0 oy
105 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde tarafından

Memlekette Perşembe günü hastane randevum. Pazarda kpss sınavım vardı. 

İki gündür hafif kırgınlık vardı. Test yaptırdım pozitif çıktı. Bugün daha iyiyim.
Daha öncede kovid olmuştuk o zmn çok kotu atlatmistik.
Eşimde test yaptırdım diye bana kızıyor. Napcaz nasıl gitcez diye 
Normalde Perşembe gidip pazara kadar annemgilde kalacaktık. 
Napim şimdi beb

3 Cevaplar

0 oy
(2,610 puan) tarafından
Eşine neden kızdı anlamdım bu hastalığın bulaşıcı olduğunu ölümcül olduğunu bilmiyor mu bildiğim kadarıyla covidlilere ayrı sınıf açılıyordu galiba ara sor bence 
tarafından
Ya ailemde kalacaktık hastaneye gidecektik sınava gidecektik ya. Şimdi planlar iptal oldu. Hastaneyi de iptal etmem lazım annemgilde kalamiycamiz için.
Diyorum ya annemgile bulassaydi diye. Geçerdi o zamana kadar diyor boşa yaptırdın test diyor.
(2,610 puan) tarafından
Allah akıl fikir versin bir şey diyemiyorum ya geçmezse o zaman vicdanı sızlamayacak mı hiç
tarafından
Bunu anlayamıyorum ki. Bizim orda herkes hasta zaten kimse test yaptırmıyor diyor. Bir sensin hemen gidip test yaptıran diyor.
Geçen senede o kadar kötü hastalandikki. Eşim 2 hafta grip öksürüktu test yaptır dedim yok ben kendimi biliyorum ben üsuttum dedi. Sonra hastalık bana geçti ve bebeğime. Hemen gidip test yaptırdım pozitif çıktık. O kadar zor atlattikkj. Ve eşim ben normal hastayım dediği için biz o hafta memlekete gittik ve ailelerimiz covid oldu. Gelince ben test yaptırdım işte pozitifmjsim.  Eşimin bu ikinci ihmalkarligi yani
-Reklam-
0 oy
(25,223 puan) tarafından
Pazara kadar karantinan bitiyo ki
tarafından
7 gün degilmj
0 oy
(657 puan) tarafından
Covid liler ayrı sınıfta giriyorlar sınava. Yani girebilirsiniz.
tarafından
Evet ama kızım var onu kime birakcam. Memelkette gidicez sınav için. Persembede hastane randevum vardı sonuç gösterecektim çok zor buldum sıra

İlgili sorular

0 oy
1 cevap 566 göst.
27 Şubat 2022 Diğer kategorisinde Ceren12 (236 puan) tarafından soruldu
0 oy
10 cevap 183 göst.
25 Kasım 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 136 göst.
4 Kasım 2021 Diğer kategorisinde Tugba1234567 (1,253 puan) tarafından soruldu
0 oy
2 cevap 78 göst.