0 oy
668 göst.
Aile kategorisinde (45 puan) tarafından

Kızlar kaynanam eşimle severek evlenmemize karşı çıktı ilk günden eşime benim bulduğum ev kızı ile evleneceksin demiş eşim beni sevdiğini söylemiş ve kaynanama karşı gelmiş tabi ben bunları bilmiyordum cahildim nişanlılık sürecinde ne arıyorlardı ne geliyorlardı eşimin sevdiğim için ses etmedim evlendim hala soğuğuz göstermelik ilişki yaşıyoruz ailesi ile

Şimdi kaynım evlenecek kaynanam kızı bi övüyor kendi bulmuş ev kızı yok böyle şöyle bunları şunları yapacam bana hiçbir şey yapmadılar duydukça üzüldüm görümcem bize geldi kıskançlığından bir alkış bile çalmadı şimdi görseniz nasıl şunları bunları yapacam diyo eşim de çok kırgın gözleri doldu duyuncs ben zaten çok üzüldüm hakkımı helal etmiyorum hiçbirine :( sizce ne yapayım 

23 Cevaplar

0 oy
tarafından
Uzak dur bacım boşver Allah bildiği gibi yapsın 
(45 puan) tarafından
Amin kardeş
-Reklam-
0 oy
(3,826 puan) tarafından
Koy mesafeni eşinle mutlu olmaya bak boşver kaynana görümce kimi göklere çıkarıyorsa çıkarsın. Takma kafana sen keyfine bak bence.  Az muhatap ol . Fazla samimiyet tez ayrılık getirir canım bakarsın ona da bir süre sonra aynı olurlar 
(45 puan) tarafından
Mesafeliyim zaten samimiyet kursalar da inanmıyorum artık onca kötülüklerinden sonra
(3,826 puan) tarafından
Yani mesafeli ol , eşinle mutlu olmaya bak gerisini takma
(45 puan) tarafından
İnşallah kardeş
(3,826 puan) tarafından
⚘⚘⚘⚘⚘
0 oy
(888 puan) tarafından
Aynisini yaşadım 15 yıllık evliyim hala buz dolabı gibiler 
(45 puan) tarafından
Evet öyleler 5 yıl oldu bebeğim var ona rağmen değişmediler
(888 puan) tarafından
İstenmeyen istenmiyor kardeşim eşimle mutluyum onlar umrumda degil
(45 puan) tarafından
Aynen öyle galiba kardeş
0 oy
(12,994 puan) tarafından
Eger ki öyle yapıyorsa büyük mesafe lpy bayramdan bayrama 
(45 puan) tarafından
Gelmiyorum diye de kayınbabamı dolduruyo gitsem dw yüzüme bakmaZ
0 oy
(1,021 puan) tarafından
Ne takıyorsun kafana ben ne fedakarlıklar yaptım yeri geldi kendimden ödün verdim koy mesafeni al çayını kahveni uzaktan keyifle izle bak gör düğüne kadar en fazla düğünden sonra o kız onlara neler yapacak hep bilindik senaryo istenmeyen gelin büyük hevesle alınan gelin anneme babaannem keşke seni almasaydım oğluma bile dedi ama yıllarca annem baktı şimdi biricik gelininin oğlunun yanına gitti yine dedikoduyla ve daha 2 ay oldu istemediler giderken bu kapıyıda kapattı şimdi bakmazsa huzur evine rabbim öyle bir soruyorki hiç üzülme 
(45 puan) tarafından
Zaten Allaha havale etmişim ben
0 oy
(913 puan) tarafından
Benim kayinvalidemde eğer büyük tepki almayacagini bilse eminim beni istemedigini söylerdi. İsteme olurken bile onu bunu bahane edip ağladı sanki gavur aliyorlar eve :D ailesiyle önceden tanisiyordum kayinpederim kızı gibi sever kadının lafı geçmediği için bişey diyemedi ama hiç istemedi hissediyorum umrumdami gram değil kendi kudursun. Sende takma iki gün sonra o gelin bi çektirsin onlara da o zaman görsünler genelde sonu böyle biter. Kırılmakta haklısın tabiki ama insan değer verdiğine kırılır verme..
(45 puan) tarafından
Yok vermiyorum ama kaynanam çok uyanık aileyi o yönetir kayınlarım görümcelerim onun haksız olduğunu biliyorlar buna rağmen eşimle tartışmışlar eşime yanlış evlilik yaptın diyolarmış eşim de demiş ben gayet mutluyum çocuğum var ayrıca sırf anne istemedi diye neden yanlış olsun ki şehrimizde parmakla gösterilen bir aileyiz mamaşım var altımda arabam var isteyenim çoktı ben eşimi sevdim
(913 puan) tarafından
Ne ayıp şey ya pis kadın ona neymiş eşin konuşsun bidaha bu şekilde bişey duyarsam bizi asla göremezsin filan diye rest çeksin canım
0 oy
(4,164 puan) tarafından
Eşim de duyunca gözleri doldu kısmına çok üzüldüm ya hadi tamam sana el kızı gözüyle baksınlar o kendi oğulları nasıl içleri el veriyor ki böyle üzmeye Allah ıslah etsin sen kendin de üzülme ki eşin daha çok üzülmesin canım boşver onları biz kendi mutluluğumuza bakalım de daha da sarılın kenetlenin birbirinize iyice kudursun onlar da 
(45 puan) tarafından
Zaten mutlu olmaamıza tahammülleri yok
0 oy
(13,821 puan) tarafından
Bu tablonun sonu genelde aynı.  Hele bı içlerine gelsinde ozaman belli olur .sen sessiz kal izle eşinle huzurun önemli herkesle mesafe koy
(45 puan) tarafından
Bakalım da benim kaynanamın bulduğu muhtemelen çok ezilmiş biridir diğer iki eltime neler yapıyı çıtları çıkmaz canım
0 oy
(241 puan) tarafından
Keser döner sap döner gün gelir devran döner demişler seni sevmeyenler sana tıpış tıpış döner bacım üzülme sen kocanın ve kendi hakkını Rabbime emanet et 

