0 oy
260 göst.
Diğer kategorisinde tarafından
Kizlar kuzenim aradi da annesine gelmis gelsene dedi bende valla cikamam yorgunum sen gel dedim tamam dedi ne yapsam hemen evde kavun karpuz var meyve olarak  

11 Cevaplar

+1 oy
(2,818 puan) tarafından
Kız keşke gideydin hazırlık yapmak daha yorucu bence
-Reklam-
0 oy
tarafından
Bir kek bir kısır 
tarafından
Kisirida hic beceremiorm canim ya yapragim var sarilmis buzlukta olurmu kek sarma baska bsey daha yapabilirim
tarafından
Patates salatası
tarafından
Evet canim alrda arkadasta yazmis onu yapicam kisir yerine
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Kısır 

Kek 

Çay en kolayları ") 
tarafından
Kiz kisir yapmqsini hic beceremiok baska napablirim yapragim var sarilmis buzlukta olur mu kek sarma yapsam
(4,426 puan) tarafından
O daha iyi canım yaprak pişir kek yap çay isterse çay yaparsın yoksa kavun karpuz doğrarsın oh mis daha ne olsun bu sıcakta zaten insan bir şey yemek istemiyor
tarafından
Evet ya valla bide okdar yorgunum evimede ilk defa gelicek oyle bisey yaptim yapmadim asla bakmaz cok yakinizdir ama simdi ilk defa gelcek die ayip olmasin yine elimden geleni yaparim  hazir oglum uyuyorken hemen hazirlarim
(4,426 puan) tarafından
Olsun canım gerçi akşama bir şey kalmadı yemek de yapsan olur çay saati yerine akşam yemeği kavurma pilav sarma falanda olsa olur yani varsa etin pirincin öyle bir menüde yapabilirsin
tarafından
Yemekten sonra gelirim dedi canim oyuzden bsey demedim bende annesinde yicektir diye hazirladim ya sarma kek yaptm evde cekirdek fistikda var karpuz kavun var yeter sanirim patates salatasids yapcsktim ama oglum uyandi durmadi yapamadim
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kek patates salatası 
tarafından
Patates salatasi evet olabikir yaprakda var buzlukta sarilmis onuda pisirsem mi
(1,541 puan) tarafından
Pişir ıstersen
0 oy
tarafından
Patates hasla salata yap kısır yap kek yap abur cubur koy çiğ köfte ci yakinsa git al kurbye faln al karışık evine yakinsa 
0 oy
(275 puan) tarafından
Canim patates salatası kısır 3 malzemeli kurabiye var internetten tarife vak onu yapabilirsin veya hazır kurabiye al 3 cedit yeterli olur birde çay 
0 oy
(1,623 puan) tarafından
Şehriye salatası, bulut tatlısı diye basit bir tatlı var o olur, buzluktaki sarma da yeter bence
0 oy
tarafından

Patates salatası yap 

Kek yap çayın yanına 
0 oy
tarafından
Makarna salatası kek bidr sütlü tatlı yap tamamdır bence
0 oy
(810 puan) tarafından
Keske sen gitseydin:) dolabtakı yapragı cıkar soguk yenılebılcek bı salata ruz olr patates olr sehrıye olur malzemene baglı bıde kek cırp daha ne olsun yeterlı bence 
0 oy
(3,738 puan) tarafından
Yorgunluk sebebiyle gitmediğin kuzenin sana gelince birşey yapmak zorunda değilsin. Ha hiç Birşey yapmamak zorunda da değilsin. Yaz zaten, kavun, karpuz, kuruyemiş falan koyarsın ortaya. Çay veya kahve içer mi diye ona sorarsın. Doğaçlama takılmak lazım bazen.
tarafından
Olsun ilk defa gelicek sarma kek yaptim karpuz kavun var cekirdek fistik falanda var evde yeter herade

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 105 göst.
20 Şubat 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 107 göst.
21 Ağustos 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde Elvan00 (134 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 127 göst.
15 Nisan 2023 Yemek-Tarifler kategorisinde 00Melikeee (683 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 180 göst.
13 Mart 2022 Yemek-Tarifler kategorisinde Mina gozde (2,671 puan) tarafından soruldu

380,883 soru

11,403,646 cevap

34,942 kullanıcı

...