0 oy
65 göst.
Diğer kategorisinde (515 puan) tarafından
Bugün ateşlendi öğlen ilaç verdim indi gece olunca yine çıktı ilaç verdim şuan kafası vücudu biraz indi ama ayakları 39 derece neden ayakta inmedi ateş bide ilk kez oluyor böyle ayağında inanılmaz derecede ateş başına gelen Varmi

3 Cevaplar

0 oy
tarafından
Ateş tek bir bölgede olmaz aslında ama bilemedim geçmiş olsun cok
(515 puan) tarafından
Teşekkür ederiim
-Reklam-
0 oy
(3,552 puan) tarafından
Dün geceden beri ateşle uğraşıyoruz. İlaçlar veriyoruz 4 saatte bir dolven calpol dönüşümlü. Su an iyi gibi ama takip ediyorum yarın da devam ederse goturcem doktora 
(515 puan) tarafından
Naptiniz goturdunuzmu benim kızın ateşi düştü ama bana geçti bu sefer hastalığı amaaann çok zor
(3,552 puan) tarafından
Götürmedim 2 gün ara ara ateşlendi geçti. Başka hiçbir şeyi yoktu. Dişe bağladım en arkadaki kök dişler çıkıyor sanırım ondan
0 oy
(261 puan) tarafından
Cok hafif giydir, üstünü örtme. Eklemlerine kompress yap. Emziriyorsan bol bol emzir sivi tüketimi cok önemli. Fitil vur mutlaka ve varsa 2. bi ates ölcerle kiyas yap hep. Bazen cok fark olabiliyo
(515 puan) tarafından
Düştü çok şükür huysuzlugu kaldı bide banada geçti hastalığı sanki tüm vücudum dokuluyor öyle ağrı ve halsizlik

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 87 göst.
2 Aralık 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 80 göst.
22 Mart 2024 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Bir.anne (114 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 121 göst.
6 Ocak 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 108 göst.
15 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Yigidinannesi (242 puan) tarafından soruldu

381,014 soru

11,406,748 cevap

34,944 kullanıcı

...