0 oy
1,324 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (1,745 puan) tarafından
tarafından düzenlendi

image

Aralıklı oruca başlıyorum yarın hedef 10 kilo vermek. Başka isteyen varsa buyrun burda buluşup hafta hafta Excel tablosuyla yayınlayalım 16/8 metoduyla başlıyorum . Şimdi bu metotla 16 saat aç 8 saat yiyoruz. Zamanında ünlü bir diyetisyenle çalışmıştım önünde tavsiyelerini hatta bulursam diyet listesini atarım ama genel olarak şu ; şeker yok, hamur işi yok, günde bol bol su, çok az yağda pişmiş yiyecekler mümkünse geneli ızgara ve fırın olacak, ekmek 1 dilim şeklınde beyaz ve kırmızı yağsız et sebze bol bol yenilecek yani tok vakitlerde , pirinç ,makarna ,bakliyat abır cubur yok bu şekılde ayda en az 8 kilo veriliyor .

26 Cevaplar

0 oy
(1,832 puan) tarafından
Şu Aralıkli diyeti tam olarak bana anlatabilir misin kuzum yaa ne yeniyo ne yenmiyo beslenme nasıl olmalı falan diye kafam çok karışıyo benim 
(1,745 puan) tarafından
Sinay düzenleme yaptım bi bak tekrar
(313 puan) tarafından
Canım mesela kahvaltını 12de yapıyosun ve akşam 8den sonra bir şey yemiyosun sabah ara öğün akşam yemeği şeklinde yapabilirsin erken kalkıyosan 10da kahvaltı en son akşam 6da yersin akşam kendi düzenine göre bi sınır koy o saatten sonra bişey yeme 6 olursa çok iyi etki ediyor
-Reklam-
0 oy
(1,745 puan) tarafından

Bi kilolu ben miyim arkadaş :D

0 oy
tarafından
Pekii kilo nasıl alınır sjsjjsjs
(1,745 puan) tarafından
Hormonal mi önce ona baktırmak lazım eğer öyleyse hormanları düzenledikten sonra kilo alırsın yok eğer değilse sporla bol protein karbonhidratla alırsın canım
0 oy
(528 puan) tarafından
2 gün önce başladım bende. En az 8 kilo vermem lazım -_-
(528 puan) tarafından
Kaydet canım
(1,745 puan) tarafından
Tamam canım
(1,723 puan) tarafından
Beni de cnm kaydet lütfen
(1,745 puan) tarafından
Tmm canım yarın sen de başla o zaman oruca bakalım kaçar kilo verecez
(1,745 puan) tarafından
Canım kaç kilosun
0 oy
(475 puan) tarafından
Benim de 8 kilo fazlam var canim ama suan yatili misafirim var diet uygulayamiyorum bir 20 gun sonra anca katilabilirim
(1,745 puan) tarafından
Tamm canım 20 gün sonra yaz bu posta
(475 puan) tarafından
Ben geldim hanımmm zayıflat beni :D
0 oy
(1,723 puan) tarafından
Ben ben ben 15 kg
(1,745 puan) tarafından
Seni de kaydediyorum şuan ki kilon tam kaç
(1,745 puan) tarafından
Canım kaç kilo oldun
(1,723 puan) tarafından
Canım bir haftadır misafirlikteym biraz bozdum diyeti eve gidince yazarım sana sen kaç oldun cnm
(1,745 puan) tarafından
67,5 oldum canım
0 oy
(1,991 puan) tarafından
Teşekkür ederim ❤️
(1,745 puan) tarafından
Katılacak mısın canım sen de
0 oy
(6,438 puan) tarafından
Hadi bakalım bende başlayayım şuan 64üm bakalım
(6,438 puan) tarafından
Evet 64üm aynen vallaha 57 58 olsam bile yeter 55 istiyorum ama hamile kalmak istiyorum hamilelik ve doğumda dikkat edicem
(1,745 puan) tarafından
Tamm canım yarın başlıyoruz. Ben gebelikte 65 ile hamile kaldım 71 kilo ile doğum yaptım doğumdan sonra tartıldım 63 kiloya düşmüştüm . Bebeğim 3 buçuk kilo doğdu . Şuan 70 kiloyum bakalım 10 kilo vercem
(6,438 puan) tarafından
Bende 60ile hamile kaldım doğumdan hemen sonra zayıfladım ilk bebek birde kimse akıl vermedi lohusalıkda 72 ye çıktım şükür şimdi 64üm bir dahakine dikkat edicem
(1,745 puan) tarafından
Canım tartıldın mı kaç kilosun
(6,438 puan) tarafından
Ay ben kilo almışım ya nasıl oluo anlamadım bugün komşu gelmişti ne güzel olmuşsun kilo almışsın dedi bi tartıldım şok bu arada dilan polatın çayı varya akrabam vanilya aromalı diye içememiş yarın ona başlayacağım başka çaresi yok
0 oy
(4,427 puan) tarafından
Ben senelerce bilmeden bu aralıklı oruç diyetini yapmışım") jsksjhd bununla yine iki ayda 10 kilo ya yakın zayıfladım suna dinlenme dönemindeyim sonra bi on kilo daha verme hedefim var du bakalım ")
(1,745 puan) tarafından
Maşallah canım darısı bize
(4,427 puan) tarafından
Inşallah canım benim
0 oy
(522 puan) tarafından
Benide kaydet canım 67.5 kiloyum 
(1,745 puan) tarafından
Tamm kuzum
(1,745 puan) tarafından
Canım kaç kılo oldun
0 oy
tarafından
Bende başlıyım bari sizi gördükçe azmim artar 0 azim çünkü hadi inşallah bol kilolar gider
(1,745 puan) tarafından
Bende o kiloları düşünüyorum ama 5 güne çok zor canım sen dugun için korse falan kullan
tarafından
Korse takıcamda işte az biraz göbeğim gitsin istedim de
(1,745 puan) tarafından
Canım diyet yaptın mı kaç kilosun
tarafından
Yaptım cnm da tartılmadım şuan bilmiyorum evde tartım bozuldu
(1,745 puan) tarafından
Tamm canım
0 oy
(313 puan) tarafından
Bende spora gidiyorum 2 haftadır yaparım 72.6yım şuan tam düzenli saatlerim yok ama 5 6dan sonra yemiyorum genelde 
(1,745 puan) tarafından
Bende evde yapıyorum bişeyler şuan spora görmem imkansız 9 aylık kızım var ama bi kaç günde hemen kilo vermeye başladım
(313 puan) tarafından
Bende anneme götürüyorum ama zaten 2 hafta daha giderim biter çok masraflı oluyor cloe thing var YouTube zor ama etkili baya diyorlar yapalım mıı
(1,745 puan) tarafından
Olur canım bi bakayım
0 oy
(1,741 puan) tarafından
Cnm oruç yazdigi saatlerde su bile içmeyecegiz değil mi 
(1,745 puan) tarafından
Yok canım içececeğiz hatta bol su içececgız 0 kalorili marul salatalık falan da yıyebilirsin
(1,741 puan) tarafından
Tmm cnm saol
(1,745 puan) tarafından
Canım tartıldın mı kaç kilosun
(1,741 puan) tarafından
Daha başlamadım kuzum kilom 63:(ama du bi kaç gündür çok halsizim sıcaklardan mi nedir bide  geceleri uyumuyorum oğlum son 4 arka azı dişleri çıkarıyor burnu flan akiyo ikimiz de perişan olduk
0 oy
(528 puan) tarafından
Geçen hafta pazartesi diyete başlamıştım. Bugün tartıldım. 1.100 gram gitmiş :) geriye 6.900 gram vermek kaldı.
(1,745 puan) tarafından
Benim de 4 gün oldu canım 1 kilo gitmiş geriye kaldı 9 :))
(528 puan) tarafından
MaşAllah :)
0 oy
(528 puan) tarafından

