0 oy
98 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (506 puan) tarafından
Mersin'de bildiğiniz çocuk doktoru var mı iyi onerbileceginiz

2 Cevaplar

0 oy
(1,552 puan) tarafından
Özel hastane soruyorsan, Su Hastanesi'nde Sait Uçan hoca var
(1,552 puan) tarafından
Diğer postunu da gördüm, Allah yardımcın olsun.. Oraya da yorum yaptım ama benim kızım da aynıydı ama benimki kabız oluyordu, o yüzden böyleydi.. Dışkısını yapmasında bi sıkıntı var mı bebeğinin
(506 puan) tarafından
Canım günde 1 bazen 2 kere yapıyor kakasini sorun yok hatta ishaldi ilaç kullandım geçti. Şimdi gayet iyi ama o doktora gidecem bide o baksın bu 5.doktor olacak mama ve meme ile besleniyor ama uyumadigi için gelişimi çok iyi değil uykuda onemli
(1,552 puan) tarafından
İnşallah faydası olur yaa.. Ben bu doktoru çok araştırarak buldum, herkes memnun.. Yeğenimi de oraya götürüyorlar benim.. Hatta yeğenim doktor doktor gezip ilaç kullanmaktan bıkmıştı, bu doktoru bulup buna götürünce doktor iğne vermiş ve yeğenim iyileşmiş..  İğneden nefret eden doktorlara küfür eden çocuk, o doktor iyi diyordu, bizim ona laf söylememize izin vermiyordu :) Daha dört yaşında falan
(506 puan) tarafından
Hadi ya maşallah inşallah bizede işe yarar ne diyelim :))
(1,552 puan) tarafından
İnşallah yaa, ben de yaşadığım için sana da bebeğe de içim acıdı..
Bi konuda seni uyarayım, doktor az ilaç kullanarak tedavi etmeye çalışan birisi.. O yüzden sayıca az ya da tesiri az ilaçlarla başlıyor.. Senin durumun vehametini çok iyi anlatman gerekiyor.. Bi de ilk yazdığı ilaçlar fayda etmezse tekrar gidip bunun faydası olmadı şimdi ne yapacağız demen gerekiyor.. Duruma göre daha etkili ilaçlar ya da aynı ilacın yanına destekleyici başka ilaçlar yazıyor.. Bu da iyileştiremeyecek belli oldu deyip bırakıp gitme yani ilk ilaçtan.. Daha önce kullandığın ilaç tedavi ne varsa hepsini tek tek anlat, o aşamaları çoktan geçtiğinizi anlasın ona göre bişey yazsın
-Reklam-
0 oy
(916 puan) tarafından
Saime aksını çok duydum 
(506 puan) tarafından
Evet onu bende duydum

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 63 göst.
29 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
0 cevap 36 göst.