan) tarafından
Sakin kalmaya çalış ama zira insan delirme noktasına geliyor bazen ;) hadi Allah kolaylık versin canım inşallah çabucak öğrenir
tarafından
İnşallah canım:) :)
0 oy
(2,110 puan) tarafından
Once ic camasiri ozellikle kulot bolca al ben 6 tane almstm ilk 3 4 gun cok zorladi beni 2. Gunumzde hemen 7 tane daha siparis verdm geldi rahatladm sukur elimde yikaya yikaya bi hal oldm bi,imde 1 hafta oldu kesinlkle bezleri komple ortadan kaldr yatagi icin alez alablrsn benim kizim kucuklgnden beri gece bezine hic yapmiyodu suanda gece hic islatmadi sen gttgnde bak ben oraya yaptm sende artk oraya yapicaksin de yaptgnda bay bay yaptir suyu ilk sen dok temzlensin sonra o su doksun oyun gbi yapinca korkmuyo sabirli ol kizma inan 4.gunde baya bi ilerleme oluyo yarn 7. Gun dolcak kizim 2 kere tuvakete kakasini yapti altina yapti kzmadm her sefernde bdahakine buraya yapacaksin dedm bu aksam tuvalete yapti ☺
tarafından
Ay hic kilot almadim alip olemi baslasam acaba bu arada dediklerini uygulucam inşallah birakir canim
(2,110 puan) tarafından
Kiz kulotsuz nasil yapcann zibin acitir canini ve zibinla zor olur once eksiklerni tamamla oyle basla
tarafından
Aynen canim külot alayim ondan sonra baslim
0 oy
(3,166 puan) tarafından
Ne kadarlık kızın canım kaç yaşında 
tarafından
19 aylik canim ama  çiş boo diyor bazen gidip bezi gosteriyor bende denemek istedim birakir belki diye
(3,166 puan) tarafından
Kuzum birkaç gün bir dene bakalım. Tepkisi ne olacak. Hazır hissediyor musun hem kendini hem de bebiş. Sinyal vermeye başladı mı
tarafından
Çiş ve kaka yapincada boo diyor deniycem inşallah birakir
(3,166 puan) tarafından
İnşallah canım kolay gelsin

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 133 göst.
12 Temmuz 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde zeynos1234 (1,994 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 84 göst.
4 Mayıs 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
21 cevap 575 göst.
30 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Ayferdnz16 (276 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 185 göst.
2 Nisan 2024 Diğer kategorisinde Nesliss193. (252 puan) tarafından soruldu

397,093 soru

11,876,594 cevap

35,990 kullanıcı