0 oy
579 göst.
Diğer kategorisinde (159 puan) tarafından
Arkadaşlar eşimle çoğu zaman tartışıyoruz boşanma aşamasına geliyoruz ben kendim olsam şimdiye kadar çekip gitmiştim ama oğlum var iki yaşında o olduğu için bir yerde çalışamıyorum çok küçük okula veremem bakacak kimse yok etrafımda çekip gitsem ne yaparım annemlere dönmek istemiyorum ablamlara giderim ama onların da durumu fazla iyi değil çocukla yük olurum kendi kendime bir eve çıksam hiç bir gelirim yok devlet hangi destekleri verir ne yapabilirim 

9 Cevaplar

+2 oy
tarafından
Devlet hiç bi b.k vermiyor bacimm sakin devlete güvenme.

Ablanada gitme ananada 

Dayak aldatma vsvss yoksa düzeltmeye bak
(3,274 puan) tarafından
Bu da bir çeşit şiddet psikolojik şiddet uyguluyor resmen
tarafından
Psikolojik en kotusu
(2,801 puan) tarafından
+++ esma
(74 puan) tarafından
oğlum ateslenmis çık odadan dedi çıktım bende. simdi hiç konusmuyor. buyuk ihtimale hicte konusmayacak :( en son yine ben konusmustum cocuklar falan araya girdi oyle. off gozlerim oyle aciyo batiyorji kipkirmizi olmus sismis :( bide bu psikoloji ile sabah cinsiyet ogrenmeye gidecegim :(( hayat cok tuhaf ya. ne icin yasiyoruz ne icin uzuluyoruz biryandan bi can vsr karnimda ben se surekli aglamakli bebek dogacak sorumluluk hepsi bana ait olacak ilgisiz bi baba :( birine siginsam nereye kadar siginabilirimki benimde mutlu olmak hakkim degilmi.

bu arada benim 2.evliligim. ilkinde severek ve kacarak evlenmistim 2 yil sonra esim vefat etti. ben 20yasindaydim ozaman
(1,142 puan) tarafından
Ah bacilarim ya ne olacak bu halimiz.hepimizin elini kolunu bağlayan çocuklar.benim aklıma da Allah'a yönelip dua etmek ten başka birşey gelmiyor herşey onun elinde.cocuklariniza odaklanın gidecek yeriniz yoksa da.aslinda birçok şey var yapacak ta ama mesajlaşmak isterseniz gardrops hesabım var ordan yazın 111melike111
-Reklam-
+1 oy
(1,723 puan) tarafından
Şiddet aldatma yoksa otur kocanın parasını ye evladın büyüyünce ne yapacağına karar verirsin 

O çocukla kimin yanına gitsen dert olacak 
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Kavga her evde var inan bıktım ama aldatmadıe dayakdır bilmem ne yoksa evini terketme çok gitmek istiyosa eşin gitsin evet piskolojik şiddetde çok kotu ama çocuğun için katlanıyosun elden bişey gelmiyo oğlunun büyümesini bekle 
0 oy
tarafından
Kuzum ilk önce boşanma davası acıcaksın somra aile destek merkezleri var oraya gidip başvuru yapcaksım konuşucaksın onlar giyim erzak para destegi veriyor sonra iş kurdan devlet aracıyla ev işi alırsın cocuk büyüdükten sonra çalışan anneler için devlet kreşleri var yarı üçretli mesai sastine göre bakıyorlar oraya verirsin cocuğunu sende calışırsın bir arkadasım öle yaptı şimdi maşallahı var 
0 oy
(48 puan) tarafından
Canım inanki devlet vermez ablanın yaninda kaç gün rahat edicen hicbiyere sığmazsn düzeltmeye bakın çocuğunuz için 
0 oy
(4,041 puan) tarafından
Duygusal psikolojik sıkıntılar varsa biraz muhatap olmayı bırak tek başına olmaya bak. Herkes bı kafasını dinlesin çok bir araya gelmeyin
(74 puan) tarafından
ondada ben sabirsizlarniyorum ne varsa sanki bu gece sabaha kadar agliyorum. yarin sabah olunca coxuklar araya girince hemen yumusuyorum :( ne var biraz tavir alsam. ama suan odama girdim kapiyi kitledim gelip yumrukladi ac diye almadim ne yapacagim bilmiyorum saatlerdir agliyorum
0 oy
(2,472 puan) tarafından
Dayak aldatma içki yoksa işin içinde sabret bir kac sene bırak onun ilgisini de görme evladını büyütmeye bak devlet biraz destek veriri ama sadece onunla ev geçinmez yine çalışman gerek bebege bakacak kimse yok diyosun bakıcı tutsan aldığım para bakıcıya gider zaten sabret canim o gün elbet gelecek bu cocuklar büyüyecek iste o zaman göğsünü gere gere koyarsın g.ö.tüne tekmeyi hanyayi konyayı görür 
0 oy
tarafından
Kreş çağına fazlasıyla gelmiş. Çocuğu kreşe ver. Kendin işe gir. Eşinden de çocuk için nafaka al. Tut bi tane 1+1. Huzurlu huzurlu geçinirsiniz
(159 puan) tarafından
İki yaşında ücretli kreşler mi oluyordu bir de tam zamanlı mi birakiliyordu
tarafından
Aynen. Ücretli tam zamanlı bakan kreşler var canım
0 oy
(6,680 puan) tarafından
Mesleğin varsa belki yaparsın ailende arka daaysa tabi 

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 120 göst.
26 Temmuz 2022 Diğer kategorisinde Pelinayse (12 puan) tarafından soruldu
0 oy