0 oy
2,222 göst.
Aile kategorisinde tarafından

Geceleri bi hareketliki anlatamam sabahn erken saatlerinde baslıyo oynamaya acaba ne yapıyo :)) içerde kıpır kıpır elini kolunu hareket ettryo sizinde öylemi :)

18 Cevaplar

0 oy
tarafından
Canım benimki hiç uyumuyor yemin ederim gündüz gece hep hareket halinde gece uyandığımda bakıyorum üst üste vuruyor 
tarafından
:)))) bebeklerdede uyuma sorunu var işte
(10,411 puan) tarafından
Bebek anne  karnında nasılsa doğduğundada öyle oluyo kızlar benim başıma geldi sizin başınıza gelmesin dün akşam oğlumla konuşurken dedimki canım oğlum hadi uyu gece sadece 8 kere uyan olurmu hahahaha eşimde diyoki 8 ze rasın demek valla razıyım sabaha kadar 40 defa kalkıyo artık zombi gibi geziyorum ne gece ne gündüz uykusu uyuyamıyorum
tarafından
Allah yardım etsin hepimize inşallah
tarafından
Yahu öyleyse ben şimdiden kendimi camdan aşağı atayım benim hiç durmuyor ben dün gece ayakta uyudum eşime baka bak iç geciriyordum öyle yüz üstü uyumuştu ah ah
(10,411 puan) tarafından
Hehehehehehehe kız herkesinli öyle olmaz heralde paşam 6 aylık oldu halen öyle gerçi abileride öyleydi
-Reklam-
0 oy
(343 puan) tarafından
Benimkide hiç oynamıyor ya çok hareketsiz bir bebek günde toplasan 3 4 kere zor hareket eder o da seyrek hareketler hamileleigimden beri sert bir tekmesini görmedim :) 
tarafından
Demekki sakin bir bebek olcak canm aslnda buda güzel bisey:)
(343 puan) tarafından
İlk oğlumda böyleydi çok akıllı falan olacak dedik anam doğdugi dakika ağlamaya başladı ta 2 yaşına kadar canımdan bezdirdi ne uyku vardı ne iştahı çok zor bir bebek ti yani alakası yok :))
0 oy
(1,816 puan) tarafından
Maşallah cnm benimki canımı çıkarıyo sabah uyanıyorum tık yok 1.2 dk sonra halay çekmeye başlıyo hele gece tam gözümü kapatım uyicamm başluyo yine doktea sordum çok hareket ediyor endişeleniyorum diye ee sevinmen lazımne güzel dedi 
tarafından
Maşallah ne güzel bide bunun doğum yaotktan sonrası var:)))
(1,816 puan) tarafından
Kız ben doğum yapıyım sağlıkla gelsin yorsun beni marta kadar uyutmasın 20 kilo veriyim razıyım
tarafından
Aynen bende razıyım gelsin sag salim yeterki
(1,816 puan) tarafından
Aynn cnm ❤❤❤
0 oy
(4,237 puan) tarafından
Bazen gece uyaniyorum bi bakiyorum tekmeliyo sabah 6 da uyaniyorum ise gitmek icin 6 da uyanik ise gittigim zaman uyuyo benimki gece uykusu olmayacakmi acaba korkuyorum:)))
tarafından
Aynen ya geceleri benim kide uyanık gündüz uyuyo bende korkuyorum valla :)
(4,237 puan) tarafından
insallah uyurlar dua etmekten baska caremiz yok:))
tarafından
Aynen inşirah suresi sakinleş tryo ayetel kursi ac dinlesin uyusun nas felak you tubeden canm:) ben onları verene kurban olurum
0 oy
(59 puan) tarafından
Ya kac haftalık ben daha hiç hissetmedim 15+3 deyim
tarafından
Daha erken canım seninki 20. Haftadan itibaren başlar
0 oy
tarafından
Evet oyleydi dogdu ayni hareketlere devam
tarafından
Allah sağlıkla büyütme yi nasip etsin canım
0 oy
tarafından

Öyleydi Bnim oğlum da doğdu hala öyle :D

tarafından
Erkek çocukları daha hareketli oluyo
0 oy
(25,224 puan) tarafından

Hahaha horonmu tepiyo acaba :D

tarafından
:))) karadeniz uşağı olsa çeksin hakkıdr
0 oy
tarafından

Benimki karnimdayken öyleydi dogdu yine ayni:D hep kıpır kıpır uyku yok:D

0 oy
(822 puan) tarafından
Aylar önce bizimde öyleydi şimdi dışarda kuduruyo cadı gündüzleri yarım saat uykuyla enerjimiz tavan 
0 oy
tarafından
Nu guzel maşallah canım .

Ama bir bilgi söylemek istiyorum hiperaktivitive çocuk hasta çocuktur bnde yeni öğrendim 

Arkadaşımın oğlu aşırı hareketli yerinde duramayan sağa sola resmen uçarak giden bir çocuktu 3 yaşında bu ara da 

Dr a götürdü annesi artık başına bsy gelck diye korkuyordu

Beyind ve kanda bir şeyin eksikliğinden kaynaklanıyor bu hiperaktivite

İlaç başlattı Dr şimdi çocuğa biraz daha sakinleşti

Bir vitamin var vücutta o olmadığı zaman ve beyinle de bağlantılı olduğu için sonucu hiperaktivitive oluyo
tarafından
Aynen doğru çok doğru tabiki bilinçli anne olmak lazım
0 oy
tarafından
yasa msallh kzz bnde iki ay oldu dogum ypali oglusum yanimda ck sukur ama bazen ozluyom karnimdaki hallerinide yaa ❤️rabbim sanada kazasz belasz hyrli dogmlar nasip.etsn ins cnm
0 oy
tarafından
Ozaman sana geçmiş olsun:-) benim kizmda öyleydi simd 5.5 aylık ne ayağı ne eli durur o yüzde delilo almıyor 
0 oy
(95 puan) tarafından

Bende 31 haftamdaym  kizim olacak cok hareketli ayni anlattigin gibi simdiden uyuyamiyrz:)senin kiz Mi erkek mi

0 oy
tarafından
Benimki de çok hareketliydi öyle böyle değil anlatamam :D dışarı çıktı yerinde durmuyor resmen 
0 oy
tarafından
Bnmkı gece bnmle uyuyor bnmle kalkıyor sanki :)) 
0 oy
tarafından
Hiç bişey yapmasa hıçkırıyor garibim canı sıkılıyor galiba :))

İlgili sorular

+1 oy
2 cevap 50 göst.
18 Kasım 2023 Aile kategorisinde Kafanereyebizoraya (131 puan) tarafından soruldu
0 oy
20 cevap 325 göst.
6 Kasım 2022 Aile kategorisinde Fatmacelik01 (333 puan) tarafından soruldu
+1 oy
36 cevap 394 göst.
22 Eylül 2022 Diğer kategorisinde Yasmin26 (540 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 282 göst.
23 Ocak 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu

377,938 soru

11,312,470 cevap

34,745 kullanıcı