0 oy
238 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (488 puan) tarafından
3 e girecek oglum cok istahsiz hic biseyi eline alip yemez hala ben yedirrim ole diyim en azindan atistirmaliklari veriyim eline diorm siz ne veriyorsunuz cocuklarin ellerine cok zayifladi bu ara bide hastaydi toparlasin istiyorum

12 Cevaplar

+1 oy
(881 puan) tarafından
Elma salatalık bisküvi cicibebe kraker bazen pogacaa yapıp onu veriyorum özellikle elma çok iştah açıyor 
(488 puan) tarafından
Elma yiyo Allah tan daha sk veriyim onu sağolun
-Reklam-
+1 oy
(7,036 puan) tarafından
Kuzum benimkine çok istahsizdi tavuk haşlayın ver eline yesin patates kuzart şer yerekoca bir sofra brak batirsin kendini yesin köfte biraz iri olsun yesin öyle öyle kaşığa catalada alisir
(119,342 puan) tarafından
Len ver kurabiye yesin
(7,036 puan) tarafından
Yemiyor sevdos üzerindeki jelibonu alıp atiyor
(119,342 puan) tarafından
Hiim jelibonludamj var
(7,036 puan) tarafından
Evet (✿^‿^)(✷‿✷)(✷‿✷)
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Zayif hasta ve toparlansin istiyosan meyve ver canim atistirmalik. Hepsini dene hangisini severse. Cips kek cikolata vs gbi seyler vermektense
(488 puan) tarafından
Evet canim sagol
0 oy
(736 puan) tarafından
Meyve soyup veriyorum eline , pankek yapiyorm pugaca bı tarz şeyler veriyorm
(488 puan) tarafından
Teşekkür ederim
0 oy
tarafından
Zuhre ana kids var. İştah açıyor ve cok faydali. Deneyebilirsiniz. 
(488 puan) tarafından
Acar mi cidden acaba
tarafından
Kesinlikle. Bende bir aydır başladım. Cok memnunum. İçeriğine bakabilirsin. Trendyol'da var. Direkt iştah açıyor.
(488 puan) tarafından
Ben polen ari sutu vitamn fln veriyorum ama bunu kullanirsam birakcakmiym acaba
tarafından
Tabii. Hepsi icinde oldugu icin o yeterli oluyor.
0 oy
tarafından
Çocukların ellerine yasin ne diye verirler ki diye okudum :D Allah alla bu çocuklar napiyolarmis ki yasini,yirtiyorlar diye mi sinirlendi acaba dedim kendi kendime :D :D 
(488 puan) tarafından
Ay hahahaha
0 oy
(10,045 puan) tarafından

Herseyi :D 22 aylik suan. Meyve tabagi yapip mama sandalyesine koyuyorum kendi yiyor. Eline muz veriyorum salatalik havuc cubuk kraker balik kraker kurabiye elma veriyorum. 

0 oy
(3,354 puan) tarafından
Salatalık çok seviyor onun dışında elma muz domates havuç üzüm falan yiyor ayriyeten ceviz fındık fıstık Antep fıstığı yiyor ☺️

Benim oğlan da 3.5 yaşında ve 3 yaşına girdiğinden beri iştahı tamamen gitti yemek yemeyi asla istemiyor zorla iki lokma yiyor onun dışında bunları veriyorum 
0 oy
tarafından
Oglum 14 aylik eline salatalik elma ekmek krep pankek kisacasi herseyi kendi yiyor ben sadece corbasini iciriyorum 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
Ekmek nektari elma bisküvi çubuk verebilirsin ama masada oturtun gezerek alışmasın
0 oy
(13,872 puan) tarafından
Canim kuru üzüm koy sürekli görebileceği bir yere. Gidip gelip yer. Birde kendiniz birlikte hamurişi yaparsaniz daha fazla severek yer. Biz kizimla birlikte yaparız. Kendi yaptiklarini yemeyi çok seviyor. 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Elma salatalik ekmek varsa abur cubur

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 58 göst.
3 Eylül 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Esra129 (93 puan) tarafından soruldu
0 oy
11 cevap 342 göst.
19 Şubat 2021 Yemek-Tarifler kategorisinde SedefS (163 puan) tarafından soruldu
0 oy
39 cevap 557 göst.
13 Şubat 2021 Diğer kategorisinde halide.111 (1,661 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 335 göst.
23 Ağustos 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

380,111 soru

11,379,303 cevap

34,864 kullanıcı