0 oy
280 göst.
Diğer kategorisinde (1,946 puan) tarafından
Ayu önceden saatlerce şarkı dinler yatardım kafamın estiği yerlere giderdim sahil park cafe.... simdi sadece odada aglayabiliyorum siz ne yapıyorsunuz mutsuzken nasıl modunuzu yukseltebiliyorsunuz 

27 Cevaplar

0 oy
(1,248 puan) tarafından
Hicbisi yapamiyorimm.iyice bunaliyorum
(1,946 puan) tarafından
Sen bensin:(
(736 puan) tarafından
Aynı ben
(1,248 puan) tarafından
Aynn cnmmmm valla
-Reklam-
0 oy
tarafından
Yazarim bol bol yazarim içimi 8 senelik 2 tane defterim var ona dökerim :) ilk okuldaki öğretmenim kazandirdi bunu bana allah razi olsun 
(2,835 puan) tarafından
Şimdi  neler yazılmadı ki o deftere ne üzüntüler ne sıkıntar
0 oy
tarafından
Kızımı seviyorum oyun oynuyoruz keyfim yerine gelyo
tarafından
Yaa ne kendine huzur veriysoun ne çevrene huzur veriyorsun kendini yıpratıyorsun sadece piskoloğa gt sorunlarını söyle sana ilaç yazsın canım düzenli kullan o ilaçları biz yine itibarda kalalım seninle merak ederim naptın nasıl oldun aynı kafadanmışız☺️
(1,946 puan) tarafından
Yaa sapsik şey senii:) tesekkur ederim düşündüğün için gidince yazarım sana
tarafından
Şapşik mi??
(1,946 puan) tarafından
Kiz sevgi anlamında dedim kötü anlamda bisi demedim yanlış anlama
tarafından
Tamam
0 oy
tarafından
Eşime söyleniyorum sonra temizlik yapıyorum 
0 oy
(7,747 puan) tarafından

Temizlik yapıyorum :woot:

(1,946 puan) tarafından
Oh mis mis ben useniyorum
(7,747 puan) tarafından
Bilmiyorum ama eşime özelikle kizdigim zaman kendimi temizliğe veriyorum
0 oy
(8,329 puan) tarafından
Dibe dalıyorum daldıkca nefes alıyorum canım.Muzık dınlıyorum baska seylerle ılgılenıyorum Allahım dermansız dert vermesin.
0 oy
(810 puan) tarafından
Komık benı mutlu edem arkadaslarmı arayıp rahatlıyorm lafa dagıtıyorum yada kgıda yazar sonra yakarım yanarken ızlemek beni rahatlatıyor:;
0 oy
(749 puan) tarafından
Senelerdir kendimi bildim bileli hatta aglarım öfke patlamaları yaşarım malesef
(749 puan) tarafından
Eşinin mekanı cennet olsun ...neden ağlıyordun o yaşta sana bunu yaptıran şey neydi çok üzuldüm bu duruma
(74 puan) tarafından
kucukken ailede hep asagilandigimi dislandigimi düşünürdüm. simdi ise 2. bir evlilik yapmis olmamin pismanligi 2. evliligin zorluğu eşim tuhaf birisi. doğulu kulturumuz olsun anlayisimiz olsun hic uymuyor çocuk yetistirme seklimiz bile. mesela burda onlarin memeleketinde yani cocuk dovmek falan cok normal birsey cocuk sevmemek bizim orda ise tam tersi coxuk gorunce yabanci biri bile olsa sokakta tebbessum ederler.. ne biliyim bu kadar dislanacagimi hic dusunmemistim bu kadar zor olacagini

