0 oy
132 göst.
Yemek-Tarifler kategorisinde (1,277 puan) tarafından
Kızlar bebeğim 15 aylık. Genel olarak yediklerine dikkat ederim. Yemeklerinin çoğunu hala ayrı yaparım. Kızartma varsa ona vermem ya da şekerli bir şey vermek istemem. Ya da paketli gıda vermek istemem. Ama arada oluyor böyle evde kek yapıyorum ona da yediriyorum içinde şeker var. Ya da vişne suyu yaptım ona da verdim onda da şeker var. Gerçi pek yiyip icmiyo onlardan tadımlık yiyor ama. Anneme gidince çocuk annem az az Nutellaya ekmek Babil veriyor Ya da ne bilim bebe bisküvisi veriyorum şekerli diye içim gidiyor. Arada dedeleri falan marketten meyveli yoğurt süt burger alıyorlar onları da veriyorum nadir de olsa ama bunları verirken üzülüyorum. Siz bu tarz şeyleri veriyor musunuz bebeklerinize ?

4 Cevaplar

0 oy
(453 puan) tarafından
Ben bebe bisküvisi veriyordum biraktim artık 14 buçuk aylık çok zararlı okudum kısaca vermiyorum eğer kek yaparsam evde onu veriyorum hepsini içinde katkı maddesi var
-Reklam-
0 oy
tarafından
Ben veriyorum bızm yediğimiz yemeklerden yiyor ayrıca bir yere çıkınca fln önüne kraker ve meyve suyu çok iyi oluyor evde abur cubur eksik olmuyor veriyorum arada ödül olarak 
0 oy
(2,975 puan) tarafından
3 yasinda hala vermem. Paketli gıda nedir bilmez. Meyve suyunu şekersiz pişirir içeceği zaman icine pekmez yada bal katarım. Eskiden tatlı da vermiyordum ama artık biz yerken görürse mecbur veriyorum. Evde ona göstermeden yiyoruz genelde ama misafirlikte falan isteyince veriyorum. Büyükler de bizim istemediğimizi bilir vermez paketli gıda.
0 oy
tarafından
Nadiren kraker bisküvi olursa yer onun dışında vermiyorum canım 

İlgili sorular

0 oy
7 cevap 693 göst.
6 Aralık 2020 Diğer kategorisinde Merveyirmibeş (430 puan) tarafından soruldu
0 oy
6 cevap 355 göst.
0 oy
13 cevap 279 göst.
7 Mayıs 2021 Aile kategorisinde misafir tarafından soruldu