O herşeyin en iyisini bilendir
(45 puan) tarafından
Aynen kardeş
0 oy
(657 puan) tarafından
Ev kızı ne ya... Salon çiçeği gibi. 
(45 puan) tarafından
İşini temizliğini yaptırıyor bir de kızı var herkesi onunla kıyaslıyor o meslek sahibi kimsenin ondan üstünde olmasını istemiyır ondan ev kızı istiyo
(657 puan) tarafından
Çok çirkin bir zihin yapısı var
(45 puan) tarafından
Gerçekten kötü biri Allah ıslah etsin diyorum hep kardeş
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ne güzel mesafe varmış işte aranızda 
0 oy
(1,703 puan) tarafından
Ne güzel eşinde arkanda, uzak durmak en iyisi 
0 oy
(2,132 puan) tarafından
Eşinle mutluysan boşver gitsin. Bol bol nazar duası oku, Rabbim onlara muhtaç etmesin sizi 
(45 puan) tarafından
Amin canım inşallah
0 oy
(1,461 puan) tarafından
Sessizce bekle. O kız hepsinin ağzına edince iyi gelin sen olursun. Sadece sabret 
0 oy
(16 puan) tarafından
Çok zor bir durum aynı şeyleri ben de yaşadım ben tek gelinim eşimin 2.evliligi benm ilk evliliğim ben diyordum ki beni nasıl severler onemserler.Kayinbabam bana davula gerek var mı diye sordu.Ayni şehirdeydik bayramda yanıma gelmediler.biz ta o zaman eşimle kenetlendik onlardan hiçbir şey beklemedim inanin davetiyemi salonumu bile kendim yaptım.Sonra onların kızları torunları nisanlaninca Allah'm ne adetleri varmış neler neler.Benm kına gecemde hiçbiri ayağa kalkmadı.Suan çok mutluyum Rabbıme bin şükür kızımız oldu her şeyimiz var.Kayinbabam hala benm evimde gelip beni eşime kötüler.Haklisin çok zor ben de gece bile uyanıp düşünürdüm sonra dedim ki ben eşime kızıma odaklanmaliyim bu düşünceler benim hayat kalitemi etkiliyor.Herkes kendi değerinden harcar unutmayın.
(45 puan) tarafından
Aynen zamanla bende alışacağım herhalde
(16 puan) tarafından
En son gittiğimde gorumcelerim kendi dediler biz sana ne kadar ayıp etmişiz kızlarımıza yapılınca anladık diye dedim iş işten geçti.Cok da eski değil evliliğim 2 yıl oldu daha.
0 oy
(2,804 puan) tarafından
Kendi eliyle evine sokanda ağzına ederse ozmnda sen kwyiflenirsin umursama 
0 oy
(6,671 puan) tarafından
Eşimle uzak durun onlardan 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
O kız onların ağzına edecek sen merak etme hatta çekirdek depola onları izlerken citletmesi keyifli olcak
0 oy
(13,009 puan) tarafından
Hiç karışma kendi bulduğu gelin ağızlarına edince ben görürüm onların halini sen sadece seyret 
0 oy
(6,825 puan) tarafından
Bana da yapmadılar ama zerre umurumda olmaz bn eşimle huzurlu olayım da herkesin kötü kalpliligi kendine döner dolaşır 

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 332 göst.
0 oy
6 cevap 292 göst.
14 Temmuz 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Sevgi344 (230 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 340 göst.
+1 oy
6 cevap 219 göst.
2 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,618 soru

11,364,079 cevap

34,841 kullanıcı

...