ve boyle olunca aklima hep ilk esim geliyo biz onla severek kacarak evlenmistik ayni memleketliydik herseyimiz ayniydi hic birbirimizi yadirgamiyorduk 2 yillik evli kalmamiza ragmen hep ilk gunki gibiydi o bana cok deger verirdi. bende onun göğsüne yatip tek güvendiğim yer derdim. simdi o yeri cok ozluyorum cunku birdaha oyle huzurlu bir yer bulamadim ne ailemde ne simdiki esimde :(
(749 puan) tarafından
Rabbim sizi ahiret hayatinda birleştirsin inşallh orda hiç ayrilmayınyazdıkların okadar içime işliyorki ama kendini üzmemelisin fazla keder üzüntü hastalıklara yol açar insallh evliliginde rayına oturur.sen cocuklugunu anlatınca aklima çocugunu ağlatarak uyutan anneler geldi hani sözüm ona bu uyku eğitimi imiş belki alakasi yl konu ile ama o ağlayarak uyumak zorumda kalan bebekler kim bilir ne tranvalar yaşıyor ve ilerki yaşlardada yaşayacaklar.benm cocuklugumda cok mitsuz grçti meden dersen babamın anneme yaşattıgi mutsuzlukları aldatmaları degersizligi iliklerime kafar bnde yaşadım.ama hayat devam ediyor kendine değer ver sen özelsin bu kadar duygu dolu bir insansın şunu bilki insanlar duygusuzluktan gebermek üzere sen guzl bir insansın
(74 puan) tarafından
evet bende cocuklarin aglatilarak uyumasina karsiyim.

çok teşekkür ederim cnm. bazen hersey okadar ust uste geliyorki doluyorum aglamaktan hasta uyorm ve asla esimin umrumda değil. 2 gundur yataklardayim daha birde bana trip atiyor konusmuyor. amann işte hic kimse ilk eş gibi ilk baba gibi olmuyor bunu cok iyi anladim.

cocugum var onceki esimden kizim sevgisiz buyuyor en cokta icimi bu acitiyor. anne babam beni neden sevmiyor diyor :( esim sanki ona dusmanmis gibi bakiyor her hatasinda azarliyor ufak tefek seylerde kafasina vuruyor. suanki kavgamizin sebebide buydu. ben kizimi savununca bana dusman oluyor. gercekten tek sorunumuz cocuklar çocuk egitimi.. ona gore cocuk dovulerek egitilir aglatarak.bense tam tersi konusarak anlatarak egitme tarafiyim bundan konu acilir hep bana seni birakirim hiç sıkıntı yok der surekli en ufak bi sozumde bile. boyle karsina gecip cen cen konusan biri degilim.

hep korkardim Allah'ım sen beni cocuklarimla da imtihan etme diye simdi tamda onu yaşıyorum.

mesele yedirir icirir gezdirir onda bi sikinti yok ama iş sevgiye ilgiye gelince hep azarlama hep tersleme kucuk oglumunalir oper kucagina koysr kizim kensrdan oyle bakar. cok zoruma gidiyor. oysaki babasi da onu nasil cok severdi kuzumu yere koymazdi incitmezdi :(((
(749 puan) tarafından
Tutunacak başka bir dalın var mi peki
0 oy
(396 puan) tarafından
Cips yiyorum abur cubur kendime ödül bineviu
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Ahahah ben kendi kendime konuşur küfür ederim 1 saate geçmiş olurr:Dddd
(2,835 puan) tarafından
Bendensin hahaha
0 oy
tarafından
Temizlik temizlik en büyük terapi kime sinirlendiysem söve söve yaparım
0 oy
tarafından
Dans ederim öyle rahatlatın bide kafaya takmam 
0 oy
(1,437 puan) tarafından
Bebeğimi uyutup sadece onu izloyirum uyanana kadar bu durum beni deşarj ediyor sanki canım 
0 oy
(364 puan) tarafından
Muzik dinliyerek detaylı temizlik yaparım 
0 oy
(7,685 puan) tarafından
Dizi izliyorum kore dizisi 
0 oy
tarafından
Kocama sinirliysemm onu bulup onunla kavga edip  tum hıncımı alip rahatliyorum diger turlu asla modumu yukseltemem
(74 puan) tarafından
aynen dimi bende 2gundur kendimi yataklara atmisim sabahlara kadar agliyorum konusmayacagimdiye ama icim icimi yiyor icimi bi doksem
0 oy
(3,137 puan) tarafından
Bende ağladığım zaman çok rahatlıyorum terapi gibi geliyor bana diğer türlü hiçbir şey yapmak gelmez içimden 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Çikolata yiyordum ama şimdi onu da yiyememm
0 oy
(12,674 puan) tarafından
Kolay kolay dolmam bunalıma girmem 

Eğer oyle durum olsa 

Sofra hazırlarım 

Oturur eşimle dertleşirım 
0 oy
tarafından
Tatlı yiyorum mutsuzum ve şuan elimde tatlı var