0 oy
241 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,464 puan) tarafından
Cuma günü biliyorsunuz düğüne gittik hickimse de maske yoktu cogaliyo hızla kimi görsek korona hasta eşimin halası bizde kaldı hastalandı (özür dileyerek söylüyorum ishal ve kusma oldu) benimde dünden beri bı kırgınlık var burnum tikaliydi şimdi de boğazlarım ağrıyo kemiklerimi tek tek kırıyorlar sanki gece hep kesik kesik uyudum bugün kadın doğuma kontrolüm var desem nasıl davranır ki korona testi yaptırsam mi bu korona mi şimdiye kadar hiç geçirmedim hayırlısıyla bebişi bı kucağıma alsaydim yine cogalcak yine kapancak heryer ondan korkuyorum. Sizin belirtileriniz nelerdi yeni koronanın farkı ne

8 Cevaplar

+1 oy
tarafından
Ne demek doktor kontrolüm var desem mi demesem mi?? Bencillik yaptığınızın farkındasınızdır umarım. Bu sekilde doktorunuza giderek diger hamileleri riske atacaksınız hic mi korkmuyorsunuz! 
(2,610 puan) tarafından
Bunlar gibi vicdan yoksunları yüzünden bitmedi bu pis hastalık. Orada doktora sekretere kaç hamile kadına bulaşacak düşünen yok
-Reklam-
0 oy
(10,411 puan) tarafından
Bende şimdi yatak döşek yatıyorum bu gün 4. Günüm  bütün kemiklerim ağriyo boğan ağrısı kuruluğu var nezleyim  öksürük var karın ağrısı bide kabızlık var bende
(1,464 puan) tarafından
Bugün kontrolüm var söylesem mi soylemesem mi ya muayene etmezse öksürük de var dün gece çok oksurmusum
(10,411 puan) tarafından
Sen önce Bi acile git muamele ol ondan sonra Dr una görün bence
0 oy
tarafından
Her ihtimale karşı test verin bence 
0 oy
(2,545 puan) tarafından
Test ver canım benim çok geçmiş olsun. Tez atlatırsın inşallah.
0 oy
(881 puan) tarafından
Öncelik olarak bi test ver suphelisin kuzum şuan doktor da bakmaz bence 
0 oy
tarafından
Geçmiş olsun koronasin bı test vermelisin
0 oy
(3,003 puan) tarafından
Tabiki doktorunuza söyleyin benim eşim  ben 37 haftalikken korona oldu suyum azdı 3 günde bir kontrole gidiyordum önce haber verinbgerekli önlemleri alıyorlar sizin kontrollerinin devam ediyor kadın doğum korona testi istiyor ne durumdasın var mi birsey diye ben yaptirmistim negatif çıkmıştı ama yine de her kontrole gittiğimde beni takip ettiriyordu. 
(1,464 puan) tarafından
Sekreterine mi söylemem gerekiyor numarası falan yok oraya gittiğimde söylesem tersler diye korkuyorum niye geldin diye ama 2 aydır da sıra bulamıyorum 1 saatlik mesafeden gidicem inşallah muayene yapar çift maske eldiven giyiyim belki faydası olur
(3,003 puan) tarafından
Muayene ediyorlar ben muayene olmuştum 3 günde 1 gerekli önlemleri alıyorlar sizden sonra temizlik yapılması gibi ben nst de girmiştim su azlığından defalarca kez sizde önlem alın bir sorun olmamıştı.Sekreterine söyleyin o halde içeri girmeden bu arada ben bayramda hadyltalandim gözlerim burnumdan şu akıyordu boğazım acayip kizarmisti kuruluk vardı sonra oksuruk başladı halsizlik doktora gittim korona testi yapıldı negatif çıktı ama Dr koronadan suphelenmisti bronşit dediler daha yemi yeni toparladım üstüne kızımda hastalandı oda bronşit oldu hala hastalık üzerinde var.esim ilk hastlanmasiti o getirdi bize.
(3,003 puan) tarafından
Ama hiç vücut ağrım olmadı
0 oy
(5,954 puan) tarafından
Boğaz agrisi öksürük burun akintisi tıkanması kemik agrisi suan belirtisi kesin coronasin tetz yapsan pozitif cikarsin

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 164 göst.
26 Şubat 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
16 Aralık 2021 Diğer kategorisinde 1993cagla (337 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 105 göst.
2 Eylül 2021 Diğer kategorisinde Pasakizz (805 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 152 göst.