0 oy
258 göst.
Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde (385 puan) tarafından
10gun oncesı kadın doğuma sıra aldım evıme yakın dıye sectım neyse gıttım baktım doktor adı yok odalarda sekreterliğe gıttım şu doktor yok dedım yok zaten burda ana hastanede dedı nasıl olur ben burda dıye aldım dedım yanlış bakıp gelıyonz bugün böyle gelen 5.kişisin gıbı bırsey dedı ne dıyorsın dıye çıkıştım ben randevu alınca resım çekerim açıp gosterdım hemen kıvırdı sıstemsel hatadır gün ıcerısınde gıt p hastaneye bakar dedı gıdemem burdan 2araba değişmem lazım başka doktor varsa sıra alayım dedım yok hepsı randevulu dedı ısımın olmamasına degıl tavır canımı şıktı nerde hem sıstemı hemde o kısıyı sıkayet ederım gerçekten bazıları hakedıyor elımde kanıt olmasa uyduruyorum der ama kanıtım var sıstu hemen

5 Cevaplar

0 oy
tarafından
Asla iflah olmaz bu sekreterler 
-Reklam-
0 oy
tarafından
Sanki hastane babalarinin
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Bu sekreterler zaten nedense bi havalı oluyorlar 
0 oy
(1,772 puan) tarafından
O sekreterlerin havası yıllarca okuyan doktorlarda yok zaten
(385 puan) tarafından
Bide cahıl mişim  gıbı davranıyor okumuş etmıs ınsanım öyle saf salakta durmuyorum çeneni kaparım ama mazlum olana da böyle olunca kızıyorum
(1,772 puan) tarafından
Evet karşısındaki küçük görme olayı var benim de başıma geldi detaylı ultrason randevum vardı hayır yok diyor yalnis biliyorsun diyor var dedikçe randevu dolu veremem diyor zaten randevu istemiyorum benim randevum var muayene olmaya geldim diyorum mesajı gösterdim işte şu tarih şu saatte randevunuz vardır diye yine sıra yok dedi başhekime çıktım şikayet ettim anında içeri aldı beni sonra
(385 puan) tarafından
O sınırle çıktım hastaneden ama sıkayet edıcem mağdur edıldık . Bi onlar akıllı gerçekten ne tuhaf ınsanlar var
0 oy
(1,499 puan) tarafından
Başhekim de yok o sekreterde ki hava 
(385 puan) tarafından
O kadar gerıldım tam otobüs saatıne göre aldım randevu çıktım bı oncekı otobus gıttı ordan evıme yürüdüm 25dkka çok degıl ama bı kısmı ıssızdı yolun esım turdaydı alamadı kufur ede ede geldım
(1,499 puan) tarafından
Nefret ediyorum devlet bünyesinde ki hastanelerden bana kimse nankör demesin o kadar çok saçmalıyorlar ki insanlarin nasil ne halde oraya kadar geldiğini, ne kadar zor durumda olduğu asla umurlarinda değil.. Allah muhtaç etmesin orayı da aratmasın ne diyim

İlgili sorular

0 oy
8 cevap 345 göst.
10 Ağustos 2022 Sağlık-Diyet-Spor kategorisinde Mihra (385 puan) tarafından soruldu
0 oy
35 cevap 867 göst.
2 Mart 2021 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
+2 oy
13 cevap 446 göst.
1 Eylül 2023 Diğer kategorisinde misafir tarafından soruldu
0 oy
5 cevap 268 göst.
19 Temmuz 2023 Diğer kategorisinde Kizannesiyim (237 puan) tarafından soruldu

381,124 soru

11,410,085 cevap

34,947 kullanıcı