0 oy
188 göst.
Aile kategorisinde (7,284 puan) tarafından
Doğum yapalı 21 gün oldu belkide lohusaliktandir bu düşünceler bilmiyorum ama aileme okadar ihtiyacım oluyor ki şu aralar anlatamam evde iki çocukla tek başıma yaoayanliz ha yapiyomusum herdeyi yapıyorum yemeği temizliği vs vs bı şekilde yapıyorum ama asıl isyedihim manevi destek su aralar baya ihtiyacım var ama karsilaicam kimse yok ne bnm ailem ne eşimin ailesi varla yok arasindalar ha diceksiniz şimdi onlara güvenerek mi çocuk yaptınız tabikide hayır bnm istedim öyle bişi deyil gelsinler otursunlar yine ben yapayım herşeyi sadece YANİNDAYİZ cümlesini iliklerime kadar hissetmek amacım ama malesef herkez kendi aleminde lafta sadece icraat yok sorsan çok iyi aileler ama öyle deyil :/ 

6 Cevaplar

0 oy
tarafından
YANINDAYIZ cnm çay yap geliyorum:))
(7,284 puan) tarafından
Yaa vala okadar ihtiyacım varki birine :/
tarafından
Olmaz mı cnm? 2 çocukla ben de çok bunalıyorum eşim geç gelir işten sohbet muhabbet edecek kimse olmuyor herkes uzak bana
(7,284 puan) tarafından
Aynı ben :/ off çok zor yanlızlik
tarafından
Ailen çok mu uzakta? Benimkiler kaynanamlar 10 saatlik yolda.eşim gidelim ağustosta diyor ama eylülde okul açılacak masrafımız olacak 2.sınıf çocuğum var.gitmeyelim dedim ama yalnızlık ve özlem olunca gidesim geliyor
(7,284 puan) tarafından
4 saatlik yolda annem kaynana üst katımda
-Reklam-
0 oy
(966 puan) tarafından
Şu devirde herkes kendi derdiyle uğraşıyor 
(7,284 puan) tarafından
Malesef:/
0 oy
(2,194 puan) tarafından
 Çok haklısın canım insan bazen ailesine ihtiyaç duyuyor iki konuşmak muhabbet neşe istiyor amaç birşey yapmak değil yanlizligi gidermek 
(7,284 puan) tarafından
Eevttt :/
0 oy
tarafından
Benim annemde babam çalışıyor diye benim evime gelemedi. 

Doğum yapınca bizde kalın dedi. Bende mecbur kabul ettim çünkü kardeşlerim babam çalışıyor onların çamaşırı bulaşığı oluyor. Birakipta gelmezdi. Bende annemgilde kaldım 40 m çıkana kadar. Sağolsun eşimde benle kaldi
(7,284 puan) tarafından
Keşke bnmde öyle bı şansım olsa :/
tarafından
Teklif etmedimi
(7,284 puan) tarafından
Eti ama annem başkasıyla evli o adamın yanında rahat edemem diye gitmedim kenside gelmedi
tarafından
Ha öyleyse sikinti
(7,284 puan) tarafından
Malesef:/
0 oy
(7,284 puan) tarafından
............ .......... .............
0 oy
(1,243 puan) tarafından
Ah canım benim seni en iyi ben anlarım kıyamam henuz lohusasin tabiki insan birilerini ister yanında ben kendimi çocuk gibi hissediyodum dogum yapınca bide  benimkiler pespese oldu en azından esin destek olsa o bile yeter insana ama bu günlerin hepsi geçecek kuzum benimkiler bile büyüdü diyorum ben saglikla buyut ikisini de
(7,284 puan) tarafından
Amin cnm bnm allhatan eşim yardım ediyor yoksa iyice kafayı yerdim herlade :/
Geçiyor vala kuzum öyle böyle geçiyor

İlgili sorular

0 oy
11 cevap 580 göst.
29 Temmuz 2021 Aile kategorisinde Alyakus (2,366 puan) tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 453 göst.
+1 oy
15 cevap 533 göst.
2 Şubat 2024 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu