0 oy
58 göst.
Diğer kategorisinde (1,552 puan) tarafından

Bu konuda post açmak yasak mı bilmiyorum ama :) Yeni instagram açtım, herkes instagramdan bebeklerle ilgili çok güzel şeyler öğrendiğini paylaşınca.. Ama kimi takip edeceğimi bilmiyorum :P Ebe Tülin Bulur'u duymuştum onu ekledim.. Bir de youtube'dan Osman Gönüal takip ediyordum onu ekledim, kaldı öyle :D Var mı böyle tavsiye edeceğiniz güzel sayfalar.. Bebeklere özel yemek falan yapanlardan da olur, genel bilgi verenlerden de olur :angel:

4 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Birtane ayşe ebe vardıben onu takip ederdim jinekolog doktor var di ayzer ulug du sanırım ismi onu takip ederdim çocuk doktoru da var di kakıp ettiğim ama bak şimdi adını unuttum =/ 
(1,552 puan) tarafından
Çok teşekkür ederim :)
(4,426 puan) tarafından
Rica ederim canım ")
-Reklam-
0 oy
(471 puan) tarafından
Tigimdan_dokulenler70 hesabini takip ediyorum genel olarak orgu var bebekler icinde guzel orguleri var incelemeni tavsiye ederim işciligi ve ilgi alakasi  guzel
(1,552 puan) tarafından
Örgüye vaktim olmaz ama yine de teşekkür ederim :)
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Blw hakkında herşey bide annler paylaşıyor 
(1,552 puan) tarafından
Teşekkür ederim :)
0 oy
tarafından
Ben hiç birini takıp etmiyorum gerek duymuyorum 
(1,552 puan) tarafından
Pekmez taze yapınca vereceğim inşallah.. Yumurta da hergün vermeye çalışıyorum ama bıkmasından korktuğum için çeşit arayışına girdim.. Sürekli haşlama, kızartma, omlet şu bu olmaması için.. Daha fazla çeşit öğrenmeye çalışıyorum iştahlı yer belki diye.. Çok karışık tarifleri de sevmiyorum, kendim yemek istemeyeceğim şeyleri ona yedirmek istemiyorum
tarafından
Mesela ben yumurtayı nasıl yapyorum kızımla yiyoruz anlatıyım

Sucuk doğruyum az bişey tereyağ ile kavuruyorum az bişey kaşar ekliyorum sonra ıkı tane çırptığım yumurtayı ekliyorum tuz atıyorum efsane oluyor tavsiye ederim bende kızımda fazla karışık şeyleri sevmiyoruz
(1,552 puan) tarafından
Henüz sucuk falan başlamadım ben, size afiyet olsun :)
tarafından
Tamam canım sağol
(1,552 puan) tarafından
Sen de sağol :)

İlgili sorular

0 oy
2 cevap 39 göst.
8 Ağustos 2023 Diğer kategorisinde Alpingo!!45 (336 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 94 göst.
12 Ocak 2023 Diğer kategorisinde Ilknur17 (388 puan) tarafından soruldu
0 oy
12 cevap 172 göst.
6 Haziran 2022 Alışveriş-Hediye kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 160 göst.
17 Aralık 2021 Alışveriş-Hediye kategorisinde Gulcincim (603 puan) tarafından soruldu

378,369 soru

11,325,502 cevap

34,777 kullanıcı

...