0 oy
289 göst.
Diğer kategorisinde (25,223 puan) tarafından

Görümcem değil o benim öz ablam olsa bu kadar iyi oluruz şükürler olsun, onun için kalkıp giresuna geldim çok şükür iyi halini gördüm, çok ağır ameliyat geçirdi biliyorsunuz dün evine geldi durumu çok iyi şuan, yapay mesaneye alışmaya çalışıyor o yüzden biraz morali bozuk :/ hep motive etmeye çalışıyoruz amaan tuvalete gitme derdin yok işte diyr güldürmeye çalışıyoruz :/ pataloji sonucu temiz çıksın diye dua ediyoruz şimdi inşallah temiz gelir. Odaya kimseyi almıyorum :D kapıdan maskeyle bakıp az biraz konusup geri yolluyorum herkes bana kıl oldu:D napayım doktor enfeksiyon riski var demiş korktuk 

image

9 Cevaplar

0 oy
(4,426 puan) tarafından
Ah canım benim gülen yüzü hiç solmasın inşallah biran evvel sağlığına kavuşur inşallah sonuçları tertemiz gelir 
(25,223 puan) tarafından
İnşallah canım amin Allah razı olsun
-Reklam-
0 oy
tarafından
Acil şifalar diliyorum ❤️
(25,223 puan) tarafından
Allah razı olsun canım benim
0 oy
tarafından
Ahhh canım benim Rabbım acil şifalar versin inşallah tez zamanda sağlığına kavuşur 
(25,223 puan) tarafından
İnşallah hülyoşum amin amin
0 oy
(13,857 puan) tarafından
Ahh çok şükür Rabbim yüzünü hep güldürsün inşallah sonuçlar da temiz çıkar 
(25,223 puan) tarafından
İnşallah canım amin Allah razı olsun
0 oy
tarafından
Neyi vardiki. Geçmiş olsun rabbim safalar versin
(25,223 puan) tarafından
Sağol canım rahim ve mesane kanseri
0 oy
(1,572 puan) tarafından
Allah Şafi isminle şifa versin inşallah 
(25,223 puan) tarafından
İnşallah canım amin
0 oy
(14,078 puan) tarafından
Ay aklimdaydi valla ne oldu acaba ameliyati diye. Rabbim size bağışlasin. Inşallah sonuçlari da temiz çikar. 
(25,223 puan) tarafından
Amin inşallah canım allah razı olsun ❤️
0 oy
(3,490 puan) tarafından

Allah şifa versin tezden

image

(3,490 puan) tarafından
Eşimin bi tanıdığı da 4.Evredeymiş, tedaviye başlamadan önce bunu kullanmış ve çok faydası olmuş, kemoterapi için doktora gittiğinde kan değerlerine bakınca dr başka yerde kemoterapi mi alıp geldiniz diye sormuş. Web sitesine baktım hakketten kanser tedavisinde kullanılıyormuş. Bi araştırın istersen.
0 oy
(2,918 puan) tarafından
Rabbim şifa versin çabucak iyi olsun İnşaAllah daha çook uzun seneler böyle güzel güzel gülsün☺️

İlgili sorular

0 oy
18 cevap 791 göst.
18 Şubat 2024 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 142 göst.
26 Mayıs 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde 35Nisa.! (150 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 201 göst.
28 Nisan 2022 Aile kategorisinde Ayasa (1,240 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 324 göst.
15 Temmuz 2020 Aile kategorisinde 2prensannesi:) (778 puan) tarafından soruldu

384,659 soru

11,506,765 cevap

35,160 kullanıcı

...