0 oy
324 göst.
Aile kategorisinde tarafından
düzenlendi
Kızlar ya kaynanam covit oldu 2gundur karantinada kayinpederim de test vermiş oda covit kayinpederim kaynanama bakiyodu bizde sürekli çorba meyve falan goturuyoduk kapıdan aliyolardi eşim dünde uğramış annesine oturmuşlar covit olduğunu bile bile bugünde gitti sarımsak götürmeye annesine istedi kaynanam oturmuş yanlarına çay demlemis çay iciyolar benimde çocuğum var daha 11aylik bide uyardım bak bulasirsa oğluma nolucak bize bulassa tek sıkıntı gene yapmam ama oğlum var niye ni kadar sorumsuz ya bide diyo kardeşim gelmiş 5saat bakmış kim bakicak bunlara çok hastalar diyo bişey olmaz diyo olmaz olurmu ya bulasirsa oğlum daha çok küçük oturup muhabbet ediyolar çay iciyolar ya eve gelicek şimdi napicam bilmiyorum

15 Cevaplar

0 oy
(4,651 puan) tarafından
Eve gelince direkt banyoya girsin bi duş alıp kıyafetlerini değiştirsin .
tarafından
Canım dünde gitmiş oturmuş bana kapıdan verdim isim vardı markete gittim dedi meğer annesiyle oturmuş bugünde çay iciyolarmis benimde oğlum var kal orda gelme bak o zaman diyorum dinlemiyo da gelicem evime diyo
-Reklam-
0 oy
(657 puan) tarafından
Ben olsam eve almam. Sen git, orada annene babana bak, hayırlı evlat ol, dualarını al derim... Bu kadar düşünüyorsa hastalığı beraber geçirebilir yani.
tarafından
Dedim canım kal orda gelme oğluma bulasirsa napicaz dedim covit çocuklarda bişey yapmiyomus savunması bu kyle şey mi var ya ***** ***** konusuyomusum annesi babasiymis gelicekmis evinede bişey olmazmış
(657 puan) tarafından
Kusura bakma ama çok düşüncesiz bir kocan var. Allah sana yardım etsin. Hasta olursanız vebalini nasıl ödeyecek. Hele bebeğininkini. Neyse kötü konuşmak istemiyorum. Sen bağışıklığınızı yüksek tutmaya çalış.
tarafından
Diyorum canım napicaksin bulasirsa oğluma diye bişey olmaz diyo annesi daha önemli çocuğundan bile resmen ya
(2,194 puan) tarafından
Bende aynı şeyi düşündüm almazdım eve gelmesin hastalık bulastiysa kuluçka süresi var zaten kal orda sen annenlere bak canım oğlumuz için gelme artık derdim
0 oy
(913 puan) tarafından
Bu ne sorumsuzluk cidden ya hadi o akil edemiyor annesi demiyormu torunuma bulaşır bazı insanlar cidden çok düşüncesiz
tarafından
Sokmam zaten çocuğumun yanına bende yaklasmam sorumsuzluk ya sinirden ağları resmen beni
(913 puan) tarafından
Sakin ol kuzum sen bişey olmaz yanina yaklasmadiktan sonra inşallah
tarafından
Ya kendimden korkmuyorum çocuğum için korkuyorum daha küçücük ya bişey olursa bulasirsa nasıl atlaticak hala bağışıklık kazanır öyle bişey olursa diyo *****
(913 puan) tarafından
Ona artik ne desen laf anlatamazsin bişey olmaz inşallah korkma sen koru. Kendini çocuğunu Allah im korusun inşallah üzme kendini
tarafından
İnşallah bulaşmaz ya kimseye
0 oy
(1,486 puan) tarafından
Bence çok haklısın canm hadi kendini seni düşünmüyor ortada bir bebek var Allah korusun bulaşsa sanada bulassa hiç bakamayacksn bebeğine neden umursamiyo
tarafından
Annesi çocuğundan da önemli çünkü bizden herkesten önemli
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Sanki benim eşimle kaynanam gibi bzide koronayken kaynanam gelirdi gelme dedikçe bide gezerdi mis gibi kaç kişinin vebalini aldı Allah bilir şikayet edecekdim artık karamtinam bitti 
0 oy
tarafından
Allah biliyor bir hafta eve almam. Gitsin otursun anasıyla
0 oy
(1,020 puan) tarafından
Ne biçim insanlar ya oha çok şaşırdım. Eve alma anasında yatsın net. Yollarken de ağzına kürekle vur. Öyle ananın da ben.. 
0 oy
(1,223 puan) tarafından
Almicaksin eve git ordakal diceksin hak ediyo yani cok sacma ya. Esin kendini ve seni dusunmuyosa bebegini bari dusunsun yazik hadi o dusunmuyo kaynananin da demesi lazim girme iceri bebegin var bulasir diye neyin kafasini yasiyoalr acaba
0 oy
(2,926 puan) tarafından
Orda kalsın madem
0 oy
tarafından
Eve alma bacım sen delimisin o kadar ayrilamiyosa orda kalsın iyileşene kadar gelmesin ben covid oldum eşimi odama sokmadim bana baktı odanın kapısının önüne bıraktı yemeğimi içeri sokmadim kivrandim ağrıdan yaklastirmadim bi de hamileydim 
0 oy
(3,419 puan) tarafından
Allah gostermesinde size bulaşır ve bişey olursa ömür boyu nasıl vicdan azabından kurtulcsk acaba 
0 oy
tarafından
Bence eşini eve alma iki hafta kadın orda
0 oy
(2,610 puan) tarafından
Ben olsam eve almam çocuğunu da mı düşünmüyor bu hastalığı basitleştirdiler eski günlere geri döneceğiz o zaman görecekler 
0 oy
(15,840 puan) tarafından
Başka odada kalsın otursun. 1 hafta ayrı durun
0 oy
(1,737 puan) tarafından
Bizede kaynanadan geçti bisey olmazyaa dedi eşim 2 gün felç gibi yattım gözümü acamadim yaa allah akil fikir versin eşine

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 269 göst.
9 Mart 2024 Yemek-Tarifler kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 114 göst.
10 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Kralice177 (481 puan) tarafından soruldu
+1 oy
29 cevap 1,273 göst.
13 Ekim 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,241 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 380 göst.