+1 oy
817 göst.
Aile kategorisinde (10 puan) tarafından
21 yaşımdayım ciddi düşünüyoruz  aileme nasıl açıklayabilirim. Bende yaşça olarak büyük de olabilirsiniz fikirlerinize ihtiyacım var ablalarım

28 Cevaplar

+5 oy
(6,047 puan) tarafından
Fikrimi açıklıyorum; aklın varsa evlenme, gençliğini tüketme ☺️☺️
tarafından
Ocakta girip iki soru sormuşsun Şubat'ın birinde sormuşsun 15 Şubat'ta sormuşsun birde 15 dakika önce askere gidip gelsinmi demişsin birde bu soru :))))))

Birde acaba açılışını merak ettim
(10 puan) tarafından
Evet olabilir
(1,156 puan) tarafından
Bencede sakın evlenme yaşın daha çok küçük
(6,047 puan) tarafından
Evlilik pişmanlıktır
(1,154 puan) tarafından
Evlenin çoğalınnnnn hhknömvköm
Esmacım miriba
-Reklam-
+2 oy
tarafından
Burda ne işin var guzelim
(7,755 puan) tarafından
Esma ya ☺️
(2,610 puan) tarafından
Bende çok merak ettim ama linç yerim diye soramadım bir de 5 aydır üye. Uygulamanın amacını adını bilmiyor mu acaba
tarafından
5 aydır burdaymis kızlar daha hayatın sillesini görmemiş:)))
+1 oy
(2,610 puan) tarafından
21 yaş bence çok erken hevese kapılıp erkenden evlenme en azından 25 e falan gel
(2,610 puan) tarafından
Bana mı dedin canım yoksa diğer hanımefendiye mi
(15,267 puan) tarafından
Reyhan dedim dostum
(1,707 puan) tarafından
Eh işte idare eder pişmanlık var ama çok çok geç.
(15,267 puan) tarafından
Allah huzur mutluluk versin inşallah
(1,707 puan) tarafından
Kpss girecem atanırsam boşanacağım ama o bilmiyo niye dersen ortada bir sebep yok...
Sadece bir erkeğin kölesi olmak istemiyom
+1 oy
(196 puan) tarafından
Sakın evlenme 
+1 oy
(7,973 puan) tarafından
Ayy çok erken evlenme bence bu yaşta.
0 oy
(5,953 puan) tarafından
Annene söyle direk ciddi iliskim var tanimani istiyorum de  yada ablan varsa anlat durumunu
0 oy
tarafından
Merhabalar canım ilk önce annene bahset ilişkini annende babana bahsetsin hatta ailene kendiniz tanıyın araştırın gerekirse de ama olumsuz tepkilerde alsan alttan al sıcak ılımlı ol ikna olurlar inşallah 
0 oy
(15,267 puan) tarafından
Tanisali ne kadar oldu?  Uzun süreli istikrarlı.  Bir.iliskiniz varsa öyle açıkla derim. Mesela kavgasız gürültüsüz. Kusluk olmadan ne kadar süre geçiriyorsunuz? Eğer sık kavga ediyor.  Anlasamiyorsaniz hiç açıklama bile derim. 
0 oy
(4,426 puan) tarafından
Yani baban anlayışlı bir adamsa diretk şöyle böyle böyle bir durum var bi tanışsanız gelseler isteseler falan diye sonuçta ucunda ölüm yok er yada geç öğrenecek 
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Annene söyle ilk ben öyle yaptim
(1,707 puan) tarafından
İyi halt ediydin
(2,525 puan) tarafından
Evet, çok da iyi oldu
0 oy
tarafından
Kız sen bekarsan burda ne işin var 
0 oy
(2,194 puan) tarafından
Benim annemler biliyordu annem babama söylemiş öyle oldu canım annenle ilişkin nasıl önce onunla konuşsan 
0 oy
(7,768 puan) tarafından
İş isteme aşamasına gelmeden snnle ciddi düşünüyorum ayağına inanma öyle diyerek seni kandırır başka şeylere yönelir sana derseki ailene söyle istemeye gelicez o zaman söyle
0 oy
(1,737 puan) tarafından
21de evlilik 22de cocuk yapan biri olarak

diyorum kii evlen canım

seninde bizim gibi bol depresyonun derdin tasan olsun . En kral adam bile evlenince değişiyor. 

