0 oy
48 göst.
Diğer kategorisinde (1,140 puan) tarafından
Taa tepeme kadar kırık var kızlar.sade altlarda olsa keseyim dicem ama bildiğimiz tepemde bile birsuru var.saçlarim aşırı ince telli ama gür.ne yapsam fayda etmiyor ısı falan da kullanmıyorum ama yine böyle.

BOYUNU KISALTSAM USTTEKİ KİRİKLAR GİDER Mİ ZAMANLA

1 cevap

0 oy
(3,151 puan) tarafından
Oyle gitmez bence kırık aldır kuaförde. Makasla saçın üstünden geçerek kırıkları alıyorlar kesmeden.
(1,140 puan) tarafından
Yaa öyle mi yani kisaltmiyorlar mi gerçi kisaltsalar da olur ama ara makas dedikleri şey benim işime yarar mı peki.bir de üstteki kırıkları da alabiliyorlar mi tam tepemdeki
(3,151 puan) tarafından
Ara makas farklı diye biliyorum o gür saçları azaltmak için yapılıyor ara makasla inceltiyolar. Benim dediğim şey sen mesal düz oturuyorsun o makasla sadece yukardan aşağı saçın üstünden geçiyor kırıklari kırparak. Tepeden uca aliyolar.
(1,140 puan) tarafından
Teşekkür ederim bir bakayım.saçım çok gür de bir de ara makas zararlı saça diyorlardı belki bilginiz vardır dedim
(3,151 puan) tarafından
Onu çok bilemiyorum ama iyi bir kuaföre gidin yazık olmasın mahalle kuaförleri bana bira diyiphusran çıkarıyor genellikle. şöyle biraz daha işin ehli bilindik lüks gibi olan salonlar daha tecrübeli
-Reklam-

İlgili sorular

0 oy
6 cevap 132 göst.
15 Haziran 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 352 göst.
6 Nisan 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
9 cevap 191 göst.
28 Ocak 2022 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu

379,652 soru