0 oy
158 göst.
Diğer kategorisinde (7,376 puan) tarafından
Kizlar kızım 20 aylık 10 kilo boyunda 79 cm herkes küçücük diyip duruyor ya dışarda girenler bile  daha yeni mi yaşına girdi falan diyorlar önceden takmıyorum ama o kadar sık söyleniyor ki acaba sıkıntı var diye düşünmeye basladim

8 Cevaplar

0 oy
tarafından
Benimkide 20 aylık ve 10 kilo elimden geleni yapıyorum ama böyle bana da diyorlar alıştım artık 
(7,376 puan) tarafından
Çok hareketliler ondan galiba
-Reklam-
0 oy
(25,224 puan) tarafından
Boy uzaması önemli olan ama bana kısa geldi şahsen doktor ne diyor. Argivit boy uzaması için çok iyi bu arada doktora sorup verebilirsin bolca ev yogurdu yedir yiyorsa. Boy genetikte oluyor ona da bakmak lazım
(7,376 puan) tarafından
Canım ailede hiç kısa yok bide biz zaten beyin e ve fiziğe gidiyoruz beyin doktoruna kontrolümüz var  gidince bir daha sorayım en iyisi
(25,224 puan) tarafından
Ne sorunu var canım neden gidiyorsunuz. O nedenle de olabilir belki
(7,376 puan) tarafından
Doğum sırasında çok nefessiz kaldı canım ölü doğdu geri getirdiler çok fazla nefessiz kaldığı için beyin kanaması geçirdi o yüzden hem fiziğe hemde beyine gidiyoruz şükür şuanda iyi birazda ondan korkuyorum
(25,224 puan) tarafından
Allah şifa versin inşallah canım
(7,376 puan) tarafından
Amin inşallah canım ❤️
0 oy
tarafından
Genetık olabılır mı aılede var mı mınyon
(7,376 puan) tarafından
Yok canım kızım ölü doğdu geri getirdiler çok fazla nefessiz kaldığı için beyin kanaması geçirdi beyine ve fiziğe gidiyoruz hani hastaliktan olacağından korkuyorum
0 oy
tarafından
Azonce bir arkadaşda buna benzer soru sormuş. Evet biraz zayıf gibi. Kızım 15 aylık 10 kg 78 cm. 

Zaten 2700 doğdu 47 cm doğdu. 

Ve hiç birşey yemiyor
(7,376 puan) tarafından
Beyine gidecez kontrole buna soracam canım
tarafından
Neden başka bir hastalığımi var
(7,376 puan) tarafından
Canım ölü doğdu geri getirdiler ve çok fazla nefessiz kaldığı için beyin kanaması geçirdi o yüzden fizik tedavi ye ve beyine gidiyoruz
0 oy
(12,854 puan) tarafından
Önemli olan boyu kilosu değil sağlık ocağına gıdık takibini yaptır
(7,376 puan) tarafından
Sağlık ocağı takip yapıyor canım ama benim kızım zaten fizik ve beyine gidiyor kontrolümde ben beyin doktoruna soracam bunu
0 oy
(4,119 puan) tarafından
25 aylık kızım 11 kilo 82 cm normal dedi banada canim
(7,376 puan) tarafından
Canım biz beyine ve fiziğe gidiyoruz hani korkuyorum hastalıktan mı diye korkuyorum
0 oy
(1,233 puan) tarafından
Oğlumla aynı kim demişse halt etmiş her çocuk farklı bizde 20 ay 11 kilo 88cm 
(7,376 puan) tarafından
Valla canım boyu takıldı benimde kafama
0 oy
(1,569 puan) tarafından
Mileetin agzi durmuyo benim bebis daha 11 aylik 9 kilo ona bile ayy bu cok hafif tüy gibi diyenler var laf anlatmakdan vazgeçtim 
(7,376 puan) tarafından
Canım ben de boya çok takıldım çok kısa falan diyorlar
(1,569 puan) tarafından
Bi doktora  gotur canim icin rahat etmiyorsa ben mesela memleketteyim ankaraya donunce cocuk doktoruna gidecem istahi icin
(7,376 puan) tarafından
Beyine kontrolümüz var canım soracam ona bakalım ne diyecek
(1,569 puan) tarafından
İnşallah guzel sonuc alirsin canim
(7,376 puan) tarafından
İnşallah canım

İlgili sorular

0 oy
4 cevap 702 göst.
20 Eylül 2020 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
4 cevap 193 göst.
15 Ocak 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Babygirl babyboy (1,353 puan) tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 151 göst.
1 gün önce Diğer kategorisinde Canimkendim (76 puan) tarafından soruldu
0 oy
7 cevap 156 göst.
16 Mart 2023 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Karakiz1515 (33 puan) tarafından soruldu

379,053 soru

11,346,004 cevap

34,812 kullanıcı

...