Geçen hafta pazartesi diyete başlamıştım. Bugün tartıldım. 1.100 gram gitmiş :) geriye 6.900 gram vermek kaldı.

(1,745 puan) tarafından
Kaç kilosun canım şuan
0 oy
(6,687 puan) tarafından
Her diyeti deneyen ben bu diyetle 2gune 1kilo vermişdim)
(1,745 puan) tarafından
Aynen bu diyet baya iyi canım
0 oy
(9,259 puan) tarafından
Canım pekı su ıcılıyomu bu aclık zamanında
(1,745 puan) tarafından
Tabiki içiliyor hatta bol bol
(9,259 puan) tarafından
Deneyecegım ınsaşlah sagolasın
(1,745 puan) tarafından
Dene buraya da yaz tatlım haftada bır :)
(9,259 puan) tarafından
İnsallah :)
0 oy
tarafından
5 öğün yiyip az yemek daha mantıklı değil mi kii 
(1,745 puan) tarafından
Ya ben onu denedim çok zayıflamadım ama bu daha ıyı
tarafından
Hyr buradaki mantık vücudu uzun süre aç bırakıp vücudun çalışmasını sağlamak yani bu aralıklı orucu bir uzman şöyle tarif ediyordu uzun süre aç kalan vücudun kendi kendini yemesi' uzun süre vücuda birşey girmeyince vucud toksin maddeleri dışarı atıyor. Siz vücuda sürekli besin alınca bu işlem daha zor oluyir bu aralıklı oruçta verdiğin kilolar bir daha geri gelmiyor
tarafından
Bende öyleyim canım istemiyor yemek öğlen yiyorum birde akşam üstü ondan demekki geri de yesemde kilo alamıyorum demek ki bu yüzden
0 oy
(1,108 puan) tarafından
Ya bilmiyorsun ben kendimi çok çok sıkı bir diyete kuyruğum zaman kolayca pes ediyorum çünkü illaki evde bendne başkaları da var yağlı tuzlu yemekler pişiyor ben hepsinden yiyorum ama az yiyorum hiç yemedigim zaman olmuyo :) öyle bı yöntem buldum ve 1 buçuk kilo verdim şimdilik 
0 oy
(3,676 puan) tarafından
Canım benide kaydeder misin bide nasıl olcak tam olarak ben sürekli girmiyorum ona göre gireyim buraya 
(3,676 puan) tarafından
Tm cnm
(1,745 puan) tarafından
Canım başladın mı diyete kaç kilosun
(3,676 puan) tarafından
64 kiloyum cnm evet başladım ya insagramdan grup kursak daha iyi olmaz burdan zor ya orda beraber ne yaptık ne ettik yazariz
(1,745 puan) tarafından
Doğru dıyorsun canım da kimseden ses yok ben de nerdeyse 1 haftada 2 kilo vermişim
(3,676 puan) tarafından
Çok iyi bende 1 buçuk kilo verdim burdan kimse görmüyor ki anca insagram olur tel kimse vermez doğal olarak

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 471 göst.
6 Mart 2020 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Zeynoumut (751 puan) tarafından soruldu
0 oy
8 cevap 489 göst.
14 Haziran 2024 Aile kategorisinde Etkiye tepki (747 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 240 göst.
2 Aralık 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Elifylmz0660 (1,226 puan) tarafından soruldu
0 oy
3 cevap 171 göst.

396,399 soru

11,857,523 cevap

35,954 kullanıcı

...