0 oy
182 göst.
Aile kategorisinde (50 puan) tarafından
Kızlar nasipse güvenlik soruşturması bitince ise baslayacam kizimida  önden kreşe gönderdim ama tam bir faciaya  döndü ilk 2 gün hersey çok güzeldi 3. Gün kendini yere attı sonraki gunlerde   memelekete  gittik beraber araya zaman girsin kötü zamanı unutsun diye bugün biraz başında bekleyeyim güveni  sarsilmasin diye hicbirsekilde  ortama karışmak istemedi normalde çok sosyal bir çocuk ne yapacağımı  şaşırdım açıkçası bu süreç başından  geçen biri var mı nasil aşabiliriz

6 Cevaplar

0 oy
(1,772 puan) tarafından
Off Allah yardımcın olsun canım bende işe basliycam 2 yaşında o kadar bunaldım ki nasıl yapicam diye düşünüyorum inşallah kolay olur. Bir kaç gün git yanına uzaktan izle yanında olduğunu hissettir zamanla alışır herhalde 1 2 gün öyle yaptı diye pes etme 
(50 puan) tarafından
Babasıyla gonderecem  yarin belki bana çok naz yapıyor olabilir konuşarak anlaşmaya çalıştım 2 saat boyunca hicbirsekilde  dinlemiyor :(
-Reklam-
0 oy
(2,016 puan) tarafından
Boyle olunca basinda bekleyeceksin alisana kadar gidersen telrar ayni seyleri yasarsin alismadan ara vermeyin
(50 puan) tarafından
Ben bekleyince daha da huzursuzlasti ama bugün kararlı davrandım öğlen  yemeğini  yedikten sonra alacam dedim biraz ağlamış sonra biraz daha sakinleşmis
0 oy
(3,853 puan) tarafından
canim okulda birakip eve mi gittin ? 
(50 puan) tarafından
İlk iki gün çok iyi olunca bıraktık ama yarım gün hiç tüm gün birakmadim  başladıktan sonra agladiginda  bekledim daha kötü bi tepkiyle karsilastim
0 oy
(888 puan) tarafından
Alınmayan alısmiyor malesef çok mecburi değilse biraz erteleyin 3 bucuk yaşına kadar 
(50 puan) tarafından
Atandım ne zaman başlayacağım belirsiz eninde sonunda mecbur gitmesi lazım
0 oy
(5,341 puan) tarafından
Ücretleri nkdr acaba Allah yardımcın olsun 2 buçuk yaşta alıyorlarmı
(5,341 puan) tarafından
Vala bende göndermek istyorum ama yıne pahalı cnm bizede bşey kalmıyor
(50 puan) tarafından
Valla benim kiramin iki katı öyle diyim sana ama çalışacağım için mecburen bir yere vermem lazımdı en uygunu buydu
(5,341 puan) tarafından
Cnm senın çoçuk kaş yaşında bende kışa doğru tuvalet eğitimi vercem 22 aylık eylülde 2 yaşına bsck çok küçük ama bnm de çok ihtiyacım var paraya
(50 puan) tarafından
Benim ki aralıkta 3 olacak ben tam 30 aylıkken verdiydim  tuvalet eğitimini  hiç zorlanmadı ama çocuktan çocuğa  değişebilir tanı kimi erken kimi geç öğrenebilir Allah yardımcın  olsun
(5,341 puan) tarafından
Amin cnm braz büyümesi lazm daha küçük bnm kız
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Araya zaman girmesi iyi olmamış 21 gün alışma sürecinden sonra daha rahat olur. Çok normal şuan bu tepkiler, oryantasyon sürecinde öğretmen nasıl ilgilendi oda önemli çok, benimki ilk hafta bişey anlamadı ikinci hafta kapıdan verirken ağladı ama sınıfta çok mutlu susuyo hemen. Akşam ben alınca evde bana tepkiler vermeye başladı vurma sinirlenme gibi. 1 ayın sonunda daha iyiydi. Şimdi bizde 1 ay ara verdik şehir dışındayız devam edicez dönünce. 
(50 puan) tarafından
Öğretmenimiz iyi şükür mesai dışında bile arıyor sagolsun biraz daha ilgi alakayı zeynebe digerlerine  oran bi tık  daha fazla gösterdiğini söyledi alışması için elinden gelen yardımı sağlıyor 2 hafta daha deniyecez  hayirlisiyla  alışır insAllah

İlgili sorular

0 oy
3 cevap 117 göst.
29 Eylül 2023 Diğer kategorisinde Guness.ozlem (55 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 324 göst.
5 Mayıs 2022 Aile kategorisinde ♥️Berat Seha'm♥️ (6,722 puan) tarafından soruldu
+1 oy
5 cevap 74 göst.
0 oy
10 cevap 366 göst.
27 Temmuz 2023 Aile kategorisinde Catzzz (280 puan) tarafından soruldu

379,195 soru

11,350,988 cevap

34,820 kullanıcı

...