0 oy
1,103 göst.
Aile kategorisinde (84 puan) tarafından

25 Nisan 2019 hayatım en mutlu günüydü hamile olduğumu öğrenmiştim ve sevinçten havalara uçuyordum ta ki 29 Ekim e kadar

Hamileliğimin 13 haftasında kızım olacağını öğrenmiştim ve sevinçim iki kat artmıştı hemen kıyafet almaya başlamıştım <3
18 haftalık olduğunda doktora kontrole gittim ve o gün kızımın **** doğacağını öğrendim çok üzüldüm çok kötü oldum günlerce ağladım doktorlar aldırmayı teklif etti ama kabul etmedim çünkü ne olursa olsun o benim kuzum Du yavrum du 22 haftalık olana kadar hiç gitmedim doktora 22 haftalık olduğunda gittim ve o zamanda ellerinin ayaklarının içe dönük olduğunu öğrendim ve doktor bana bu tür doğan çocuklarının %70 ölü doğduğunu söyledi ve inanmadım 29 haftalık oldu ve yine doktor kontrolüne gittiğimde bebeğimin suyunun fazla olduğunu bu yüzden erken doğum olacağını öğrendim ve kızım 31 haftalık doğdu ama sadece cücelik sendromu ile doğdu tabi haftası küçük olduğundan dolayı ciğerleri gelişmemişti ve kalbi çok zayıftı 22 ekim salı günü doğdu    doğar doğmaz hemen küveze koydular sonrasında yoğun bakıma yatırdılar doğumum sezeryan oldu eve geldiğimde ağlamaktan kendimi alıkoyamıyodum çünkü kızım yanımda değildi doktorlar ümit vermiyorlardı ama ben hep kızım gelicek beşiğinde yatırıcam o mis kokusunu içime çekicem diyordum ama olmadı 29 Ekim Salı günü saat 23:25 de kızımın ölüm haberini aldım ve dünyam başıma yıkıldı nefesim kesildi rabbim kimseye yaşatmasın çünkü hastahaneye karnın da bebeğinle gidip eli boş gelmek çok çok kötü hele birde karnında o küçük tekmelerini hissetmek ve özlemek daha da kötü anlatılmaz bir acı 
30 Ekim Çarşamba günü okunan öğlen ezanı seni hiç unutmucam kızımı o küçük tabutta mezarına koyduğumu hiç unutmucam evlat acısı seni hiç unutmucam
Hakkınızı helal edin kızlar Allah kısmet ederse tekrar hamile kalana kadar bu uygulamayı silicem çünkü bu uygulamayı gördükçe haftası geçtikçe anne ben büyüdüm msjı geldikçe ben daha kötü oluyorum 
Hersabah kalkıp önce kızım ne zaman kucağımda olacak kaç gün kaldı diye hep bakardım bu uygulamaya ama artık bakamıcam çünkü kızım yok
Uygulamayı silicem kızlar tekrar hakkınızı helal edin 

26 Cevaplar

0 oy
(9,128 puan) tarafından
Nasl ağladm sabah sabah :((( 

Rabbim sana peygamber sabrı versn, inşallah en kısa zamanda tekrar hamile kalıp yavrunu sağlıklı sağ salim bi şekilde kucağna alırsn. Rabbm yardımcn olsn
-Reklam-
0 oy
(220 puan) tarafından
rabbim sabır versin canim 
0 oy
tarafından
Allah sabırlar versin canim o bir melekti cennette seni bekleyecek ne hakki kuzum varsa da helal olsun canım ....
0 oy
(1,396 puan) tarafından

Allah sana sabir versin ya cok üzüldüm inşallah kisa zamanda guzel haberlerle dönersin icim parcalandi vallah kiyamam sana :'(

0 oy
(43 puan) tarafından

Allah sabirlar versin canim insallah acisini hafifletecek bir evlati en kisa zamaninda kucagina alirsin .:(

İlgili sorular

0 oy
13 cevap 377 göst.
29 Temmuz 2019 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
11 cevap 435 göst.
0 oy
33 cevap 982 göst.
0 oy
18 cevap 1,286 göst.
20 Ocak 2023 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,193 soru