Annenede biz yeni tanistik flan diye anlat işte sizinlede tanismak istiyor dersin burda 

Bekarlık gerçekten sultanlik ama evlende bir gör . Biz yandık sende yan ;)
(10 puan) tarafından
Niye bu kadar kötü yorum geldi anlamadım
(1,707 puan) tarafından
Hakettin çünkü çok mu şayırdın burda bunu dynca
(1,737 puan) tarafından
Sütten ağzı yananlara sütü nasıl içerim diye sordun ondan kötü yorumlar geldi
0 oy
(1,541 puan) tarafından
Kaç yas fark var
(10 puan) tarafından
Aynı yaştayız
(1,541 puan) tarafından
Canım 21 ne bileyim ben 24 evlendim 1 sene olmadan hamile kaldim çok zor evlilik eşimde sıkıntı yok ama ev işi bebek insan yoruluyor
0 oy
tarafından
Evlenmeeeeeeeeee aklın varsa evlenmeeeeeee
0 oy
(9,247 puan) tarafından
Ailen olsam 21 de ne ewlılıgı derdım.ha illa ewlencem diyorsan dğmdüz söyle ewlencem diye
0 oy
tarafından
Hayat hoş eğlen coŞ:)
0 oy
(2,545 puan) tarafından
tarafından düzenlendi
Canım yaşın çok genç, evlilik çok büyük sorumluluk almak demek. hayatının tadını bağrının güzelliklerini çokça yaşamanı dilerim. Evlilik çok güzel bir şey ama hayatına aldığın insanı iğne deliğinden geçirmen gerek, eleyip süzmen gerek sınavlardan geçirmen gerek ilerde üzülmemen için diyorum. Abartıyorsun deme ileride senin güzel bir yuvan olması için diyorum bebeğim. İyice tanı bazı insanlar der ki evlilikte insanlar değişir. Aslında evlendikten sonra kimse. Değişmez... İnsanlar evlenmeden önce aman ne olcak aman. Küfürüne  bile takılmaz. Çünkü göz perdesi kapalı olur. Aldırış etmemek ileride senin yaşayacaklarını görmezden gelmektid. Açık sözlü ol  laflarını söyle. Beğenmediğin hoşlanmadığın ilerisi için pişman olmaman için. İyice ele ununu.  Evlendikten sonrada bu laflar can acıtır.  Çünkü evlilik büyük bir sorumluluk ve bu sorumluluğunda sana yardımcı olacak, senin arkanı dayadığın biri olmalı bu gerçek biri mi ? Birincisi evlendiğin kişiyi ne kadardır tanıyorsun ikincisi sana olan diyologlarında saygı varmı ? Kendi çizgilerini karşı tarafa hep aktar. Üçüncüsü aile ortamlara girdiğinizde ailesi ile konusması arkadaşları ile konuşması saygısına bak. Löngür löngür mü konuşuyor? Yoksa ileride sana da öyle konuşur. Çokça çözdüğünde emin olduğunda ailenle konuş.  Ve aileni sakın karşına alma derim. Çünkü senin göremediğin şeyleri onlar daha iyi görür. 
0 oy
(626 puan) tarafından
canım burdaki kötü yorumların hepsi hayatın sillesini yemiş insanlar sana telkinde bulunuyo o yüzden kimsenin amacı seni üzmek değil ama insanlar ne hayallerle evleniyo ve evlendiklerine bin pişman oluyo evlilik ciddi anlamda sabır ve fedakarlık gerektiriyor sana sadece diyeceğim kendine özgüvenin var mı mesela başına bi olay geldiğinde tek başına ayakta durabilecek bi insan mısın bu önemli birde evlenmesi kolay ama gün gelir devran döner boşanman gerekebilir boşanma aşamasında eşin olacak kişi sana nasıl davranır ailesine düşkün mü şiddet gibi olaylarına tanık oldun mu öfke kontrol problemi var mı sana değer veriyor mu bunlar önemli olan 3ncü bi gözden ilişkinize bak eğer gerçekten evleneceğin karakterde bi insansa önce annene söyle erkek arkadaşım var şu zamandır konuşıyoruz sizinle tanışmak istiyor de

İlgili sorular

0 oy
10 cevap 421 göst.
25 Mayıs 2022 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
+1 oy
24 cevap 323 göst.
11 Nisan 2022 Aile kategorisinde 16Nur16 (130 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 293 göst.
10 Nisan 2024 Aile kategorisinde Senemerken (700 puan) tarafından soruldu
0 oy
27 cevap 587 göst.