0 oy
1,431 göst.
Diğer kategorisinde (1,405 puan) tarafından
bugün ablam gözleri dolarak anlattı çok kötü oldum. 

ben ablama lohusakigim geçen sefer berbat geçti bu sefer hiç kimseyi yanımda görmek istemiyorum deidm çocuğu doğru düzgün emziremeidm millet yüzünden dedim. ablamın gözü dolup dedi görümcem 3 aylık bebeğime lapa yapıp veriyordu senin pis göğsünü yiyeceğini hamur yesin daha iyi demiş ve ablamın emzirmesine izin vermemiş. şok oldum yıllar geçti kadın hala unutamamış. 

39 Cevaplar

+6 oy
(2,097 puan) tarafından
Bazen burda bundan daha saçma ne okuyabilirim diyorum ama her seferinde daha beteri geliyor.. :/
(1,405 puan) tarafından
çünkü insanlar çeşit çeşit
-Reklam-
+3 oy
(2,110 puan) tarafından
Ablan niye o hadsizin agzina s.cmamis gerizekali ********
(1,405 puan) tarafından
dedi sadece ağladım. çok kızdım müsaade etmesine.
(2,110 puan) tarafından
Bazi kadinlar neden kendini ezdiriyo ya kadinin dusmani yine kadin vallaha hele kaynanam dovdu gorumcem bunu yapti diyolarya cildiriyorum biraz ozguvenli olun orda gorumcesnin agzinin payini verse asla bdaha bse diyemezdi
(1,405 puan) tarafından
benim ailemde suç bunların hepsine göz. yumdular. biri de destek olmuyor mecbur kahirlarini çekiyorlar. çocuklarını sahipsiz bırakınca sırtına binen çok oluyor
+2 oy
tarafından
O görümcenin saçlarından tutup lapa olana kadar kafasını duvara vurasım geldi p.slik. inşallah canını veremez 
(1,405 puan) tarafından
çok. iğrenç Bi kadın zaten pislik kalbi var
tarafından
Sürünsün inşallah
+1 oy
tarafından

Ne kötü insanlar var su dünyada .

