0 oy
179 göst.
Diğer kategorisinde (11,019 puan) tarafından
Hakkınızı helal edin bu gun 2. Postum. Ama size sormak akıl almak istiyorum. Eski esim dolayısıyla tanıdıgım bir tanıdıgımız var. Yurt dışında yasıyor. O geldi dün. Beraber görüşmek istedi. Görüştük. Bana da eski esime de hediye getirmiş. Degeri yuksek marka bir saat. Baya da yuksek. Şimdi ben yarın evime donuyorum.eski esim saati istedi. Sebebi de onun tanıdıgı getirdi diye. Ben onun aracalogoyla tanıdım diye. Ben varım diye getirdi sana diyor. Bu arada bu adam bosandıgımızı bilmiyor. Arada geliyor turkıyeye. Onşarın yasadıgı ülkede bosanmak cok ayıp. Bosanmak yok. Bosanan erkek ve kadınlara kotu gözle bakılıyormuş. Sudi arabistanlı. O yuzden soylemedik ki ortak bir iş kurulacak o yuzden. Bu bilgiyi de vereyim. Benim eaim sandıgı için getirdi sana diyor. Napayım? Bırakayım mı? Yoksa alayım mı? Bir tarafım bırak allah askına ona mı kaldın diyor. Bir tarafım da almazsam biliyorum ki eski gmrümcem asla utanmadan sıkılmadan takar. Ona d ayar olsun istemiyorum. 

11 Cevaplar

+1 oy
(3,491 puan) tarafından
Sana getirmiş asla verme. Sakın. Söyleyim de bi daha getirmesin istersen de geç. Lütfen verme şu adama ya. 
(3,491 puan) tarafından
O zaman katiyen asla hayatta verme. Nolursun verme bak.
(11,019 puan) tarafından
***** ***** konustu ya
(1,022 puan) tarafından
Bencede verme yani gözünün önünde atarım kırarım yine vermem söylesin o zaman sen işi bozulmasın diye yalanına ortak ol o istesin ollllduuu
(3,491 puan) tarafından
Adamın işi **** **** konuşmak zaten. Her **** **** konuştuğunda bişi koparacaksa ohoooooo. VERME.
(11,019 puan) tarafından
Bıktırdı zaten
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bırak tabıkı hatta yuzyuze gelıceksen kafasına fırlat mılyon dolarlık olsa benden ıstenen seyı almam 
(11,019 puan) tarafından
Vallaha milyın dolarlık degil de alt kalıte rolex
tarafından
Ust kalıte rolex olsa da fırlat ne mınnet edıceksın
0 oy
(5,109 puan) tarafından
Sonuçta sana getirilmiş bence almaya hakları yok ben olsaydım vermezdim. Ama konu uzayacak ısrar edilecekse de uğraşmaz verirdim
(11,019 puan) tarafından
Onun amacı pahalı ya bana yar etmemek
(5,109 puan) tarafından
O zaman kesinlikle verme canım
(11,019 puan) tarafından
Cokta güzel insafsız saat =D
0 oy
(692 puan) tarafından
Az önce başka yorumunu gördüm mehirini bile vermemiş olsem vermem tak kolunda resim at nah veririm de bide gönderecekmisin 
(11,019 puan) tarafından
Yuzsuz der diye bir vereyim diyorum.
0 oy
(1,552 puan) tarafından

Gitsin adama ayrıldığınızı söylesin öyle ver :D

(1,552 puan) tarafından
Allah korusun kız, ne cehennemi :)
(11,019 puan) tarafından
Yok ben bu kadar dalga gecmeye bır bronzlasırım cennete gıtmeden =D
(1,552 puan) tarafından
:D Kız sana mı güleyim, yenilebilir donun yorumlarına mı güleyim bilemedim :D İnsülin direncim var, giyince zararı olur mu, tenim emer mi diye sormuş birisi :D Satıcı da şimdiye kadar öyle bişey yaşamadık ama herkesin direnci kendine yazmış :D Birisi de anlamadım sadece aroması mı var, yoksa bildiğimiz yeniyor mu, yani elimizde ürün kalıyor mu diye sormuş :D Satıcı, ipini yemezseniz tek ipi yanınıza kâr kalıyor demiş :D
(11,019 puan) tarafından
Kız nerde o girip okuyayım bende
(1,552 puan) tarafından
Link atmışlar ya ordan girdim ben de, trendyolda satılıyor.. Oraya yazınca da çıkıyormuş
0 oy
(49,783 puan) tarafından
anamm o nasil seyki gozunun onunde tasla ezerdim dengesiz verme sakin 
(49,783 puan) tarafından
o mal eski esine de ki benim icin sorun yok ayrıldığımızi soyler iade ederim de tutussun madem is yapacakmis sen niye takiyon o taksin kafasina
(11,019 puan) tarafından
Hakketen ha yapsammı kız.
(49,783 puan) tarafından
hangisini tasla ezmek mi göz dagi vermek mi ☺️
(11,019 puan) tarafından
Kız bu dasla da ezilmez. =D cok guzel insafsız saat. Gecerken öpesim geliyor
(49,783 puan) tarafından
tamam o zaman soyliym ayrıldığımızi iade edeyim de kapasin cenesini oda ne karaktersizmis
0 oy
(1,693 puan) tarafından
Ortak iş kurması sizinle ilgili bı durum değil. O zaman ayrıldığınizi söylemeyi teklif edin, adam saati geri isterse ona veririm, niye sana vereyim deyin. 
(11,019 puan) tarafından
Bir yapasım var aslında. İş olursa nafakayı 3000 e cıkarcam diyor ondan susuyorum
0 oy
(396 puan) tarafından
Pahaliysa satmak icin istiyor olabilir
(11,019 puan) tarafından
Bencede yada ablasına peşkes yapacak
(396 puan) tarafından
Belki de hayatnda başka kadın var onada verecek olabilir.
(11,019 puan) tarafından
Ay olsa da dusse pesimden. Ama bacım olsa anlarım.
0 oy
(14,473 puan) tarafından
Ayyyy umrumda olmaz saatin parası falan böyle bi durumda iyiki bosanmisim de yoluna devam et kız deli mi nedir 
(11,019 puan) tarafından
Seytan diyor adama de bosandık
0 oy
(4,003 puan) tarafından
yanlis anlama sma eski esin cok dengesiz ya, bi barisalim diyor bi bu evde kal faturalari oderim diyor , simdi de saati ver diyor , ben olsam verirdim sanirim 
(11,019 puan) tarafından
Bilmiyorum bacım. Simdi eve doncem diyince kudurdu. O barısmaya ikna etmeye calısıyor ya. Gitcegimi duyunca cıldırdı
0 oy
(1,729 puan) tarafından
Çoğunluk gibi bende kesinlikle verme derim hatta hediye eden kisiyede boşandığınızı söyle bilsin 
(11,019 puan) tarafından
Görürüsem soylucem denk dusurursem

İlgili bir soru bulunamadı

396,453 soru

11,859,088 cevap

35,956 kullanıcı

...