0 oy
197 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,025 puan) tarafından
Dun gordum ama kizimi uyutuyodum cevap veremedim o kisi goruyosa eger temre duasi var kalemle ciziceksin etrafini okurken yedi defa bide ben biberiye yagi surmustum cok kotu oluyo kasintisi falan o yzden cevap vermek istedim 

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Temre nedir ?
(1,025 puan) tarafından
Temre kuru kasinti gibi bisey benim ayagimda cikmisti bilegime kadar ilerlemisti bu sekilde gecirdim
tarafından
İnternetten baktım da canım benim oğlumun yüzünde çıkmıştı 7 aylikken krem yazmıştı Dr. O şekilde geçmişti biberiye yağı da aklımda kalsın tekrarlarsa
(1,025 puan) tarafından
Cok iyi geliyo dogal hem :)
-Reklam-
0 oy
(6,441 puan) tarafından
Bizde kadın okudu iyice maf etti ya doktorda çözemedi mantar kremi gibi antibiyotikli krem önerdiler kurtuldum ama ara ara yine çıkıyor kurtulamadım 
(1,405 puan) tarafından
keçi sütü sabuni kullan. banyodan sonra yumusyir zaten sonra krem dur nemlendirici bnim öyle Bi haftada geçti hiç kuru bırakma
(6,441 puan) tarafından
Ay pardon ya evet kalemle maf etti iyice döktü yara
(1,025 puan) tarafından
Kalemi bastirmiyosun ki maksat cevresini belirlemek :)
(6,441 puan) tarafından
Ay kadın tükürükledi sürdü bende kızdım mikrop kapacak sonra suya batırdı mürekkepledi komple
(1,025 puan) tarafından
Haa o farkli yapmis :))
0 oy
(2,525 puan) tarafından
Adana'da olsan annem var el almış kişi kaç kişi geldi öyle hayır olsun diye okurdu 
(1,025 puan) tarafından
Aynen el alanlar okuyo ben kendim okumustum
0 oy
(6,672 puan) tarafından
Peki bu temre yara yara olup kabuk tutan bı hastalık mı
(1,025 puan) tarafından
Evet canim kuru kuru oluyo ama deli gibi kasiniyo benim ayagimin kucuk bi kisminda cikip bilegime kadar yayilmisti tirnagima falan da sicradi kotuydu ya kipkirmizi olurdu gecti sukur
(6,672 puan) tarafından
İlacı tedavisi nedir peki
(1,025 puan) tarafından
İlac olarak ne kullandiysam gecmedi tatli badem yagiyla biberiye yagi gecirdi canim ilaci surunce kasintim artiyodu resmen
0 oy
tarafından
Em ebremû emren fe innâ mubrimûn. Zuhruf süresi 79.ayet. benim vardı küçükken birisi okumuş kalemle çizmişti her sabah aç karnına gitmiştim 3 gün dü galiba. 7defa okunuyor diye hatırlıyorum 
(1,025 puan) tarafından
Aynen oyle ben kendim okudum inanarak okuyunca iyi geliyo cidden
tarafından
Benim geçmişti ☺️
(1,025 puan) tarafından
Benimde gecti o gun bugundur yerinde izbile kalmadi :)

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 208 göst.
24 Ekim 2021 Aile kategorisinde ❤️İsmiAŞK❤️ (10,414 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 126 göst.
2 Temmuz 2021 Diğer kategorisinde Senbnmherseyimsin (194 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 600 göst.
1 Ekim 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
1 cevap 102 göst.

383,255 soru

11,470,398 cevap

35,074 kullanıcı

...