Sanki hiç olmeyeceklermis gibi kötü , kibir dolu.
(1,405 puan) tarafından
maalesef
(2,479 puan) tarafından
Cehennem ne için var. Cevabı
0 oy
(4,661 puan) tarafından
Ya bu gorumceler bunları konuşurken eşler nerde oluyor saç baş neden yolunmaz ki 
(1,405 puan) tarafından
benim haberim olmuş olsaydı o saçı ben yollardım
0 oy
(3,669 puan) tarafından
Ablan da bitane yapistirsaydi keşke ağzına o hangi ........ Tövbe ya
(1,405 puan) tarafından
diyro. oturdum ağladim bebeği alıp alıp gidiyordu. haberim. olmuş olsaydı ben gösterirdim ona
0 oy
(2,625 puan) tarafından
Niye ablanın göğsünü gorumcesi emmişmi kkinpis olduğuna kanıt getirmiş ne ***** gorumceler var ya bunları okudukça ben görümcemlerimi çok seviyorum 
(1,405 puan) tarafından
ya o çocuğun rızkı bide. Allah iyi insanlarla karşılaştırsın
(2,625 puan) tarafından
İnsan cahil olunca bişe yapamayabiliyorsun bilmiyo o çocuğun rızkı aminn cnm
0 oy
tarafından
Nasıl izin vermemiş o kim köpek be onu alir sacini başını yolarim
(1,405 puan) tarafından
o an diyro bisey yapamadım ağladım ama haberim olsaydı gerçekten ben saçı başı bırakmazdım
0 oy
(4,040 puan) tarafından
İnşallah daha beterini yaşar pislik
(1,405 puan) tarafından
amin inşallah. o çocuğun rızkı bide
0 oy
(1,772 puan) tarafından
Allah onu bildiği gibi yapsin inşallah o küçücük süt kuzusunun hakkı çıksın kat kat  
(1,405 puan) tarafından
amin inşallah
0 oy
tarafından
ben olsam evden kovardim net!! kurban ol sen benim goguslerime deseymis
(1,405 puan) tarafından
ben şok oldum benom. haberim olsa yolardim
0 oy
tarafından
Allah böyle pislikk kalbi olan insanları kahretsin ya . Ablan niye susmuş ya dovse yeri valla def etseydi evinden Allah'ın cezasını ins gelini damadı kim varsa onlar da ona bin beterini yapsınlar pislikk olduğunu yüzüne yüzune vursunlar. 
(1,405 puan) tarafından
ya ablam diyor elimden bisey gelmiyordu herkes görüyordu ama kimse bisey demiyordu diye. ama. haberim olsaydı gerçekten ben saçı başı bırakmazdım
tarafından
Şimdi yeri gelince al hıncını pislikkk kadın Allah belasını versin ins
(1,405 puan) tarafından
akraba da oluyrouz yıllardır görüşmüyorum zaten görsem hakkından gelirim ama
0 oy
(1,662 puan) tarafından
Ablan neden izin vermiş buna ne demek pis anne sütü kadar temiz bişey var mi çocuğun sağlığına bagisikligina sebep olmuş 
(1,405 puan) tarafından
sanki annesi ablam değilmiş gibi davraniurodu. baba evinden mi getirdin bebek bizim. diyrodu gerizekalo
(1,662 puan) tarafından
O zaman oğlunuz mitoz bolunseymis niye evlenmiş deseydi keşke ona mi kalmış
0 oy
(3,040 puan) tarafından
İzin mi alması gerekiyormuş bebegini emzirmek için kim olarak müdahil olmuş bu duruma ,kusur bakmayın Hanımlar abisine de demiş mi o pis göğsü ağzına alma diye ..ne insanlar var ya rol çalmakta üstlerine yok umarım ablan o görümcesi ile artık gorusmuyordur hayatından komple sepetlemistir.
(1,405 puan) tarafından
kadın iğrenç biri zaten saçma sapan düşünceleri var. eskisi gibi gorusmuyorlsr
(3,040 puan) tarafından
Hiç almasın evine yolda görse selam vermesin böylelerini adam yerine koymak değerli hissettirir yazık değil mi ablana bulmuş küçük kızı tepinmis ustunde terbiyesiz kadın şimdi ağzını açsa ya ..Yeğenin resmen hakkını çalmış bir kadının annelik hissini gözünde ,kalbinde pişmanlıklar bırakmış .O kadın gençliğinde böyleyse şimdi tam bir yılan olmuştur.boylelerinden hayır gelemeZ
(1,405 puan) tarafından
çok fena çok fesat. etrafında bulamadığı kimse yok. şirret Bi kadın yıllardır görüşmüyoruz. ama  ablam. bayramda seyranda mecbur muahttap oluyorum diyor. ablamda çok ezildi. çok üzüldüm
0 oy
(2,387 puan) tarafından
Yuh ya nasıl karışırlar ya ne hakla 
(1,405 puan) tarafından
öyle ***** Bi insanki ablama. derdi sen doğurdun diye snein değil bu çocuklar bizim. kendinin de çocukları var halbuki
(2,387 puan) tarafından
O zaman onunkilerde onun değil terbiyesiz pislik nasıl sinir oldum ya
(1,405 puan) tarafından
aklımdan çıkmıyor yeminle delirecem
(2,387 puan) tarafından
Saçını başını yolcn onun
0 oy
tarafından
Allah şahidim, saçından tuttuğum gibi kıvılcım çıkartana kadar duvara sürterim onu. 
(1,405 puan) tarafından
Allah yanına bırakmaz inşallah
0 oy
tarafından
Allahindan bulsun o görümce
(1,405 puan) tarafından
amin inşallah
0 oy
(1,750 puan) tarafından
Ayy şuan o kadının yanına gidip azına sıçasım geldi ******** nedemek senin pis göğsün onun pis göğsünü emmemişmi çoçuğu 
0 oy
tarafından
Gorumcesi kim köpek rezil ederim onu o onu yaparken kocası hangi çayırda yayıliyomus
0 oy
(266 puan) tarafından
Afedersin bebe  biyerden cikarken pis degilde göguzunden sut emerkenmi pis oluyomus  ? 

Geberesice kari g...... Pamuk giresice 

Kadin dogurur da emzirirde ay suan cok sinirliyim ya

İlgili sorular

+2 oy
14 cevap 683 göst.
0 oy
13 cevap 263 göst.
26 Aralık 2022 Aile kategorisinde Zehrabnm (116 puan) tarafından soruldu
+1 oy
27 cevap 999 göst.
24 Kasım 2022 Diğer kategorisinde Begonvil_. _ (6,235 puan) tarafından soruldu
+1 oy